היום יום ההולדת של המלכה M! מזל"ט מדונה!

ohadcarrington

New member
היום יום ההולדת של המלכה M! מזל"ט מדונה!

שתפו שירים, חוויות מהופעות וכל דבר שקשור למלכה!

SG12

New member
מזל טוב!! שתמשיך ליצור.. להופיע.. ולהיות מדונה (-:

Fall To Grace

New member
מזל טוב!

מדונה תמיד תהיה המלכה שלי ודמות שהכניסה אותי להתעניין באופן רציני במוזיקה פופלארית וכן השפיעה עליי במובן האישי בתחומים מסוימים.
&nbsp
בשנים האחרונות היא לא במיטבה ואני באמת (בשיא הרצינות) דואג לה, היא נראית לי בן אדם מאוד מדוכא, חסר ביטחון ולא מאושר.
העשייה המוזיקלית שלה בשנים האחרונות מביישות את כל הLegacy שלה.
&nbsp
&nbsp
אקנח בטופ 5 מI'm Breathless אחד האלבומים האנדרייטד שלה. (פופ-קברט
)
נכתב בלי סדר מסוים :
1. Something To Remember

2. Sooner Or Later
3. More
4. What Can You Lose
5. Vogue
&nbsp

GM1988

Well-known member
למה אתה מתכוון שהיא מדוכאת וחסרת ביטחון?

לפי דעתי מדונה לאורך כל שנות הקריירה שלה הייתה אדם שפוי שביטא את האי שפיות דרך אומנות מוסיקלית ובימתית שהיה לרשותה, ושום דבר לא נעשה סתם כך, אלא הגיע מהרבה רעיונות יצירתיים שהיא הכניסה בהם.

היום היא נראית לי אדם יותר שלוו וקרוב לעצמו שיותר חיה עבור המשפחה שלה ולא למען דברים אחרים, וממשיכה לפנק את הקהל שלה עם דברים מיוחדים שהיא עושה הטורים שלה.
כן, מבחינת מוסיקלית אני יכול להסכים שאין לה את אותן ההברקות שהיו לפני עשור והרבה קודם, אבל עדיין כפי שהיא ממציאה כל פעם את עצמה בפאן הויזואלי והשואו אינם מובנים מאיליהם.
זה לא מובן מאליו ש3 שנים אחרי אני ככ מתלהב מלצפות במופע mdna ושר את אותו שיר ורוקד כמו מטורף ונהנה לרקוד לכל צליליו.

גם עכשיו אני מלא ציפייה לשחרור הDVD החדש שלה, ואני חושב שגם הוא יחד עם השאר יספק לי המון הנאה לשנים הקרובות.

Fall To Grace

New member
היא נראית לי פשוט לא שלמה עם עצמה

כל התנהגות והתנהלות שלמה.החנפנות וההתאמצות שלה בשנים האחרונות להיות צעירה ומגניבה הם מאוד פתטיים ונובעים ממקום עמוק של חוסר ביטחון לפי דעתי.
הרי עד לשנים האחרונות לא היה בן אדם יותר בטוח שלם וגאה בעצמו בביזנס עד שהיא התבגרה.
&nbsp

למעלה