US vs. UK - 1st week of July

Ultraviolence

New member
מקום 2

במקום הראשון בשני המצעדים נמצא One Dance של דרייק (כבר יותר מדי שבועות!).

US:
Justin Timberlake
Can't Stop the Feeling!

נגד

UK:
Kungs vs Cookin' on 3 Burners
This Girl

Halcyon Days

New member
קאנט סטופ דה, קאנט סטופ דה... קאנט סטופ דה פילינננננגגגג

Ultraviolence

New member
Can't Stop the Feeling!

בעיקר בגלל שאני לא מכיר את ''הילדה הזאת'' מספיק טוב. רק בקטנה מה- MTV.
זה מסוג השירים האלה בז'אנר שנשמעים בדיוק כמו קודמיהם. בסגנון של Waves. אפס מקוריות, אבל עדיין הז'אנר חמוד.
CSTF פשוט סתם, אבל איכשהו מהנה. זה מסוג השירים האלה כמו OD של דרייק שמצליחים רק בגלל מי ששר אותם, רק שהשני לפחות רגאטוני וזה הולך עכשיו.
הוא נשמע כמו מיליון שירים אחרים של מקס מרטין ואין בו כלום. סתם שיר נחמד מסאונדטראק לסרט אנימציה.

Fall To Grace

New member
אני פשוט מזועזע שOD עדיין #1 בUK

13 שבועות כבר. מוגזם לחלוטין.
&nbsp
השיטה של הסטרימינג לא עובדת שם טוב.
This Girl כבר חודש במק' ה1 במכירות ו4 בסטרימינג. של דרייק #1 בסטרימינג ו11 במכירות.
&nbsp
ובכלל עוד עובדה מעניינת - לאחרונה הבריטים הצביעו בעד להיפרד מהאיחוד האירופי בעוד הסקוטים הצביעו להישאר באיחוד. איך זה מתקשר למצעדים?
אילו One Dance כבר 13 שבועות בראש המצעד הבריטי, במצעד הסקוטי הוא מעולם לא הגיע למקום הראשון. רק למקום השני

&nbsp
בכל מקרה יהיה מעניין אם הסקוטים באמת ייפרדו מהבריטים.
&nbsp
ולעניינו - This Girl היה יכול להיות אחד מהשירים הכי יפים של השנה. הקליפ שמלווה איתו יפהפה. השיר הוא בדיוק מהצ'יל דאנס שאני יותר אוהב אבל אז בפזמון הוא נהיה כמו Bom Bom הלהיט המזעזע ההוא מלפני 4 שנים
. נהיה ממש ערסי.
חבל. עוד שיר מפוספס.
&nbsp

Ultraviolence

New member
ואו באמת לא התעמקתי בשיטת המצעדים החדשה שם.

זה נשמע גרוע! והמצעד באמת נמצא בשפל מבחינת האיכות. אם מסתכלים חמש שנים אחורה- הבריטי לא היה רואה את האמריקאי.
עכשיו הם בערך שווים. אני רואה את הטופ 20 הבריטי, הכל חלש ומנומנם ויעלם תוך שניה.

candyheart

New member
אבחר ב-Can't Stop the Feeling

זה לחלוטין מהסינגלים החלשים ביותר של ג'סטין, אבל הוא סביר ובטח שמבחינתי עדיף על השיר השני שכבר פירטתי שרוב שירי הדאנס לא מדברים אליי.
&nbsp
זה אולי שיר לא משהו שלו, אבל אני שמחה לראות אותו מצליח איתו, אם רק בשביל שזה ייתן לו פוש לאלבום שהוא מקליט עכשיו ואולי יסיט אותו מהכיוון של קאנטרי. לא הייתי רוצה ש-CSTF יהיה הסטנדרט בשום צורה, אבל לפחות זה פופ.
&nbsp
והשליטה של דרייק באמת מעצבנת. הבנו שאוהבים אותו אבל זה כבר נהיה מגוחך.

Ultraviolence

New member
מקום 3

US:
The Chainsmokers
Don't Let Me Down (feat. Daya)

נגד

UK:
Drake
Too Good (feat. Rihanna)

Ultraviolence

New member
Too Good

לא עף על השיר הזה ואם ריהאנה לא הייתה משתתפת כאן בכלל לא הייתי מתייחס, אבל זה נחמד ו- AubRih צמד מנצח!
ההפקה אוורירית וניכר שמי שאחראי עליה מבין מוזיקה כי זה באמת עשוי כמו שצריך, אבל בשבילי קצת אובר מתיימר להיות אופנתי ובכללי זו רצועה שהיא קצת ''ליד''.
DLMD- אני לא אוהב את הסגנון והדרופ לא עושה לי כלום, עוד אחד מאותם להיטים סתמיים שישכחו עוד רגע.

Fall To Grace

New member
Too Good

Don't Let Me Down - זה מתחיל כמו The xx בהתחלה (עלק
) ואז בפזמון זה פשוט נהיה מהזוועות הדאנס המצויות. מהסוג השירים שגורמים לשאול מה קרה למוזיקה.
&nbsp
והדיה הזאת...
איזו כעורה ומתאמצת.
הייתה לי בבית הספר היסודי ילדה שקוראים לה דיה. היא הייתה מלכת הכיתה. היא הייתה כלבה רצינית, רג'ינה ג'ורג סטייל. לא סבלתי אותה.
&nbsp

candyheart

New member
שניהם לא שיא.

מעדיפה את Don't Let Me Down בקצת בגלל שהיה לו פוטנציאל.

Ultraviolence

New member
This Is What You Came for

פנדה להיט מרים ונחמד. יש לו קטע אבל הוא בעיקר גימיק והשני לוקח בנקודות.
TIWYC4 מהלהיטים החלשים של ריהאנה, כמו שכתבתי, אבל הוא זורם לי כרגע.
לפחות השיגה לעצמה עוד אחד לרפרטואר העשיר שלה. וגם הולך מעולה במסיבות.
זו לא המוזיקה שהיא צריכה לעשות, בכל אופן.

candyheart

New member
This Is What You Came for לחלוטין.

שמעתי את פנדה פעם אחת וזה הספיק לי. מסוג הגימיקים שאני לא סובלת.

BismuthLuvMusik

New member
This Is What You Came For

פנדה מזעזע, אין בו כלום, רק טראפ שהוא מעיק בעיני. אחד הגרועים של השנה.

למעלה