Glory: אלבום חדש לבריטני ספירס ב- 26 לאוגוסט!

Ultraviolence

New member
Glory: אלבום חדש לבריטני ספירס ב- 26 לאוגוסט!

האלבום התשיעי של בריטני ביץץץץץ' יקרא Glory ויראה אור ב- 26 לאוגוסט!

האלבום יהיה זמין הערב להזמנות מוקדמות דרך Apple Music יחד עם Make Me..., הסינגל הראשון ו- Private Show.
הקליפ ל- MM גם אמור לקבל פרימיירה בקרוב,
אחרי שלפי דיווחים באינטרנט מספרת סצינות צולמו מחדש על מנת לשנות את הקונספט השנוי במחלוקת של הקליפ המקורי (Perfume מישהו?).

בריטני פירסמה בנוסף את עטיפת האלבום.
ובאמת שאין לי מילים.

GM1988

Well-known member
קודם כל.. ישששששששששששששש!!!!!

זו החדשה הכי כייפית שהיה אפשר לקבל במיוחד שזה מגיע בהתראה ככ קצרה מהמועד.
זו גם יכלה להיות הידיעה המשמחת השנייה לחודש אוגוסט יחד עם הDVD החדש של מדונה לסיבוב Rebel Heart Tour ,שלצערי נדחה בסוף לאוקטובר.

מאד מחכה לשמוע את השירים החדשים ואולי גם הופעות שיבואו בעקבות האלבום.
הדבר היחיד שמעט אכזב פה זו העטיפה שנראית כאילו נלקחה מסט צילומים אחר לגמרי שלא ממש תואם או מחמיא לה.

Ultraviolence

New member
חשבתי שאין יותר גרוע מהעטיפות שכבר יש לה, טעיתי

פשוט עטיפה מחרידה. מקווה שיקרה נס ותחליף אותה, למה זה איום ונורא.
קראתי דבר מדויק ביותר שכתבו בטוויטר:
''Britney loves her fans so much she’s letting them do her artwork''

ועכשיו באמת- מה זו הפוזה המשונה הזאת? התאורה האיומה? זוועה! יש לי הרגשה שזה יראה רע גם על CD.
לא כזה אכפת לי כל עוד המוזיקה תהיה טובה אבל עדיין.

GM1988

Well-known member
אתה ממש צודק. כל העטיפות שלה מחרידות אחת אחת.

הסתכלתי עכשיו שוב בזו של glory ואין.. זו עטיפה ממש לא מוצלחת שלפי דעתי נלקחה מסט הצילומים למופע ווגאס שלה שאני בכלל לא אוהב.
כמובן שבתכלס למי איכפת מזה כל עוד היא תפנק עם שירים טובים, אם כי באמת אי אפשר לדעת איזה אלבום זה הולך להיות בסוף.

עם make me ששימש לסיפתח זה לא עבד בסופו של דבר, ועכשיו שגם נודע על מועד יציאה ככ קרוב אני באמת לא יודע מה לחשוב.

Fall To Grace

New member
נו מה חדש

טוב לדעת שהוא יוצא ויוצא בקרוב אך קשה לומר שאני ממש מצפה לו.
&nbsp
&nbsp

candyheart

New member
כיף לקבל הפתעה כזאת! ועוד הוא יוצא ממש עוד מעט!

הבעיה היא שמשום מה אני לא מתלהבת כמו שהייתי מצפה...אולי כל הבלאגן עם Make Me וזה שהיא שוב לא באמת מקדמת משפיעים. גם איפה כל הדיבורים על האלבום והכיוון שלו? הבטיחו משהו שונה ממה שהיא עשתה בעבר ובינתיים MM לא משקף את זה.
&nbsp
ברור שאאזין לאלבום אבל אני צריכה משהו נוסף כדי שיגרום לי באמת להתרגש מזה.
&nbsp
והעטיפה אכן נוראית. פוזה גרועה ותאורה מזעזעת. השם דווקא נחמד.

GM1988

Well-known member
תראי מה זה

לפני חודש ואפילו שלשום הייתי יכול לדמיין אותך עפה מידיעה כזו, כי הבעת געגוע למוסיקה שלה וכו... אבל הנה זה בא ובתכלס אני בעצמי לא מצליח להבין אם אני שמח מזה או לא חחח איזה מוזר.

כלומר, בהחלט אלבום חדש וכו זה תמיד משהו מעולההה שקורה ועוד ממישהי כמו ספירס, אבל איכשהו אחרי שיר + פרסומת עם שיר נוסף ברקע.. לא באמת קיבלנו משהו שמעורר עניין ל26/8.

candyheart

New member
זה פשוט לא מרגיש כמו era חדש.

ובתכלס קשה להתייחס אל זה כאחד. היא מוציאה אלבום וזה נהדר, אבל זה מרגיש שזה מסתכם בזה.
&nbsp
אני יותא מתבאסת בגלל שהבטיחו כל-כך הרבה לגבי האלבום הזה, ובסוף לא נראה לי שזה יתקיים. כנראה יהיו כמה שירים טובים כמו תמיד, אבל MM לא מבשר את השינוי שפמפמו.
&nbsp
נקווה למוזיקה טובה. זה הכי חשוב.

GM1988

Well-known member
גלורי הול?

שמעתי את השיר עכשיו 3 פעמים.
מאד מציק לשמוע את הקול שלה ככ ערוך בפיצ' גבוה ומלאכותי מדי.
בשיר עצמו יש רגעים נחמדים, אבל לא ברמה סוחפת ומעניינת מספיק לטעמי.

candyheart

New member
גם אני תוהה.

מקווה שהוא פשוט בחופשה או משהו ולא עזב אותנו.

למעלה