מה אתם שומעים עכשיו?

Ultraviolence

New member
Marina & the Diamonds - Weeds

כמה שהשיר הזה יפה

נשמע כמו פילר בהתחלה אבל פנינה מקסימה ומרטיטה מתוך FROOT.

Ultraviolence

New member
Skylar Grey - Pulse

האהוב עליי מאלבום הבכורה של סקיילר גריי. עדיין נשמע מעולה.

candyheart

New member
אלבום סביר כזה.

יש בו כמה הפקות נחמדות, אבל אין שיר שממש חשבתי "וואו זה מעולה!". גם באיזשהו שלב הכל נשמע אותו דבר...זה פחות או יותר אותו "קטע" כל האלבום.
&nbsp
עוד בעיה זה הקול שלו. אפשר לשמע אותו במנות קטנות, אבל באלבום זה כבר מתחיל לעצבן. אף פעם לא אהבתי את הקול שלו יותר מדי...אני מעדיפה את של ג'ו.
&nbsp
בסופו של דבר הקודם שלו זכור לי כיותר טוב. זה מרגיש קצת מתאמץ. לא יכולה לומר שהוא גרוע, אבל גם לא משהו שאני משתוקקת לחזור אליו.

Ultraviolence

New member
Usher - Crash

סינגל חדש לאשר מתוך אלבום שמיני שיראה אור עד סוף השנה במידה ולא ימשיך להידחות.
&nbsp
אחלה קטע. מאוד בוויב האלבום האחרון Looking 4 Myself שאהבתי בזמנו.
לא מבריק כרגע אבל חמוד.

roey406

New member
צריך עזרה

היי,
לאחרונה אני ממש חורש על אלבומים ישנים (AML של שריל, Loose של נלי פורטדו, אלבומים של בריטני), ובכלל לא שומע מוזיקה חדשה כי היא לא מספיק טובה לטעמי.
יש אלבומים שיצאו בתקופה האחרונה וכדאי לי לתת להם שמיעה? קראתי כאן בפורום המלצות על כמה אלבומים אבל לא יצא לי לשמוע אותם..
הייתם ממליצים על האלבום של זאין/גוון סטפני/פיפט הרמוני (בהנחה שאהבתי את הסינגלים שהם הוציאו)? אולי יש לכם גם רעיונות לאלבומים אחרים שיצאו בשנה-שנתיים האחרונות?
&nbsp
תודה לעוזרים

Ultraviolence

New member
אני אנסה לעזור.

מבין השלושה שציינת, אמליץ לך על החדש של גוון.
האלבום של זאין לא הולך בקו שני הסינגלים הרשמים שיצאו שהם יותר פופ. זה אלבום יחסית מנומנם ו''בוגר'' כביכול עם סאונד איטי ואווירתי ברובו.
בעיקרון לא נתתי לו מספיק הזדמנות אבל השמיעה האחת שהקדשתי לו הרגישה די והותר, למרות שלא סבלתי. יש שם דווקא תחושה נעימה וזורמת.
האלבום של פיפת' הארמוני- אני מת על Work from Home ועל That's My Girl אבל מעבר לשמיעה אחת שהקדשתי לכל השירים לא נתתי עוד הזדמנות. מתכוון לתת.
הן לא מעניינות אותי. תופעה שלבטח תחלוף עוד רגע. גם הלהיטים החזקים שלהם הם בזכות המפיקים והצוות שמאחוריהם והיו יכולים להיות מושרים ע''י כל אחת אחרת.
גוון שבתה אותי עם מספר לא קטן של שירים מ- This Is What the Truth Feels like. אנדרייטד כאן. לא אלבום מבריק בשום פרמטר אבל זה פופ פשוט שעבד עלי.
&nbsp
עוד כמה אופציות שכדאי לך לשקול:
1. Ellie Goulding - Delirium - בהנחה שלא שמעת- אחד מאלבומי הפופ היותר מצוינים שיצאו בשנה-שנתיים האחרונות בשבילי. הרבה הברקות ועשוי היטב. מומלץ.
2. Grimes - Art Angels - פופ מתוחכם יותר ופחות ישיר וקליט, אבל בסוף מתאהבים בזה. גם מהיותר מעולים שיצאו בטווח הרחב של הז'אנר בשנים האחרונות.
3. Carly Rae Jepsen - Emotion - המבקרים וחובבי הפופ עפו על האלבום הזה, ובצדק. פופ אייטיז שובה לב. עשתה כאן התקדמות רצינית. תנסה לפחות את הסינגלים.
4. Ariana Grande - Dangerous Woman - טרי נורא אבל מבין כל אלבומי הטינייג'רס זה המוצלח ביותר כנראה. יש כאן לא מעט שירים טובים וגם כאלה שפשוט זורמים.
&nbsp
באלבומים שהם יותר R&B יש את ''לימונדה'' של ביונסה וכמובן ''אנטי'' של רירי שהם מעולים ויצאו השנה.
הייתי מנסה גם את ה- EP של צ'רלי XCX שהוא ייחודי ושונה קצת, עם הפקות שהן כמו PC Music. לא כולם אוהבים.
Get Weird של ליטל מיקס זה אלבום פופ חמוד לגמרי אבל לקחת בחשבון שהסינגלים שנבחרו הם אכן השירים הכי טובים בו.
מנסה לחשוב על משהו בשבילך שדומה איכשהו ל- Loose של נלי ולא מוצא, לא חושב שיצא משהו שדומה בסגנון ובוויב לאלבום הזה בשנה-שנתיים האחרונות בפופ.
תשמע את הסינגלים של Dua Lipa! בעיקר Be the One ו- Hotter Than Hell.
&nbsp

roey406

New member
תודה רבה!!

עזרת לי מאוד, בהחלט אבחן את כל מה שכתבת

candyheart

New member
מצטרפת להמלצה על אלי גולדינג

אלבום הפופ הכי טוב שיצא בשנתיים האחרונות. אולי להוציא את FROOT של Marina & The Diamonds, אבל הוא כבר די על הקצה של השנתיים.
&nbsp
מסכימה גם לגבי קרלי ריי ואריאנה. לאוהבי פופ אלה אלבומים מומלצים.
&nbsp
אני פחות אהבתי את של גוון, אבל אם הסינגלים לטעמך יש סיכוי גדול שתאהב. האלבום די על אותו קו שלהם.
&nbsp
את של פיפת הרמוני לא אהבתי אבל בפורום דווקא התלהבו. הייתי ממליצה לנסות.
&nbsp
חוץ מאלה יש את לאנה דל ריי שתמיד מוציאה אלבומים סולידים.
&nbsp
&nbsp
זאת באמת תקופה קצת חלשה אבל המון זמרים אמורים להוציא אלבומים בשנתיים הקרובות. מקווה שתמצא משהו חדש שתאהב עד אז.

למעלה