TOP10 - P!nk

Halcyon Days

New member
TOP10 - P!nk

אז כפי שחששתי התמכרתי לסינגל החדש של פינק וכמעט כל היום שמעתי רק אותה, אז למה לא לראות מה השירים האהובים שלה על ידכם?

דרגו את עשרת השירים הכי טובים של פינק

Halcyon Days

New member
צ'רטינג!

לצערי אף פעם לא התעמקתי באלבומים שלה אז זה יהיה בעיקר סינגלים.

אני אתחכם ואעשה TOP11 כי אין לי לב לא להכליל את:

11 - Just Like A Pill
אני יודע שזה נחשב בעיני רבים לשיר הכי טוב שלה, והוא באמת אדיר, אבל לא יודע, ככל שהשנים עברו אני פחות ופחות מצליח להביא את עצמי ללשמוע אותו. אז הוא כאן פור אולד טיים סייק.

10 - U + Ur Hand
שיר שמביא בראש ותמיד כיפי,
הוא הגרסא הטיפה יותר טובה של Blow Me שגם הוא נפלא בעיני וכנראה היה נכנס למקום 12.

9 - Family Portrait
לפני כמה שנים זה היה כנראה מקום ראשון אצלי, אבל הוא לא שרד מי יודע מה.
עדיין כשיוצא לי להאזין לו אני מקבל צמרמורות כל פעם מחדש.

8 - Are We All We Are
השיר היחיד שאני אוהב שהוא לא סינגל
.
הרצועה שפותחת את האלבום האחרון והמצוין שלה.
אני מת על האוירה ההמנונית שלו!

7 - Please Don't Leave Me
האמת שאני מת על הקליפ אפילו יותר מהשיר. אבל גם השיר עצמו כ"כ יפה.
הכתיבה שלה פשוטה אבל בניגוד לאדל המילים לדעתי יותר נכנסות ללב.
I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me.
I can't be without.
You're my perfect little punching bag,
And I need you.
I'm sorry.

6 - Whataya Want From Me
הרבה שנים העדפתי את הגרסא של אדם אבל בסופו של דבר נפל לי האסימון שאצל פינק המילים מקבלות הרבה יותר משמעות.
הגרסא של אדם מדהימה ברמה וואקלית אבל לא תמיד זה פקטור.
אני לא מבין איך היא הסכימה לוותר על שיר כזה.

5 - Dear Mr. President
אני שונא כאשר אמנים נוקטים בדעה פוליטית מחוץ לזירה שלהם, אבל כשהם כותבים על זה ושרים זה כבר סיפור אחר ואני חולה על זה וזה לגמרי ראוי לשבח.
הביצוע שלה מה DVD של סיבוב הופעות לאלבום אני לא מתה. בין השירים הכי מצמררים שלה.

4 - Sober
האמת שאף פעם לא שמתי לב לשיר הזה עד שאיזה מישהו אחר ביצע אותו באודישנים לאקס פקטור בעונה שבריטני הייתה שופטת.
אח"כ התעניינתי של מי השיר ומאז הוא לא עוזב אותי

3 - Who Knew
השיר הראשון של פינק שמממממממממש אהבתי. כמובן שהקליפ בלונה פארק תרם רבות אבל גם המילים של השיר דיברו אלי באותו תקופה. שיר 100מם 100לף ו100רגש. בעיקר בהופעה שצרפתי למטה.

2 - Fuckin' Perfect
לא חושב שצריך להרחיב.
.

1 - TRY
ה Back to Black שלה, ה Walk Away שלה, ה Toxic שלה, לא יודע.
הכיייייי טוב שלה. הקליפ העוצר נשימה, המילים הכי מוש אבר |פאקצה|.
יצירת מופת

Just because it burns doesn't mean you're gonna die.

זהו,
אני הייתי אני.

Ultraviolence

New member
RWAWR בהחלט מהטובים באלבום.

גם אני התמגנטתי לאווירה ההמנונית והסוחפת.
זו אחלה רצועה לפתוח איתה אלבום.

candyheart

New member
Just Like A Pill נמאס עליי אי שם בתחילת שנות האלפיים.

