SMP של אמצ''ש

Halcyon Days

New member
העטיפה הקודמת הייתה הרבה יותר יפה

אני אהב כשאמנים לא שמים את עצמם על העטיפה.
גם זו יפה אבל קצת מפוספסת.
&nbsp
אני מקווה שהאלבום כן יהיה דומה במשהו לקודם כי זה אחד האלבומים הכי אהובים עלי בעשור האחרון.

candyheart

New member
אלי ולורד נשמע ממש מעניין!

את הסינגל הראשון חיבבתי...אולי אשמע את האלבום. נראה איך הוא יתקדם.
&nbsp
העטיפה לא משהו. מקושקשת קצת.

Ultraviolence

New member
הלימונדה של ביונסה - ב- 23 לאפריל!

המעריצים של הדיווה הנערצת ישמחו מאוד לשמוע שביום שבת הקרוב ביונסה הולכת לצאת עם פרויקט ויזואלי חדש, ככל הנראה סרט, שיקבל פרימיירה בערוץ HBO האמריקאי.
&nbsp
כל העניין הגדול הזה קיבל את הטייטל ''Lemonade'' והקהל מאוד מקווה שמדובר באלבום חדש שילווה לפרויקט הזה ושכל ההתלהבות לא תתגלה כעוד סרט דוקומנטרי יבש שלה.
&nbsp
מקווה שמדובר באלבום חדש! ושיהיה טוב כמו self-titled.
אני כבר הרבה זמן ביחסי אהבה-שנאה איתה. המוזיקה טובה אבל היא מעצבנת.

Halcyon Days

New member
דווקא עכשיו היא מעצבנת?

היא הייתה ממש מרגיזה בתקופה סאשה ו 4
היא סופסוף הוציאה ממנה את המניירות והיא מרגישה לי מאוד אמיתית וטבעית עכשיו ואני מצליח להתחבר אליה לראשונה מאז האלבום האחרון
&nbsp
אני מאוד מחכה לאלבום חדש ממנה,
מקווה שזה אלבום. וגם לא מבין למה זה יהיה ב HBO ולא בטיידל , עד שעשיתי מנוי

Ultraviolence

New member
הייתה ונשארה מעצבנת וקרציה.

ואני דווקא אוהב את 4 וחשבתי שההשתפרות שלה החלה כבר אז.
יש מאחוריה את המפיקים הכי טובים ונדמה שהשיגה לעצמה טעם והיא עושה דברים יותר בסטייל- אבל עדיין לא קונה את זה שהיא הפכה אמיתית ואתנטית. לא מאמין לה.

candyheart

New member
אם זה אלבום ויזואלי, זה נראה מעניין.

אם זה סתם שיט מגלומני וקידום עצמי, אז היא עוד יותר מעצבנת מקודם. יש שם כמה קטעים שיכולים לשבת יפה בקליפים, אבל אם זה סתם קטע מפרסומת היא יוצאת נודניקית.
&nbsp
אין לי איזשהו עניין גדול בה ואף פעם לא היה לי, אבל אם זו מוזיקה חדשה בטח אשמע.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Rihanna - Needed Me

כפי שדווח פה, ריהאנה החליטה להוציא שני סינגלים מקבילים מ-ANTI. הראשון הוא Kiss It Better, שקיבל את הקליפ המנימליסטי שלו לא מזמן, ועכשיו אנחנו מקבלים את הקליפ לסינגל האורבני, Needed Me.

בקליפ ריהאנה בדרכה לחסל את החבר הבוגדני שלה, וכיאה ל-era הזאת, היא עושה את זה במועדון חשפנות, שכולל כמובן הרבה פטמות וישבנים.

ריהאנה פשוט יפייפיה בקליפ, אבל כבר נמאס לראות את הפטמות שלה. מעניין אם היא חושבת שזה עוד מרגש מישהו.

Ultraviolence

New member
חבל שהיא ככה מנסה לצאת שטאנצית בקליפים שלה.

כלומר- עירום לא מרומז, יריות, חשפניות, כסף, אלימות. כל אלה הופכים אט אט לסימני היכר בקליפים של ריהאנה.
ראיתי המון שכתבו שהקליפ הזה לא מחדש שום דבר מבחינתה. זה די been there, done that. אני מסכים. יש לה עוד לפחות שלושה בסגנון. ומוצלחים יותר.
הפטמות, כמו שכבר רשמתי על שני הקליפים הקודמים מה- era- זה לא מרגש אותי. מה יש בזה? לא חושב שיש כאן עניין של ''דווקא''. היא פשוט לא אוהבת לשים חזיה

למרות הכל אני חושב שהקליפ הזה דווקא עשוי אחלה וכמו גרסת מיני של BBHMM (שהוא בטופ3 שלה בקליפים). לא סופר-מושקע אבל כמובן מושקע יותר מהשניים הקודמים.
הסוף עם השוט על הים קצת לא ברור. נראה כמו טעות עריכה.
היא נראית מ ד ה י ם! פשוט יפהפייה. כל פעם מפעימה מחדש והשיר עדיין מושלם.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Little Mix ft. Sean Paul - Hair

סינגל וקליפ חדש לליטל מיקס מהאלבום החמוד Get Wierd, בו הן מארחות את שון פול שמישהו כנראה הוציא אותו לאחרונה מהחור שהוא שהה בו זמן רב.

השיר הוא Hair, ובקליפ הצבעוני והילדותי משהו, הבנות מבלות במסיבת פיג'מות לאחר שאחת מהן מגלה שהחבר בוגד בה (או משהו כזה). זה כולל פיצות, ריקודים והרבה נפנופי שיער.

עם כמה שזה כאמור ילדותי וקצת מביך, הקליפ מאוד כיפי וחמוד ואני נהנתי מהצפייה.
גם השיר חביב נורא אם כי הפיצ'רינג מיותר.

Ultraviolence

New member
חשות בקליפ אך נראות טוב והוא סה''כ נחמד וזורם.

גם מתאים לשיר שהוא פופ משעשע ועשוי היטב. מהאהובים עלי שלהן נכון לעכשיו.
השת''פ עם שון פול היה גרוע בשיר של סיה אבל כאן הוא דווקא מרגיש במקום, בעיקר כי הוא לא נדחף להן לכל משפט כמו בשיר השני.

candyheart

New member
בשיר של סיה הוא נורא הפריע

ובהחלט פגע בשיר, אבל פה הוא סתם מיותר. מהמקרים האלה שנראה שהכניסו אותו בכוח.

אבל זה לא פוגע בשיר, שנשאר חמוד וכיפי.

mix86

New member
ילדותי ב אמת

אבל כנראה שזה כן קונה קהל מסוים. הפריע לי שהתיאום של השפתיים לשיר לא נראה מספיק אמין. זה ברור שבקליפים לא מקליטים את האודיו, אבל פה זה ממה מרגיש מפוספס.

למעלה