סאק מיי פופ

Ultraviolence

New member
Carly Rae Jepsen שיחררה מיני-אלבום חדש היום!

Emotion Side B

שמונה רצועות חדשות שממשיכות את הכיוון של האלבום ה- critically acclaimed המקורי.
בשמיעה ראשונה- פופ אייטיז כיפי, יש שירים שלא נופלים מרצועות האלבום המקורי. מצאה את הסאונד שלה.

טראקליסט:
1. First Time
2. Higher
3. The One
4. Fever
5. Body Language
6. Cry
7. Store
8. Roses

candyheart

New member
איזה כיף!

בעיקר שזה בא בהפתעה! לא חשבתי שנקבל ממנה משהו כל-כך מוקדם, גם אם אלה סוג של בי-סיידס.

היום אני קודם כל מאזינה לאלבום של בריטני, אבל אולי אשחיל גם את זה. בדרך כלל אני לא שומעת שני אלבומים חדשים ברצף.

שמחה לשמוע שזה מזכיר את האלבום המקורי שלה.

Ultraviolence

New member
Britney Spears Carpool Karaoke בחוץ! וגם האלבום.

Glory
שוחרר היום בכל הפורמטים, חמישה וחצי ימים אחרי שדלף לרשת.
&nbsp
בנוסף- משתחררת היום החלטורה שלה עם ג'יימס קורדון. הרבה ציפו לזה.
עדייין לא צפיתי.

candyheart

New member
טוב הייתי חייבת לראות את זה מיד!

אחרי כל השמועות שהיו לגבי זה...
&nbsp
אז זה דווקא היה יותר טוב ממה שציפיתי שיהיה. היא הייתה נורא חמודה ודי זרמה.
קצת מבאס שהוא שר נורא חזק והיא כנראה בכוונה שרה נמוך. שומעים בבירור שהיא שרה אבל הקול שלו התגבר עליה. ב-BOMT היא הכי העיזה. ודווקא ב"טוקסיק" היא התביישה לשיר...גם כל התנועות המצחיקות האלה וה-what כל הזמן
. רואים שהיא לא בטוחה בקול שלה.
&nbsp
היא צריכה עוד לצבור הרבה ביטחון. מקווה שזה ימשיך להתפתח לאט לאט. קטע חמוד מאוד בכל מקרה.

Ultraviolence

New member
הסינגל הבא של ריהאנה מתוך ANTI יהיה...

Love on the Brain

&nbsp
כך היא הכריזה באינסטגרם.
בנוסף- היא הולכת כידוע לקבל את פרס ה- Michael Jackson Video Vanguard Award,
לפי הדיווחים היא תופיע עם מחרוזת להיטים + שירים מתוך ANTI בהופעה ייחודית.
&nbsp
מה אתם אומרים על הבחירה?

Fall To Grace

New member
בחירה מעולה!

זה היה צריך להיות הסינגל ה2 או הראשון אם היא הייתה באמת מעיזה.
&nbsp

Ultraviolence

New member
השיר הזה היה אמור להגיע עוד בתקופת pre-ANTI.

לפי מה שהיא אמרה באחד הראיונות באותה תקופה היא הייתה אמורה להופיע עם השיר ב- Brits אאלט והיא חלתה אז כל התכניות לגביו בוטלו.
אני שמח עם הסינגלים שהיא שחררה עד כה. Work הוא הבחירה המובנת מאליה והוא באמת הלהיט של השנה.
Needed Me, Kiss It Better בדיעבד הייתה טעות לשחרר אותם שירוצו במקביל, במיוחד עם כל השת''פים שהיא המטירה עלינו בתקופת זמן קצרה.
מקווה שהיא תעשה ל- KIB רי-ריליס או משהו בסגנון, הטיפול שלה בו היה ביזיוני. בלי כל הופעה טלוויזיונית וקליפ פשוט מדי לטלוויזיה.
עד שהייתה לה הזדמנות היא הופיעה עם LOTB בבילבורד.

candyheart

New member
אחלה בחירה!

