Suck my pop

Halcyon Days

New member
קליפ כיפי אין מה להגיד

אני סולח לטיילור שזה קליפ הופעה כי היא ללא ספק המשקיעית הכי גדולה נכון להיום של קליפים.
&nbsp
לא יודע למה אבל אחרי צפיה בקליפ היה לי חשק עז לצפות בקליפ When You Looking Like That של ווסטלייפ.

Ultraviolence

New member
היא יפהפייה ברמות.

הקליפ-הופעה הזה דווקא ערוך בסדר. הטור שלה נראה מעולה ומושקע!
גם אני סולח על העצלנות כי היא לחלוטין השקיעה בכל הקליפים של ה- era הזה.
יש בשיר הזה משהו מתוק וכובש בהמנוניות שלו למרות כמה משפטים קלישאתיים ומבאסים. די מחבב אותו סה''כ.

candyheart

New member
קליפ הופעה מוצלח!

מצטרפת למה שכתבו לגבי הקליפים - היא כל-כך השקיעה בכל קליפ וקליפ באלבום הזה שמגיע לה איזה קליפ הופעה לסיים את ה-era. הוא גם עשוי ממש טוב. הטור נראה סופר מושקע!
&nbsp
את השיר אני שומעת פעם ראשונה...ממש ממש חמוד!
לא משנה מה תגידו עליה, טיילור לחלוטין נתנה עבודה באלבום הזה ובקידום שלו כמו כוכבת פופ מהשורה הראשונה, ומגיעה לה ההצלחה המטורפת שהייתה לה. מקווה שזמרות אחרת יחכימו לעשות כמוה.

Ultraviolence

New member
הקרנת בכורה: AlunaGeorge - I Remember

שיר שני מתוך האלבום הקרוב שיקרא באותו שם. מגיע אחרי I'm in Control שלאט-לאט מראה סימני הצלחה.
בלדת דאנס שעשויה מעולה לטעמי. לא חושב שזה סינגל רשמי אבל זה בוודאות אחלה קטע בשביל להעביר איתו את ההמתנה לאלבום השלם.

Halcyon Days

New member
ממש אהבתי את הזוית צילום של הקליפ

ובכלל את הצבעים והקומפוזיציה של הקליפ
&nbsp
השיר עצמו סבבה כזה אבל אין שום הצדקה לשיר כזה להיות ארוך יותר מ-3 דקות.

Ultraviolence

New member
השמעת בכורה: P!nk - Just like Fire

שיר ראשון מתוך ההקלטות החדשות של פינק שנעלמה מהמצעדים\כותרות אחרי אלבום האולפן האחרון ב- 2012. שחררה ב- 2014 אלבום פולק כצמד You+Me.
השיר הזה לקוח מתוך הפסקול לסרט החדש Alice Through the Looking Glass ולא ידוע כרגע אם הוא יקח חלק גם באלבומה השביעי שצפוי לראות אור השנה.
&nbsp
השיר הזה מאוד ''פינקish'' ויש בו כמה רגעים שווים כמו הגשר שהוא מוצלח, אבל סה''כ מאוד ממשיך דרך טבעי לשירים הקודמים שלה.
היא תמידי הייתה זמרת נורא נוסחתית כשזה מגיע למוזיקה שלה. לא החלטתי עדיין עד כמה אני אוהב.

Halcyon Days

New member
לא יודע..

השיר הזה דיי GROWER אבל הוא גם קצת מעצבן.
שני השירים האחרונים ששמענו ממנה (זה ו Today מאלן) יותר מידי פרווה
ואני מפחד שבאלבום היא הולכת לאבד קצת את החספוס שלה,
&nbsp

candyheart

New member
לגמרי פרווה.

זה לא נורא, אבל גם ממש לא מעניין או מלהיב. לא שציפתי ממנה לאיזה חידוש...אבל זה לא שיר קאמבאק ראוי. מקווה שזה רק לסרט.

Ultraviolence

New member
הסינגל השלישי של גוון סטפאני מתוך Truth יהיה...

Misery!

מה חשבתם על הבחירה?
מבחינתי בחירה ראויה לאחד השירים היותר ''שלמים'' באלבום (מכלול של הפקה, ליריקה ולחן). גם מדבק ויכול להזיז משהו ברדיו. אני מרוצה.
היא הולכת להופיע איתו שבוע הבא ב- The Voice.
ד''א- כריסטינה אגילרה מתכננת הופעה ''מיוחדת'' בתוכנית ב- 5 למאי ולשם כך ההפקה מגייסת 500 fighters (צבא המעריצים של Xטינה).
לא ברור באיזו הופעה מדובר ולמה הכל כ''כ חשאי והמעריצים שרגילים להתאכזב מנסים לא לצפות לכלום, אבל מה זה כבר יכול להיות?

Halcyon Days

New member
בחירה הגיונית ביחס לכך שזה אלבום חלש..

מניח שהוא יצליח בארה"ב ויהיה נשכח בשאר העולם

Ultraviolence

New member
האלבום סובל מ- over-production אבל הוא לא חלש, לטעמי.

יש בו גם נשמה וניכרת התשוקה שהיא דיברה עלי במהלך הראיונות בכל השנה האחרונה.
חבל שבחרה באנשים שבחרה בשביל שיטפלו לה בשירים. זה כ''כ חשוב וקריטי.

candyheart

New member
בחירה סבירה מבחינתה

אבל אישית השיר הזה מעצבן אותי...סוג של קלישאה לא מוצלחת של עצמה.
באלבום סה"כ אין הרבה להיטים, אז הבחירה די מצומצמת.
&nbsp
לגבי כריסטינה, יהיה אדיר אם היא תתן משהו חדש סוף סוף! נמאס לחכות. שתעזוב את The Voice ותתחיל לטפח את הקריירה האמיתית שלה.

mix86

New member
סופי אליס בקסטור

הכריזה שבקרוב יצא אלבום חדש.

למעלה