Suck My Pop

Halcyon Days

New member
השמעת בכורה: Jason Derulo - If It Ain't Love

סינגל חדש מאלבום חדש[?]

ג'ייסון ממש רוצה להיות הגבר הכי חם במוזיקת הפופ, ודיי מצליח לו! שיר כיפי ומעולה! נשאר רק לדמיין איזה קליפ מצוין הוא יביא לזה.

Ultraviolence

New member
זה לא להיט גרוע אבל מרגיש נורא בנאלי ומאולץ. אפילו השם שלו.

לא יודע, לא אהבתי. אני אוהב אותו דווקא כשהוא עושה שירים רגשיים יותר כמו Breathing ו- Cheyenne וכשהוא פחות מועדוני.

candyheart

New member
מסכימה עם גיא. פחות אהבתי את הסאונד המועדוני הזה.

השירים הפופיים של ההתחלה שלו (Watcha Say, In My Head) ולחילופין השירים היותר מעודכנים כמו Cheyenne יותר טובים ומהנים. זה קצת שיעמם אותי.

ויש עכשיו ממש בהלה של זמרים להקליט אלבום נוסף תוך שנה מהאלבום הקודם (סלינה גומז, קרלי ריי, ניק ג'ונאס, לנה דל ריי), אז אני לא אופתע אם גם הוא מיהר. fine by me כל עוד מקבלים מוזיקה חדשה.

Halcyon Days

New member
איזה כיף לדעת שלאנה עובדת על אלבום חדש

היא מצליחה לגרום לאלבומים שלה לא להיות מאוסים עליי בזכות המהירות שהיא משחררת אלבומים. מקווה תוך 3-4 חודשים נשמע כבר סינגל ראשון
.

candyheart

New member
אני מניחה שייקח לה יותר מזה.

אבל כן, כיף שהיא משחררת בכזאת מהירות! יש אנשים שזה מפריע להם שזמר משחרר אלבומים כל-כך מהר אבל כל עוד זה זמר שאני אוהבת, שיהיה כמה שיותר.
מן הסתם לאנה היא אחת כזו.

GM1988

Well-known member
יאייי

ראיתי איזה סרטון מטקס שהיא נכחה בו לא מזמן והיא אכן אמרה שכבר החלה לעבוד על שירים חדשים לאלבום. זה יהיה אדיר עם עוד כמה חודשים כבר נשמע סינגל!!!

SG12

New member
האיכות של הוידיאו או של האומנים (-: לפי הי

לפי ביקורת ההופעות הכי טובות היו של d.n.c.e ודמי לובאטו...זיין היה גם לא רע...(הופעה ראשונה בטקס כסולו) אני אראה את ההופעות יותר מאוחר..

Ultraviolence

New member
אהבתי שהיא אמרה את זה בלי פילטרים.

דווקא הייתי רוצה לראות את הקליפ הזה.
בכללי הקליפים שלה לא להיט וברובם בקושי קורה משהו, למה דווקא אותו היא החליטה לא להוציא החוצה?

Halcyon Days

New member
השאלה היותר מעניינת היא למה מלכיתחלה לצלם קליפ חסר פואנטה...

אמנם היא מצטיינת באלו,
אבל כאן זה לא דיבר אליה.

candyheart

New member
זה לא עצר ממנה להוציא קליפים כאלה בעבר

סתם. אבל תמיד הקליפים שלה יותר אווירתיים ולא ממש קורה בהם כלום...Ultraviolence למשל ממש משעמם (הקליפ. השיר מהמםםם!
).
&nbsp
אולי היא החליטה שנמאס לה או לא שווה לה כבר הטכניקה הזאת של הקליפים? יותר קליפים כמו High On The Beach או Born To Die יהיה מדהים!

Halcyon Days

New member
ל23 כנסי כנסי עם יש לך עומץ!!

איך יכולת לשכוח את הקליפ המעלף של Ride?? ושל החוף המערבי, וגוונים של קוליות.
&nbsp
רוב הקליפים שלה מצויינם.

candyheart

New member
באמת שכחתי חלק

האמת שאת Ride אני כבר לא זוכרת...לא ראיתי אותו מזמן. אבל Shades Of Cool אכן טוב.
&nbsp
West Coast סביר אבל לא מהטובים שלה. דווקא כן קליפ שלא קורה בו הרבה למיטב זכרוני...אבל אני צריכה לחזור אליו כי גם לגביו אני לא בטוחה.

GM1988

Well-known member
אני דווקא מבסוט מזה שהיא לא שחררה קליפ לשיר הזה.

יש בו משהו כ"כ אדיר ומסתורי שאינו זקוק לפירוש ויזואלי.
את ride ראיתי לפני כמה זמן לראשונה והייתי בהלם! זה היה קליפ בהחלט לא שגרתי של לנה שמתחשק לי לחזור ולצפות בו שוב.

למעלה