נורא נורא מאוס. משום מה זה באמת להיט ענק שלה והוא מאוד קליט, אבל כבר אי אפשר לשמוע אותו.
&nbsp
Are We All We Are קטע טוב.
&nbsp
Whataya Want From Me שיר מהמם אבל אני פשוט לא יכולה להחשיב את זה כשלה. כל-כך התרגלתי לאדם.

candyheart

New member
הפינק שלי

שמעתי רק חלק מהאלבומים שלה, ופעמים מועטות, אז כנראה שהרוב, אם לא הכל, סינגלים.

10. So What
פשוט שיר "לא זם ז*ן" כיפי כזה שאפשר לזמזם לצליליו. לא איזו יצירת מופת או משהו מרגש אבל גם לא מתיימר להיות כזה. פשוט שיר שטותי וכיפי!

9. It's All Your Fault
דווקא לא סינגל. שיר מהאלבום Funhouse שנזכרתי שמאוד אהבתי אחרי שעברתי על השירים שלה. מאוד מאוד נוסחתי, אבל אני נהנת ממנו.

8.Try
שיר מאוד מרגש ונכנס ללב. הקליפ שלו זה אחד היציאות היפות שיש ונראה שהרבה זמרים מנסים לעתיק אותו מאז.

7.Most Girls
מהאלבום הראשון שלה. היה לה סגנון קצת אחר ממה שיש לה היום, ולרוב האלבום לא התחברתי, אבל זה טוב מאוד!

6.Please Don't Leave Me
דווקא את הקליפ אני פחות אוהבת. הוא מאוד מאוד הורס לי את הרגש של השיר. כששמעתי את השיר בפעם הראשונה כחלק מהאלבום ובלי הקליפ הבנתי כמה הוא טוב.

5.Who Knew
היה לו תקופה שהוא היה אולי הכי אהוב עליי שלה, אבל השמיעות הרבות שחקו אותו. עדיין, שיר מאוד מרגש ובמקרה הזה הקליפ מאוד מאוד מוסיף.

4.Family Portrait
אותו מקרה של ה שמעליו - היה השיר הכי אהוב עליי שלה הרבה זמן אבל שמעתי יותר מדי. מאוד מאוד אישי ומרגישים שזה כאוב אצלה. אני עדיין מתרגשת מאוד מהסוף.

3.U + Ur Hand
שיר אדיר ונותן בראש! פשוט כיף רצוף! זה הקצבי הכי טוב שלה.

2. I Don't Believe You
בלדה מרגשת בטירוף, שלצערי עברה "ליד" הרבה אנשים...ואני כלולה בהם לתקופה מסוימת. לחן מאוד פשוט ומילים מצומצמות אבל נוגעות.

1. Sober
שיר אדיר! גם אחד שלא ממש בולט בדיסקוגרפיה שלה, אבל כרגע לדעתי הוא הכי טוב שלה. המילים יותר מוצלחות מבדרך כלל אצלה, במיוחד בבתים המעולים של השיר. לחלוטין הכי טוב של פינק לדעתי גם אם לא הכי מצליח שלה!

זהו! תודה על הפינה, אסף
גרם לי לרצות לשמוע שירים שלה.

Ultraviolence

New member
מדרג את ''ורודה''

זמרת עם לא מעט הברקות אבל יותר מדי נוסחתית וחוזרת על עצמה בשבילי.
למרות זאת היא מצליחה לפגוע בי עם הבלדות שלה וקשה לומר שהיא לא כשרונית וחרוצה.
אני לא הולך לחפור מי-יודע-מה כי היא לא הכי מעניינת אותי בכללי, אבל זה הטופ11 הנוכחי שלי:

