Suck My Pop

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Zara Larsson - Lush Life (Alternate Version)

זארה לארסון השוודית הולכת ומצטיירת כאחת מהכוכבות החמות החדשות, ולאור הקיצה המאוחרת של הסינגל Lush Life בארה"ב, זארה עושה כמו הרבה לפניה ומוציאה קליפ אלטרנטיבי ללהיט.

אני לא זוכרת שצפיתי בקליפ המקורי, אך החדש דווקא חמוד מאוד, צבעוני וכיפי ומתיישב יופי עם השיר.

מה חשבתם?

Ultraviolence

New member
זארה כזו יפהפייה

ללא ספק אחת הבחורות הכי יפות של עולם הפופ כיום.
אישית מרגיש שיש לה עוד דרך לעשות בשביל להרשים אותי. שני הלהיטים מוצלחים אבל לא הצלחתי להתמכר\להתאהב בהם מספיק. פופ חמוד וקייצי, אבל חסר משהו.
הקליפ החדש של Lush Life הרבה יותר טוב מהקודם. הצבעוניות הייתה חסרה בקליפ הראשון וקיימת כאן בשפע, יושב עליו נהדר. היא נראית מ ד ה י ם.

Fall To Grace

New member
מה? הקליפ הקודם היה הרבה יותר טוב!

ואני יותר בשוק מזה שטל אף פעם לא ראתה אותו כי הוא עד עכשיו 200 פעמים בMTV כל יום.
&nbsp
הקליפ החדש סתם בנאלי ויש מלא כאלה בMTV Dance. הקליפ הקודם היה מיתוג מדויק של נערות בעולם של היום. (יוצא לי פלצני ואני לא יודע להסביר את מה שאני רוצה להסביר...אבל בעיניי הקליפ הקודם יותר טוב.)
&nbsp
&nbsp
מסכים איתך עליה מבחינה מוזיקלית. אני דווקא התמכרתי לשני השירים שלה אבל הם רחוקים מלהשתוות ללהיטים של הגדולות ממש. השיר האחרון שלה עם דיוויד גואטה ליורו הוא פשוט בושה! (בכלל שיעלם כבר מחיינו
)
&nbsp
כמובן שמסכים גם על היופי שלה אם כי נראית בן אדם שממש מאוהב בעצמו. כמו טיילור סוויפט.
&nbsp
&nbsp

Ultraviolence

New member
הצבעוניות יותר משכנעת אותי מהמינימליזם של הקליפ הקודם.

זה שיר קיץ מדבק ונחמד ובעיני כזה קליפ הוא היה צריך מההתחלה. אולי היה גורם לי לאהוב אותו יותר.
והבנתי למה אתה מתכוון שהקליפ הקודם רלוונטי יותר לנערות בעולם של היום. זה נכון, אבל העדפתי את החדש.
&nbsp
השיר עם דיוויד גואטה

Fall To Grace

New member
לדעתי הקליפ הקודם גם היה מאוד קייצי והתאים

לשיר בצורה מושלמת. אבל כל אחד וטעמו.
&nbsp

candyheart

New member
Various Artists - “Hands” - A Song for Orlando

עבר זמן רב מאז שקבוצה גדולה של זמרים התגייסה לשיר משותף סטייל We Are The World, אבל הטבח המזעזע באורלנדו שהרעיד את כולנו, הביא זמרים רבים להתגייס לשיר התרומה Hands, אשר כל רווחיו ילכו לנפגעי אותו טבח ולארגוני LGBT במדינה.

את השיר כתב ויזם המפיק ג'סטין טרנטר.
זו אמנם לא סאגת הכוכבים הגדולה ביותר שהיה אפשר לעלות על הדעת, אבל בין הזמרים תוכלו למצוא את בריטני ספירס, סלינה גומז, מרי ג'יי בלייג', ג'ניפר לופז, גוון סטפאני, פינק, אדם למברט ועוד. בהחלט מכובד.

הרשימה המלאה: Mary J Blige, Jason Derulo, Britney Spears, Tyler Glenn, Selena Gomez, Halsey, Ty Herndon, Imagine Dragons, Juanes, Adam Lambert, Mary Lambert, Jennifer Lopez, the Trans Chorus of Los Angeles, Kacey Musgraves, MNEK, Alex Newell, P!nk, Prince Royce, Nate Ruess, RuPaul, Troye Sivan, Jussie Smollett, Gwen Stefani, and Meghan Trainor.

Ultraviolence

New member
אובייקטיבית סה''כ אחלה שיר. הפקה מדויקת ונעימה.

הרבה בזכות התותחים הכבדים שהפיקו את זה: BloodPop, Mark Ronson ו- Justin Tranter.
פחות מלהיבות אותי בלדות ההעצמה ''לעולם טוב יותר\לשנות את העולם'' וקשה לי להישאב לתוך הקלישאתיות והוויב החרוש והמעצים הזה.
כמובן שלמען המטרה החשובה שהשיר הזה בא לשרת- השיר הזה חיוני והוא גם שיר טריביוט מוצלח. בריט-בריט נשמעת לא רע, לא מתאימות לה החלטורות האלו

דווקא כריסטינה שנשענת על דברים כאלה כבר עשר שנות קריירה לא השתתפה בזה, אז מעניין.

GM1988

Well-known member
שיר מחווה חמוד.

