Britney Spears: Make Me הקליפ הרישמי Vs הקליפ הגנוז

Thiago

New member

Ultraviolence

New member
נראה כמו סתם קליפ. היינו יכולים לחיות בלעדיו

לבינתיים התקופה הזו מסתמנת כאכזבה טוטלית בפן הויזואלי,
הקליפ- הגרוע ביותר שלה לליד-סינגל בפער יותר מדי משמעותי. בדרך כלל מפציצה עם ויזו'אלס הורסים. אפילו WB קיבל קליפ מצוין בעיני.
מקווה שזה יהיה אלבום פופ שווה ושתהיה בו כמות יפה של שירים שארצה לחזור אליהם,
בניגוד ל- BJ שדעתי לגביו ידועה.
שני השירים שקיבלנו מבטיחים פרויקט קצת יותר מהנה.

Thiago

New member
היא אמרה שהאלבום הוא יותר היפ הופ

ומיד תיקנה שיש 3 שירים שהם יותר בסגנון ״urban" כמו שהיא אוהבת

GM1988

Well-known member
באמת שלא מבין את ההתלהבות של המעריצים מהקליפ הגנוז

סהכ מכל מה שראיתי אין משהו מיוחד שם מלבד עוד שוטים של בריטני עם גברים בחדר/כלוב וכו'...
מילא אם היה משהו שהיה ממלא איזו "עלילה" שירד בעריכה ואז באמת היה על מה לבקש לשחרר אותו, אבל עוד שוט של בריטני מענטזת בהלבשה תחתונה או משהו כזה לא עושה הבדל שמקדם רעיון חשוב.

Thiago

New member
יש עלילה לקליפ...

הבחור בוגד בה היא הורסת לו את הבית עם טרקטור, הורגת אותו בבריכה, ואז עושה סקס עם הראפר ההוא....
&nbsp
אבל אתה צודק, האם באמת ראוי שאישה בת 30 פלוס שנמצאת תחת אפוטרופסות שנים תצולם כלואה בתוך כלוב?

GM1988

Well-known member
ראיתי עכשיו את הקליפ הגנוז המלא שהעלו ביוטיוב

ולא הסקתי את המסקנה שהגעת אליה בהקשר ל"עלילה".
אז אחרי שצפיתי אני דיי שמח שהוא נגנז ובמקומו יש את הוידאו החלופי שהעלו, שאומנם הוא דל מאד וחסר בו משהו כדי להפוך לקליפ שמקדם אלבום, אבל הוא הרבה יותר מוצלח מהקודם שסתם מציג אוסף סצינות התחרמנות חסרות טעם שממצות את עצמן אחרי דקה.

Thiago

New member
כי החלק הראשון לא ערוך זה רק בסצינת הריקודים

הקליפ גם היה אמור להיות 5 דקות
&nbsp
שילבו את כל מה שדלף יחד
&nbsp
בכל מקרה אני לא בעד שום קליפ, אתה צודק כל האורגיות האלה מיותרות

Halcyon Days

New member
בצורה די מפתיעה אני דווקא מחבב יותר את הקליפ הרשמי

בריטני אמנם הצטיינה בעבר בסקס אבל היום היא כבר לא ממש משדרת את זה ואין טעם לשחרר סתם קליפ שכולו התחרמנות, זו כבר לא היא.
&nbsp
הקליפ החדש אמנם די משעמם אבל הוא ממש מזכיר לי קליפים של 90's וזה חמוד בעיני, מה גם כמו שאמרו היא נראית מעולה!
&nbsp
יש לי הרגשה שבאלבום הזה היא באמת שמה את הדגש על המוזיקה עצמה כך שאני דיי בצפייה לקראת האלבום!

candyheart

New member
אני ממש מקווה שיהיה אלבום שווה.

לשים דגש על המוזיקה ולא על סקס יהיה צעד חכם מבחינתה. היא במקום היום שהיא יכולה להרשות לעצמה את זה ולדעתי הקהל שלה אפילו חושק בכך.
אני אמנם קצת חוששת לגבי האלבום בגלל הסינגל הראשון, אבל קרה לי יותר מדי שהסינגל הראשון באלבום מסוים התברר כהשיר הכי פחות אהוב עליי בכל האלבום...אז יש מצב ששאר האלבום מצוין. נקווה.

וממש כיף לראות אותך אסף!

למעלה