11 - Stupid Girls - אוהב את הקליפ הלילי אלןish והגימיק שלו, שיר מגניב שעשוי היטב. לא לוקח את עצמו ברצינות יתרה וזה חשוב בשביל זמרת כמו פינק שעלולה לשעמם.
10 - The Great Escape - הבלדה הזו סוגרת את TTAL האחרון שלה. מאוד נגעה בי בזמנו, עכשיו חזרתי אליה והיא נשמעה פחות מרנינה אבל עדיין זוכר לה חסד. מקסים.
9 - Try - אוהב את הפזמון הבומבסטי שהוא כמו פיצוץ של אמוציות. מאוד משחרר. מדובר בשיר פינק טיפוסי סה''כ אבל אני מבין למה הוא הטוב מסוגו והוא מצליח לגעת ולרגש.
8 - Most Girls - באלבום הבכורה שלה היא הייתה הכי לטעמי, בדיעבד: עשתה R&B-''לבן'' נוסטלגי ונהדר של תחילת האלפיימז והשיר הזה הוא הדוגמה הכי טובה לז'אנר. וגם סופר-נוסטלגי.
7 - Blow Me (One Last Kiss) - כמה שאהבתי את ה- bop הזה בזמנו
זה שיר נורא נוסחתי ושגרתי שהיה נשמע כמו עמידה במקום בשבילה אבל בו זמנית גם כ''כ עבד עלי.
6 - Where Did the Beat Go? - עוד שיר מהאלבום האחרון שהוא למעשה האלבום היחיד שלה, אני חושב, שבאמת הקדשתי לו שמיעות רבות. אוהב את הסטייל האורבני יותר שלו. בזמנו היה נשמע לי כמו Sober 2.0.
5 - Please Don't Leave Me - שיר וקליפ נוסטלגיים בטירוף עבורי. בלדה מעולה שבעקבות הדירוג הזה חזרתי אליה עכשיו והצליחה לפגוע. היו טוחנים את זה ב- MTV.
4 - Last to Know - שיר שהכרתי רק בכמה השנים האחרונות מתוך האלבום השלישי והפחות מצליח שלה. שיר מטריף ונותן בראש כמו שצריך. בהחלט מהאהובים עלי שלה.
3 - Stop Falling - בלדה מרגשת והורסת את הבריאות מתוך אלבום הבכורה שלה שאתם צריכים להכיר. רוני שהייתה בעבר במערכת הפורומים של תפוז הכירה לי.
2 - Sober - לא חושב שצריך להוסיף. פשוט שיר מעולה שלה.
1 - Family Portrait
- על-זמני ומושלם מכל בחינה. הוא נוגע ומרסק. יש בו כנות מדהימה. ''it ain't easy growing up in world war III...''

עוד שירים שחשוב לי לציין:
Nobody Knows היה אהוב עלי מאוד בזמנו והוא אכן רגשי ונוגע אבל סה''כ די קלישאתי ופשטני וכיום לא עושה לי משהו.
I Don't Believe You עוד בלדה שפגעה בי בזמנו והיום קצת פחות אבל עדין שיר יפה שעדיין אהנה להיתקל בו קרוב לוודאי.
את U + Ur Hands ו- Who Knew אני פחות אוהב למרות המון אחרים. הראשון המנוני אבל קצת ג'ינגלי לי מדי. אהבתי פעם, ירד לי. השני אוברייטד. מסוג הבלדות שהן אהובות ומוערכות על ידי המעריצים ואני פחות מבין למה (Unfaithful סטייל).
Dear Diary הוא לא-סינגל מקסים מהאלבום השני.
Just Give Me a Reason להיט מוצדק בעיני. פשוט ויפה למרות נייט רוס המעצבן.
ויש עוד אבל אזל לי הכוח.

Halcyon Days

New member
הייתי בטוח:

1. שאתה מת עליה.
2. שתדרג את JLAP במקומות הראשונים.

Ultraviolence

New member
אני די אוהב אותה אבל היא לא חסרה כרגע.

מה גם שאף פעם לא מתתי עליה למרות שהיא לעומת ביונסה מרגישה לי אותנטית יותר, כך שגם אוברייטד פחות ממנה.
JLAP... נוסטלגי ובולט אצלה אבל פחות בשביל הרשימה שלי. לא מחובר אליו מספיק.

candyheart

New member
שני הלא-סינגלים מ-The Truth About Love

זאת אומרת, Where Did the Beat Go ו-The Great Escape
שירים ממש יפים! אוהבת גם את Run משם.
&nbsp
את 3 ו-4 בטח שמעתי פעם אבל לא זוכרת איך הם הולכים.

למעלה