מה אתם שומעים עכשיו?

Ultraviolence

New member
Cheryl - Only Human

אני חושב שהאלבום מתוכו השיר הזה לקוח (באותו השם) הוא אחד הגרועים ששמעתי בחיי,
אבל השיר הזה כזה מדהים שבא לי לבכות! לו רק ההפקה הייתה יותר משכנעת ופחות מצועצעת.
ללא ספק אחד הטובים שלה. בכלל כל התקופה הזאת של סוף 2014- כבר נוסטלגיה עבורי.

candyheart

New member
מסכימה לגמרי.

אני אמנם לא שמעתי את האלבום הזה בערך מאז שהוא יצא, אבל אני זוכרת אותו כגרוע במיוחד. השיר הזה הוא בהחלט פנינה ייחודית שנמצאת שם. אחד היפים שלה בכלל.

Ultraviolence

New member
הוא נוראי. אין לתאר את כמות הפילרים.

היא בדרך כלל מבריקה בסינגלים ובמקרה של האלבום הזה שני הסינגלים (שהגיעו משום מה למקום הראשון)- שירים מזעזעים.

Ultraviolence

New member
Sugababes - Stronger

מהאהובים עליי אי פעם. בכלל אני בקטע של להקות בנות לאחרונה. ו- R&B ניינטיז השנה, בכלל.

Ultraviolence

New member
נועה קירל - חצי משוגע

בלעדייך, חצי משוגע, רק תני לי שוב לנשום אותך דקה

candyheart

New member
Lady Gaga - Applause

מתגעגעת אליה ולשירי הפופ הכיפיים האלה!

Ultraviolence

New member
כנראה שנאלץ להמשיך להתגעגע לזה.

האלבום הבא בהפקת מארק רונסון לא הולך להישמע כמו DJ White Shadow או כמו RedOne,
אני צופה שינוי כיוון קיצוני. בעיני זה מבורך אבל קשה לי לדמיין אלבום שהוא לא פופי ובהמי כמו שנהגה ליצור עד כה.
&nbsp
Applause

ARTPOP
תמיד תהיה לו פינה חמה בליבי.

candyheart

New member
Lana Del Rey - Born To Die - The Paradise Edition

עם כל האלבומים המעולים שהיא הוציאה אחריו, זה עדיין האלבום הכי אהוב עליי שלה. מדהימה!

GM1988

Well-known member
Britney jean

וואי כמה זמן לא שמעתי את האלבום הזה כבר, והערב התחשק לי לשמוע אותו פתאום שוב ונדהמתי איך אחרי כמה שנים השירים ממנו נשמעים מעולההה!!
פשוט אלבום אדיר עם אחלה טראקים למסיבות

הוא ככ חוזר להתנגן באוטו עכשיו

ממש חבל שבזמנו הוא פוספס ככה ולא קיבל יותר קידום עם קליפים והופעות המעניינות שהיו מחזירות את בריטני לקדמת הבמה.

Ultraviolence

New member
Lady Gaga - Bad Romance

תחזרי מלכת הפופ
מקווה שה- era הקרוב יוגש כמו שהיא יודעת, ושלא תיישר קו עם חברותיה לתעשייה שכבר בקושי משקיעות במעטפת.
מה שהכי מרתק אותי בפרויקט הזה זו העובדה שהיא בכלל לא מדברת עליו ולראשונה שומרת על הפה שלה סגור מבלי לצאת עם הצהרות מפוצצות.
וגם כמובן העבודה עם מפיקים חדשים לגמרי כמו מארק רונסון ו- BloodPop. לא יודע לאיזה סאונד לצפות!

GM1988

Well-known member
זה מצוין שהיא עובדת בסודיות מבלי לצאת עם הצהרות בומבסטיות

שאחכ לא עומדות במבחן מרוב הציפייה.

אומנם זה מאד כיף, במיוחד אצלה, כי היא מאד אוהבת לפנק בטיזרים ולהשקיע ומאד מתלהבת מזה בעצמה, אבל עדיף שתעבוד בדרך הזו שנשמרת בסוד.

עשה לי חשק לחזור לשמוע את ה"ארטפופ" שלה שמזמן לא שמעתי כבר.

Ultraviolence

New member
אני מסכים. היא קילקלה לעצמה בשני האחרונים עם זה.

מאוד כיף להיות סטאן של גאגא כי היא כ''כ אוהבת את המעריצים שלה, שהיא נותנת להם את כל עולמה ותמיד 200% מעצמה,
אבל התלהבות היתר שלה לפני כל פרויקט שהיא עומדת לקראתו באה בעוכריה.
בעיקרון חוץ מריהאנה היא כוכבת הפופ הפעילה\שנמצאת עדיין בשיא של הקריירה שלה- שהכי מרתקת אותי. ואני שמח שהיא לא ממשיכה בנישה הקבועה.
נדמה שהיא הולכת בחיים שלה לכיוונים אחרים לחלוטין. עכשיו גם עם הפרידה מטיילור

GM1988

Well-known member
היא אומן מרתק ומיוחד מאד שאין אחרות כמוה בתחום.

כל השגעון שלה הוא משהו שכיף לעקוב אחריו, אם כי לעתים היא נוהגת להעמיס ולהמאיס את עצמה עד שזה גומר את האוויר אליה מהר מדי.

קראתי על הפרידה שלה מבן זוגה ויכול להיות שזה יתן לה השראה לכתיבת שירים טובים בעקבות זה.

למעלה