לא יודעת עד כמה זה יצליח מסחרית, אבל זו יציאה איכותית שלה. גם ההופעה שהיא נתנה באחד הטקסים האחרונים (שכחתי איזה
) הייתה מדהימה!
&nbsp
אני לא יודעת איך אנשים יקבלו את הכיוון הזה ממנה, אבל זו הזדמנות להראות צד אחר. מקווה שלא יהיה עוד קליפ עצלני למרות שלבלדה קשה לעשות משהו מפציץ במיוחד.

Ultraviolence

New member
ההופעה ב- Billboard Music Awards

ואני דווקא כן מדמיין את הקליפ כפשטני ולא מרובה בסצנות. זה גם די היה ''הקטע שלה'' בכל הארה של ANTI

candyheart

New member
נכון

אני כמעט בטוחה שהקליפ יהיה פשטני. בטח ריהאנה קלאסית כזאת שרה באיזה חדר או נוף. וזהו.

&nbsp
ושכחתי לכתוב שאני מצפה להופעה ב-VMA. בכלל נראה לי שה-VMA יהיה הרבה יותר נורמלי משנה שעברה. חוץ מריהאנה ובריטני יש את קנייה ווסט ויש האומרים גם ביונסה. וכמובן עוד אמנים פחות גדולים כמו ניק ג'ונאס ואריאנה גרנדה.

Ultraviolence

New member
גם השיר הזה חייב להיות סינגל

ואני מקווה שיש לה תכנית שווה לגבי LOTB.
נדמה שהיא מחוברת לשיר הזה והיא לא תרצה שהוא ידשדש.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Cher Lloyd - Activated

שר לויד מוציאה את הקליפ לסינגל החדש Activated.

שר לאחרונה פוטרה מחברת התקלטים שלה, Epic Records, אז כנראה שהרבה כסף לקליפ אין לה...לכן היא הלכה על משהו חסכוני יותר. אחרי פתיח ארוך מדי, שר בסך הכל עומדת מלפני "רקדנים" במסכות, ולעיתים מול טלוויזיות, ושרה. בהחלט מוריד לסינגל ראשון - אבל אלה הנסיבות.

השיר הוא הסינגל הראשון מאלבום האולפן השלישי של שר, אותו היא כנראה תוציא באופן עצמאי.

Ultraviolence

New member
חלש

לא ציפיתי עד שפרסמת כי הייתה לי הרגשה שזה הולך להיות מעייף ולהרוס לי את השיר.
יש לה פוטנציאל אבל היא יכולה הרבה יותר מזה. קליפ בנאלי וכ''כ לא מעניין שזה מדהים.
השיר חמוד למדי. פופ כיפי וזורם. אני אוהב את הפזמון האולד-סקולי. לא הברקה אבל חמוד.

candyheart

New member
השיר חמדמד מאוד.

אני לא יודעת עד כמה היא יכולה להיות רלוונטית עדיין. זמרת לא ממש מעניינת בלי איזושהי נישה.

GM1988

Well-known member
Britney Spears - 2016 iHeart Radio

ראיון קצר עם בריטני ברדיו ניו יורק שבו היא נשאלת מעט על ההופעה בטקס vma, העבודה על Glory ועוד כמה שאלות ותשובות שלא באמת חשוב לדעת

כיף לשמוע את בריטני כ"כ זורמת וכייפית בשיחה.

candyheart

New member
היא פשוט מותק

זה לא יאמן ההתקדמות שהיא עשתה מבחינת הביטחון והיכולת להתראיין מאז המשבר. אני זוכרת שהמון זמן היא בקושי ענתה על שאלות והייתה מאוד סגורה...הראיון הזה זה שמים וארץ ממה שהיה. רק מראה שהיא כל הזמן משתפרת והיא צריכה זמן לחזור לעצמה ולאסוף ביטחון.
&nbsp
התשובות שלה כמובון מאוד קצרות ופשוטות אבל זו היא. הקטע עם בראד פיט היה קורע
היא אשכרה נכנסה להיסטריה. ומי זה הבחור שהיא אמרה שיש לה קראש עליו? אודל בקהאם משהו?
&nbsp
אני מרגישה שעדיין היא לא לגמרי בטוחה במה שיש לה להגיד, אבל היא עושה עבודה טובה. כיף לשמוע אותה.

למעלה