Suck My Pop

Ultraviolence

New member
הקרנת בכורה: Santigold - Chasing Shadows

האלבום החדש של סנטי הוא אחת היציאות שאני יותר מצפה להן בשני החודשים הראשונים של השנה. אחרי ששחררה שני שירים ראשונים, היא הוציאה אתמול את הסנונית השלישית.
&nbsp
השיר החדש נקרא Chasing Shadows והוא ממשיך את הרצף הרגאיי והקצבי שהיא מציגה בפרויקט הזה.
חייב לציין שלמרות שהז'אנר הזה לא מחביבי, השירים זורמים לי לגמרי וגם החדש כיפי ונעים, וקיבל קליפ צבעוני וחמוד.
&nbsp
http://www.josepvinaixa.com/blog/santigold-99c/
&nbsp

candyheart

New member
הקליפ נחמד לגמרי!

הסגנון הזה פחות מדבר אליי אבל גם לשיר היו את הרגעים היפים שלו.

Ultraviolence

New member
הקרנת בכורה: Nina Nesbitt - Chewing Gum

סינגל ראשון מתוך אלבום שני לזמרת סקוטית חדשה וצעירה.
&nbsp
אם בא לכם לשמוע ממתק פופ אמתי וחדש, תנסו! לקח לי שתי שמיעות עד שהוא התפקס עלי.
גם הקליפ הצלחה.

candyheart

New member
שיר חביב...אם כי לא מחדש בכלל.

מאוד מה שהולך היום אצל הזמרות.
נראה שהשקיעו בה הרבה...הקליפ מאוד מאוד מושקע יחסית לזמרת מתחילה. נראה מה יהיה איתה.

Fall To Grace

New member
אהבתי את הקליפ ואת הקול שלה

למרות שחייב לומר שבקליפ הסצנה במקלחת מיותרת..גם אם השיר מדבר על השתעממות מהירה בקשרים רומנטיים זה עדיין לא מצדיק סצינות בוייב פורנו..אין לי בעיה עם מין אבל לפעמים סתם מכניסים וזה מיותר.
&nbsp
השיר היה יכול להיות ממתק פופ אבל הוא נופל - הוא גנרי וקלישאתי כמו אלה של טובה לו וההפקה שלו פסטיגלית.
&nbsp

Ultraviolence

New member
סינגל חדש ל- AlunaGeorge בשבוע הבא!

השיר יקרא I'm in Control ויהיה ה- lead single מתוך אלבומם השני.
ישוחרר ב- 22 לחודש, ביום שישי הקרוב. שת''פ עם כוכב ה- dancehall העולה Popcaan, שאני אישית לא שמעתי עליו.
&nbsp
בראיון ל- Billboard הצמד מדבר על העבודה על האלבום השני והכיוון שבחרו, אם זה מעניין אתכם

http://www.billboard.com/articles/n...george-you-know-you-like-It-success-new-music

candyheart

New member
לא כל-כך מכירה את החומר שלהם.

מעבר לשיר-שניים, וגם אותם אני לא זוכרת בדיוק.
&nbsp
אבל אני זוכרת שאתה אוהב אותם, אז אני שמחה בשבילך.

&nbsp
בכל מקרה כנראה אנסה את הסינגל כשיצא.

Ultraviolence

New member
הקרנת בכורה: Ellie Goulding - Army

קליפ שני לאלי גולדינג מתוך Delirium (שלישי אם מחשיבים את LMLYD), לסינגל האירופאי השני.
בשאר העולם הסינגל נבחר להיות Something in the Way You Move והוא כבר נשלח לתחנות הרדיו בארה''ב.
&nbsp
קליפ פשוט בשחור לבן שהיא מקדישה לחברתה הטובה, עליה גם כתבה את השיר.
השיר הזה יפהפה, בין אם יש לו פוטנציאל להצליח או לא, והקליפ לא גרוע אבל גם לא עושה עימו צדק מי יודע מה. קליפ סביר אבל שגרתי למדי. גם לא מעניין במיוחד.

spiceupmylife1

New member
מקסים

במיוחד ההקדשה בהתחלה

הופתעתי שיצא קליפ לשיר המהמם הזה

אני לא חושבת שהיא הייתה יכולה לעשות את הקליפ הזה אחרת
באמת פשוט ומקסים
(ממש כמו אלי
)

candyheart

New member
קליפ הקדשה מקסים שמשיג את המטרה.

עם כמה שציפיתי לקליפ מושקע ויצירתי יותר, האחד הזה עושה את העבודה ובעצם מעביר באופן ישיר את השיר.
אהבתי בעיקר את המעבר ל'חלק' של המעריצים כש'מתפוצץ' השיר.
&nbsp
ויש לה חיוך מהמם והיא נראית בחורה מדהימה ואחת שכיף להיות חברה שלה.

Ultraviolence

New member
השמעת בכורה: Alex Newell - This Ain't Over

סינגל בכורה לשחקן וזמר דראגיסט חדש שהשתתף ב- Glee לפי מה שהבנתי. הוא שיתף פעולה עם Clean Bandit בשיר Stronger.
&nbsp
שיר האוס להיטי וענק, בעיני עם פוטנציאל די גדול להצליח. אהבתי וזה יכול לגדול עלי עוד.

למעלה