Britney Spears: Glory

Thiago

New member
המוזרים: What You Need/Coupure Electrique/ If I'm Dancing

Clumsy, Private Show בדיחה

What You Need היא רק צועקת בכעס למיקרופון בקול המעבצן של Private show
If I'm Dancing מיחזור של המנגינה chaotic מסדרת המופת שלה וקווין פדרליין
Coupure Electrique בריטני לא שרה בכלל, לא מובן מה הקטע לשים שיר של זמרת צרפתיה לא מוכרת

UpgradeU

New member
קשה לחשוב שהיא עבדה על האלבום הזה שנתיים

ושיר כמו Better נכנס בסופו של דבר לאלבום...
כמה פילרים יש פה, אלוהים אדירים.

Thiago

New member
צודק! זה לגמריי תמוהה, ששירים כמו Liar ו What you need

נכנסו לאלבום הזה.
אחריי הכישלון הקולסלי של בריטני ג'ין, היית מצפה שישקיעו בעבודה על האלבום, אבל נראה שרק העתיקו הכל מאחרים, ועוד חיקויים גרועים

UpgradeU

New member
ולא נתנו לה לשיר גם באלבום הזה

אתה חושב בכלל שהיא מודעת לזה שיש באלבום שלה שירים שהיא לא שרה בהם?
בטח לארי נעל אותה בשירותים ונתן למיה מארי מהר להקליט את הביטים של השירים באולפן

Thiago

New member
היא רק מוכיחה שצדקו כל אלה שאמרו שהיא "פלקט"

לא נראה לי שאכפת לה בכלל , עצלנית
מבחינתה אם מישהי אחרת שרה במקומה זה עוד יותר טוב, פחות להתאמץ

Thiago

New member
הטובים: Just luv me/Do you wanna come over/Love me Down

Do you wanna come over השיר הכי חזק באלבום, לא סתם היא מופיעה איתו כבר
Just Luv me אכן נשמע כמו קאבר לאלבום האחרון של ג'סטין ביבר, אך בין כל השירים באלבום הוא הכי נורמלי
Love me Down נשמע כמו האחרונים של ריאהנה, למרות שבשביל הזמרות האחרות בסצינה זה שיר בינוני, בשביל הפקה של בריטני זה נחשב שיר מוצלח.

UpgradeU

New member
Come Over הוא בין החזקים באלבום

לא סתם חברת התקליטים מתלבטת בימים אלו בינו לבין רק תאהב אותי ולבין גבר על הירח כסינגל שני.
חוץ מהשירים האלה אין פה יותר מדי בחירה וגם ככה רוב הסיכויים שהאלבום הזה יכשל...ותכלס? מגיע לה ולצוות העלוב שלה שעושה ממנה צחוק וגורם לה להקליט אשפה כזאת.
די הזוי לי לחשוב שזאת אותה זמרת שהקליטה את In The Zone ואת Blackout.
חוץ מ4/5 שירים אין פה כלום.
יש פה רק זמרת בת 35 עם בוטוקס בשפתיים שמנסה להיות מגניבה ומקליטה שירים של ילדות בנות 12 סטייל ביבר/סלינה ועל הדרך איבדה את הייחודיות שלה - אותה ייחודית שגרמה לה להצליח ולכבוש את הפסגה אי שם לפני שנים רבות.

UpgradeU

New member
Liar נשמע כמו פילר של זמרת סוג ז' סטייל קלרקסון/סימפון

בינתיים מסתמן אלבום גרוע ביותר.
הלוואי שתיכשל איתו יותר מBJ

Thiago

New member
אוי ואבוי, קלי קלארקסון זה הכי פח אשפה שיכול להיות

Thiago

New member
נעלמה בחירייה

UpgradeU

New member
החלטה גרועה הייתה להוציא את Clumsy ואת Private Show

כסינגלי פרומו לאלבום.
שניהם נמצאים בתחתית של האלבום. זה מה שאמור לייצג את האלבום לאנשים?

אחרי שמיעה נוספת, לא חושב שחוץ מCome Over יש פה שירים שמתאימים כסינגלים.
Slumber Party אחד המצוינים באלבום אבל לא מתאים כסינגל.
אני כן רואה באיזשהו שלב שהוא יעבור מיקסוס רציני והיא תצרף את שון פול בשביל הצלחה במצעדים (כמו שסיה המחוררת אוזניים עשתה והצליחה).

GM1988

Well-known member
יששששששששששששששששששששש

איך הייתה לי תחושה שהאלבום ידלוף בקרוב.. והנה זה בא!!
איזו התחלה מעולה של שבוע.

