מאשע של פסח

Ultraviolence

New member
Katy B - Honey

שמיעה ראשונה לאלבום החדש של קייטי בי שיצא היום!
אין ספק שיש כאן ירידה ברמה וזה כ''כ מבאס כי השירים לא מגרדים את שיאי שני האלבומים הראשונים,
אבל ההפקות הפתיעו אותי בכמה שהן מיוחדות, עדכניות ואפילו קצת מחוץ לקופסא והביצועים נשארו יפהפיים כתמיד.
צריך לשמוע עוד בשביל להבין מה אני חושב על זה בצורה כוללנית.
&nbsp
Turn the Music Louder (Rumble) מופיע באלבום בגרסת סולו הורסת (מינוס טייני טמפה) וזה מצוין בצורה מפתיעה למרות שזה סה''כ שיר פרסומות ממוצע.
Honey עם קייטרנדה סקסי והיה יכול להיות טוב יותר עם הפקה שלא מסרסת את ה''וייב'' הניינטיזי. אם זה היה מקבל טיפול מטימבה של סוף הניינטיז - היה יכול להיות תענוג צרוף.
Who Am I עם מייג'ור לייזר וקריג דיוויד, הסינגל, מהשירים החלשים באלבום ושלה בכלל כנראה.
זה פשוט בלאגן לא ברור ושיר שלא מחמיא למידותיה. ה'feel' של הדואט הניינטיזי סטייל אנריקה וויטני כ''כ מבטיח וההפקה צעקנית ומלוכלכת.
Calm Down לא גרוע אבל נמאס מהר מדי. גם לא אחת היציאות החזקות שלה ושיר לא ברור לפתוח איתו era (ועובדה שההייפ כמעט לא קיים). מרגיש פרווה.
I Wanna Be- הכי קייטי של Little Red מהאלבום וכיאה לכך הוא לחלוטין קטע מעולה ובולט כאן. הסאונד ההאוסי הוא פשוט שלה והיא נשמעת מדהים.
לגבי השאר עדיין קשה לי לשפוט: ל- Lose Your Head יש סאונד מגניב, Water Rising ו- Dark Delirium נשמעים מבטיחים וכמו פייבוריטים עתידיים, Dreamers גם האוסי אבל פחות בולט מ- I Wanna Be.
האאוטרו Honey מהשירים שיותר התלהבתי מהם בשמיעה ראשונה- אני חושב שהוא מסמפל את Love Without Tragedy/Mother Mary של רירי. נשמע מקסים.

candyheart

New member
מתלבטת אם לשמוע...מאוד לא אהבתי את הכיוון.

נראה לי שכרגע אפסח עליה...בעיקר אם אתה אומר שזה מאכזב.

Ultraviolence

New member
Prince - Kiss

אמנם פחות מכיר את העבודה שלו אבל מכיר בהשפעה שלו לאורך ההיסטוריה של המוזיקה ומהמעט שהספקתי לראות ולשמוע- אין ספק שמדובר בכישרון של פעם בדור.
אבדה ענקית ומפתיעה.
&nbsp
עצוב

&nbsp
R.I.P.

candyheart

New member

אני בדיוק כמוך. אני לא מכירה את העבודה שלו מעבר לסינגלים הכי מפורסמים, אבל לחלוטין יודעת כמה השפעה הייתה לו במוזיקה ואיזה אמן חשוב הוא.
הייתי בשוק כששמעתי אתמול בלילה!
&nbsp
עצוב מאוד.

Fall To Grace

New member
עצוב ביותר ובהחלט הכניס אותי לשוק.

אבידה ענקית.
&nbsp
R.I.P.
&nbsp
ובכלל מה כולם מתים לאחרונה? וגם למה כ"כ צעירים? ולמה כאלה אנשים חשובים? (ואני מדבר גם על המוות של רונית אלקבץ היחידה במינה השבוע)
&nbsp
&nbsp

candyheart

New member
גם אני חשבתי על זה.

אנשים כל-כך ענקיים וחשובים מתים לאחרונה לפני זמנם. ודווקא הרעים והארורים ממשיכים איתנו. מתסכל.
&nbsp
&nbsp

Halcyon Days

New member
אחלה אלבום רקע סה"כ.

אלבום כיפי לשים ברקע, אין בו איזה הברקה או להיטים מיוחדים. אבל כן נהנתי ממנו וכיפי, ממש הופתעתי לטובה.

לא היה שיר שלא זרם לי

Lose Your Head לדעתי הכי רדיו פרנדלי כאן וחבל שהיא לא שיחררה אותו כסינגל ראשון, חזק לאללה!
Dreamer שאני חושב שהכי נהנתי ממנו.
I Wanna Be שיר צ'ילאאוט מעולה.
Honey גם אחלה רצועה, אבל לא חושב שמצדיק להיות שיר הנושא של האלבום.
Honey Outro אהבתי, הבעיה שהוא מצריך הרבה תשומת לב וזה קצת קשה בתוך אלבום שהוא בעיקר אלבום אוירה. בכל זאת, אוהב.
.
Dark Delirium אהבתי בעיקר בגלל ההפקה החסרת דופי
. מבריק.
Chase Me פחות מלהיב אבל גם כאן ההפקה עושה את שלה.
Calm Down מצוין כשיר באמצע האלבום, פחות כסינגל.
Water Rising שיר חמוד, מאוד פופי.

ואם להגיד את האמת לא הצלחתי למצוא רצועה חלשה אחת.

Heavey ו So Far Away אולי הכי פחות דיברו אליי.
משום מה Tidal חסמו את Turn The Music Louder אז אותו לא שמעתי עדיין.

מעדיף את האלבום הזה על פני Little Red שאני אוהב בו רק 4 שירים.
את הראשון לא שמעתי עדיין.

Ultraviolence

New member
Lose Your Head באמת הכי מתאים לרדיו.

הראפ עם המבטא הבריטי

שומע עכשיו את הכל בפעם השניה.

candyheart

New member
Michelle Branch - The Spirit Room

מכיוון שאני מאוד אוהבת את הסינגלים ממנו, Everywhere ו- All You Wanted, החלטתי לנסות את האלבום הזה שהוא נראה לי הכי מפורסם שלה.
פתאום גיליתי את Here With Me פה ששכחתי ממנו, ומזה התלהבתי!
עכשיו בחצי דרך באלבום, והוא חמוד, אבל אין על הסינגלים!

Ultraviolence

New member
Katy B - Honey

בגלל שאין כאן הכוונה של מפיק מסוים וזה למעשה אוסף של שירים שחוברו יחד עם משתפי פעולה שונים,
ההפקה כאן נורא אינטנסיבית וגם במיד-טמפוז אין ''האטה'' או משהו שישבור את הדחיסות והביטים הנוקשים.
עדיין הוא כן זורם בהאזנה שלמה וכמו שאמרתי כבר בשמיעה הראשונה- יש כאן עבודה של אנשים שיודעים את העבודה ברוב הרצועות והפקה בריטית מרעננת.
Dark Delirium ו- Water Rising הם השירים עם הטמפו האיטי יותר והם גודלים עלי בשמיעה שניה, במיוחד הראשון שהוא קסום.
גם Honey (Outro) הורס. ניסיון מוצלח שלה לעשות סוג של spoken-word. נגע בי.
Lose Your Head היה יכול להיות קצת טוב יותר, קצת רפיטיטיבי בעיניי.

למעלה