עד היום לא נכתב שיר ככ מרגש וקלאסי בכל מימדיו כמו We are the World.
אבל השיר הנל פה כדי לשרת את המטרה וזה מה שחשוב.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Adam Lambert - Welcome to the Show feat. Laleh

שכחתי בכלל שהוא הוציא את השיר הזה...

לפני כמה חודשים אדם למברט הוציא את השיר Welcome to the Show בלי שום קשר לכלום, ולאחר שהשיר זכה פחות או יותר להתעלמות, נראה שהוא נשכח.

אך פתאום השיר חוזר אלינו שנית עם קליפ! אדם מסביר שאת הקליפ הוא מימן בעצמו, בלי חברת התקליטים, ולכן זה לקח יותר זמן.

הקליפ מאוד פשוט ומציג את אדם והלאלי הזאתי במלא קלוז-אפים. אצלו זה דווקא עובד, כי יש לו דרך לדבר עם העיניים. אבל הלאלי הזאת עוד יותר לא קשורה בקליפ, והיא נראית בו סתם נדחפת.

בעיקרון שיר חביב, אבל לא ברור מה הוא ניסה להשיג פה.

Ultraviolence

New member
שונא שירים כאלה. מפוצץ קלישאות ובינוני כל כך.

יפה לו שהפיק את הקליפ הזה לבד אבל אני פשוט לא אוהב את זה. ושיר שיא הגרוע.

Fall To Grace

New member
כאילו שהשירים הקודמים שלו לא היו בינוניים ומפוצצי קלישאות

הבן אדם אשכרה מחליף את פרדי מרקורי האגדי והמנוח בסיבובים המחודשים של קווין!
אבל שזה נוגע לקריירת הסולו - הוא פשוט יוצר זבל.

Ultraviolence

New member
יש לו כישרון בימתי מטורף וקול גדול,

אבל מסכים שהוא כלול בין אותם אמנים שפרצו בעשור האחרון שהמוזיקה שלהם לא הצליחה להשתוות להבטחה שהם. הוא עושה בעיקר פופ- ומסוג נחות.
למרות זאת- אני חושב שכאן קשים איתו מדי. בזמן שהרבה שירים שלו הם אכן צ'יזיים ומצועצעים בכל שלושת אלבומיו, לא חסרות לו הברקות ושירים שהוא יכול להתגאות בהם.
אני חושב שזה קשור הרבה לכך שסך הכל הוא ''pop fanboy'' ומנסה במוזיקה של עצמו לחקות אמנים\אמניות שעושים את זה טוב יותר.
השיר החדש הוא דוגמה מושלמת למה שאני מדבר עליו, רק שהוא גרוע יותר מכולם כי הוא התגלמות הבסיסיות וה''ליטרלי''.

Fall To Grace

New member
זאת באמת הבעיה. (על הFanboy)

ואני אישית שמעתי את האלבום הראשון והנוראי שלו ופה ושם שירים מהאלבום ה2 וה3 ואף אחד מהם לא היה באמת טוב.
&nbsp
הכי קרוב לזה Whataya Want From Me והוא רק חביב.
&nbsp
&nbsp

Ultraviolence

New member
הקרנת בכורה: Clean Bandit - Tears (feat. Louisa Johnson)

קליפ
לשיר האחרון של קלין באנדיט, שהספיק כבר להפוך ללהיט גדול בבריטניה ורק חיכה לפוש הזה בשביל לגדול במדינות אחרות.
&nbsp
אוהב את השיר אבל קליפ פח

מרגיש כזה חרוש. המוטיבים של האש, הנשר והזיקוקים- בחיאת, ראינו את זה כבר כ''כ הרבה פעמים.
הליפסינק שלה גם בכלל לא משהו ולא אהבתי את העריכה הכבדה והתמונה הצרה שהקליפ הזה מספק.
הזכיר לי את פיירומניה של קסקדה (אחלה להיט
).

candyheart

New member
קליפ נחמד דווקא.

המוטיבים באמת חרושים, ושוב הסלואו-מושן הזה שנראה שנכנס לכל קליפ בזמן האחרון...אבל סה"כ זה אסטתי וזורם. התנשמת באמת מיותרת כי זה כבר יותר מדי ללכת לקלישאות.
&nbsp
השיר עצמו יפה. יש ללואיסה הזאת סיכוי להצליח.

Fall To Grace

New member
כמו "פטיש" של ריהאנה זה מתחיל ממש טוב

ואז נהיה רע.
&nbsp
יותר הקליפ. הוא ממש שכונה נהיה באיזשהו שלב.
&nbsp
השיר - פעם ראשונה שאני שומע אותה למרות ששמעתי עליה. יש לה קול נהדר.
השיר עצמו נהיה מבולגן כזה. ברור לי מה הם ניסו לעשות שזה מעין דיסקו פופ שבאמת מזכיר את I Will Survive אבל גם הומאז' מוצלח לשירי פופ נוסטלגיים מתחילת האלפיימיז.
התוצאה רק יצאה להם מפוספסת.
&nbsp
מה ואיך נזכרת בקסקאדה המחרידה והשיר העוד יותר מחריד הזה?

Thiago

New member
דקה מהקליפ החדש של בריטני ספירס Make Me Ohh

https://www.instagram.com/p/BHwbYNxD6j8/?taken-by=medicalpartisan

גם הפעם אין חדש, שוב הפקה משוחזרת ובאנלית של כל הלהיטים הקיימים כבר בתעשייה... בריטני שוב במראה זול, עם צורך להתפשט בשביל לקבל תשומת לב.
נקווה שב HD היא רוקדת יותר טוב

למעלה