עדיין לא התחלתי את השמיעה הראשונה, אבל זה יקרה בהמשך היום.
יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

GM1988

Well-known member
עדיין לא בשלב להגיד מה דעתי לגביו אחרי שתי האזנות.

יש כמה שירים טובים, וכמה שירים סבירים.
הכי זכיר משם זה DYWCO שחייב גם להיות הסינגל הבא!!
Coupure electrique זו ממש בדיחה.. לא ידעתי שבריטני החלה לעסוק בקידום זמרים דרך שירים באלבומים שלה שלא היא שרה בהם בכלל.

Ultraviolence

New member
אנסה לרשום משהו זריז

לא שמעתי את האלבום היום מספיק לצערי, אבל כן מספיק בשביל לגבש רושם ראשוני.
Invitation ו- Man on the Moon קטעים לא רעים בכלל! אני אוהב את ההפקה והאטמוספירה של Invitation והוא אמנם נופל בפזמון אבל אני אוהב את הבחירה ברצועה הזאת כשיר פתיחה לאלבום. ל- Man יש התחלה הורסת והוא נשמע כמו הכלאה בין Trip to Your Heart ו- Heaven on Earth. בריטני נשמעת ילדותית מצוננת כתמיד וזו נקודת חולשה בקטע הזה.
Private Show מחריד בגלל הווקאלס הגבוהים והאיומים, מין הסתם זה יותר makes sense כחלק מאלבום של בריטני ספירס אבל הוא מהחלשים לטעמי. Make Me... עדיין מהחזקים.
Just Luv Me נשמע כמו Revival של סלינה וככזה הוא נורא משתדל להיות אופנתי ועדכני. חסר בו משהו אבל זו רצועה חמודה ותוספת טובה לאלבום.
Clumsy- אני רואה מלא שסימנו את השיר הזה כפילר. יכול להיות שהוא פחות מתאים לאלבום אבל יש גרועים ממנו. סביר, ליד כזה. בתור רצועת גימיק זה אחלה.
Come Over- ככל הנראה הכי טוב באלבום.
Slumber Party- כיף של רצועה! בזמן שכמעט בכל אחת אני יכול למצוא דפק שמציק לי, זו אחת היחידות שנשמעות לאוזניי שלמות. אוהב את הוויב הרגאיי האיטי, אפילו הביצוע שלה כאן מוצלח בהרבה ממה שהורגלנו. לא שיא החזק אבל אופציה לסינגל.
Just Like Me, Love Me Down, What You Need- בכלל לא אהבתי כרגע. מעיקים, נמרחים, צועקים בינוניות. JLM אירוויזיוני כל כך והוא היחידי שעלול לגדול עלי, LMD מתיימר להיות אורבני ונכשל ונשמע כמו קטע גרוע של קייט דלונה או לחילופין כמו השיר הבא של עדי ביטי, WYN הכי שנאתי מכל האלבום. כזה קטע רע ו- bland. אשכרה אאוטייק מביך מ- In the Zone.
Hard to Forgrt Ya- גם הוא די רע אבל יותר מהנה מהשלושה למעלה. אין לי יותר מדי מחשבות עליו, הוא בסדר בזרימה הכללית. יש מלודיה נחמדה נוסטלגית בבתים.
Better- לא הייתי מופתע אם היה כתוב על זה Major Lazer. הנגינה בפזמון דורשת שאחריה תגיע MO ותפצח באיזה סולו
שיר סביר. לא משהו מיוחד. הוא לא מתבלט ובגלל זה אפשר להבין את הבחירה לשים אותו כרצועת דלוקס.
Change Your Mind (No Seas Cortes) - אהבתי
הפזמון הסקסי עם המשפט בספרדית. אחלה פופ. מהאהובים עלי בכל הפרויקט.
גם Liar טוב מאוד וכיפי, אפילו מהטובים ו- If I'm Dancing אירוויזיוני אבל הומואי ומוצלח.
השיר שסוגר את האלבום בצרפתית- אני אוהב את הסגנון אז אני משוחד
מובן שיש סיכוי לא רע בכלל שזו לא היא שרה בכלל, אבל זה בדיוק מה שרציתי מהאלבום הזה- פופ מלוחשש אלקטרוני סקסי. גימיק נחמד.
&nbsp
אלבום חמוד!
הייתה לי הרגשה שזה יהיה רמה אחרת מ|בריטניג'ין|.
הבונוס-טראקס טובים יותר מרוב השירים הסטנדרטיים.

למעלה