רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק

bluberry1

New member
סבתא שלי

לפני 80 שנים לא היתה אנטיביוטיקה וסבתא שלי ז"ל איבדה בזה אחר זה חמישה פעוטות בגילאי שנה שנתיים למחלות שהיום אנטיביוטיקה נותנת פתרון ומצילה חיים. זו היתה תקופה נוראית וסבתא נדרה נדר כאשר דוד שלי , כשהיה בן שנתיים, היה חולה מאד ונשקפה סכנה לחייו, שאם הוא יבריא, היא תעשה בכל שנה סעודה לעניים והוא הבריא ובכל שנה היא ערכה בביתה הצנוע בנחלאות בירושלים סעודת עניים עשירה ומכל הלב גם כאשר היתה מאד מבוגרת וחולה המשיכה לקיים את הסעודה. היא הצליחה להביא לעולם עוד שישה ילדים וגידלה אותם לתפארת. סבתא היתה גיבורה משכמה ומעלה!

adi00011

New member
הכוכבת המדהימה שלי!

לפני 7 שנים הגיעה לעולם אחות קטנה, ילדה קטנה ומקסימה, בשם הילה. הילה נולדה, ואיתה כל עולמי השתנה. הילה הפכה את חיי מחסרי משמעות לחשובים ומשמעותיים ביותר, לימדה אותי להעריך כל דבר, להנות מהרגע, להסתכל על הצד הטוב בכל דבר, ופשוט לחיות בצורה יוצאת מן הכלל. אמנם זה יכול להישמע קצת הזוי, איך ילדה בת 7 משנה ככה מהקצה לקצה את חייה של בחורה בת 21? אבל האמת, שזה פשוט היה תהליך מיוחד, שבו למדתי כל כך הרבה ממנה, ובשבילי היא הכוכבת של חיי. יותר מכל אחד אחר, היא השפיעה עלי בצורה אין סופית. אני מאוד מאוד אוהבת אותה ומודה לה על כל מה שהיא לימדה אותי, ואיך שהיא שינתה לי את החיים לטובה. עד כדי כך אוהבת אותה, שלפני מספר חודשיים טסנו יחד לטיול שורשים בבולגריה, וכמובן שתיעדנו כמה מהרגעים היפים ביותר שם.
אז הילה, אם אי פעם תקראי את זה כשתהיי גדולה, תזכרי שתמיד היית ותמיד תהיי הכוכבת שלי! :)

davidking22

New member
הכוכבת שלי

לצד אשתי היקרה, הכוכבת שלי, לעולם איני מודאג, כי אני יודע שאפילו באמצע המדבר תמיד האהבה שלנו תאיר את הדרך ותנצח! מקדיש לה את השיר הנהדר קאונטינג סטארס ואשמח להפתיע אותה לכבוד יום הולדתה הקרב ובא. הכרנו לפני 36 שנה במפגש חברים לאורך הירקון וגם לידו הקמנו את ביתנו. עד היום חרוטים שמותינו על עץ האקליפטוס הענק ליד הנחל.

והזוכים הם

קראנו, התרגשנו אבל בסוף של דבר רק 10 יכולים לזכות בכרטיס זוגי..
&nbsp
והזוכים הם:
בלונדי211
king of the mountain
רימונה הכושית
matanp88
Moiraine
אוזירוס1
מזרקתקסמים
גימס בלונד
adi00011
EDM777

&nbsp
ברכות לזוכים ותודה לכל מי שהשתתף

המון תודה!

עשיתם לי את השבוע ואת החודש!
נכנס אדר, מרבים בשמחה - אכן שמחה!

גם גרמתם לי לרגש את אשתי, אחרי שהקראתי לה מה שכתבתי. אז בכלל זה היה דאבל ווין!

oved14

New member
הגיבורה שלי

היתה לי שכנה מאד נחמדה וטובה. יום אחד שמענו אותה צורחת ברחוב שבעלה יהרוג אותה והזמנו משטרה והיא החליטה שהיא עוזבת אותו למרות שהמחיר היה מאד יקר עבורה, כי הגרוש שלה הסית נגדה את שני הבנים שלה הגדולים והיא בעצם נקלעה למאבק מאד קשה ולמרות זאת, מהמקום הנמוך שהיא היתה, היא הצליחה להתרומם,למצוא עבודה, להתחתן שוב עם אדם מאד נחמד וטוב ועם הבנים היא הצליחה לחדש את הקשר ואני חושב שזו גבורה אמיתית לצאת ממעגל האלימות, ממקום כל כך נמוך וקשה ולהתחיל פרק חדש ומלא שמחה בחיים ןלהתגבר על הצלקות הפיזיות והנפשיות שהיו לה.

meitaltul1

New member
הכוכבת שלי

הכוכבת שלי היא אחת מהבנות שעובדת איתי.
האמת שבהתחלה שהתחלתי לעבוד לא אהבתי אותה במיוחד.. לקח לי זמן לקלוט אותה, להתחבר אליה אבל שזה קרה גיליתי בן אדם נפלא. גיליתי אישה עם לב ענק, תמיד היא דואגת לכולם, שהכל יעבוד כמו שצריך, נותנת מעצמה מכל הלב בלי לצפות לאף תמורה מאף אחד, תמיד היא תהיה זאת שתיקח על עצמה ותעזור במה שאפשר ותעשה את זה בצורה הכי טובה שהיא יכולה. היא עלתה לארץ לבד בגיל 20 והיום כעבור 20 שנה זה ניראה כאילו היא נולדה פה, היא כאילו התחילה מאפס בגיל 20 והיום היא מנהלת עסק מצליח. היא מסוג האנשים שלא משנה איפה תזרקו אותם הם תמיד ידעו איך להסתדר, יש לה תכונה כזאת שמצליחה איכשהו לגרום לחבורת אנשים להיות כ"כ מאוחדים...
לפני מעל שנה היא חלתה בסרטן.. ששמענו את זה כולנו היינו בהלם, היה ממש קשה לעכל את זה.. ברוך ה' היום היא כבר אחרי כל הטיפולים והיא בסדר, בריאה, חזקה כמו תמיד! מה שמעורר השראה זאת הדרך התמודדות שלה עם המצב, ברור לי שהיה לה מאוד קשה אבל היא כ"כ חזקה, לא ויתרה לעצמה אפילו לרגע, המשיכה בחיי יום יום כמה שאפשר, השתדלה להגיע לעבודה כמה שיותר, לא הראתה כלום כלפי חוץ וזה פשוט לא נתפס כמה כוח יש לאישה הזאת.
באמת שהיא אישה מדהימה, תמיד מוקפת בהמון אנשים שאוהבים אותה, גם שקשה לה תמיד יודעת להסתכל על הטוב שבדבר והכי חשוב היא יודעת איך ליהנות מהחיים.
חלק גדול ממני שואף להיות קצת יותר דומה לה, אני יודעת שגם אחרי שאני אעזוב את העבודה ההשראה שהיא עוררה בי זה משהו שאקח אותי לכל החיים.

roniki21

New member
ה -
שלי

יש לי הרבה כוכבים, אבל אם נתרכז במוסיקה ,שמלווה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי ,
אז הכוכב שלי הוא דוד דאור ,עם הקול המופלא,העוטף והמרגש .
אמיתי, נוגע,מרגש ועושה דגדוגים בלב.
השיר שלו - כל הכוכבים כולם - ממש מתאים

ההשראה שלי מהשיר counting stars היא:

אבא שלי -
האחד והיחיד..

תמיד כשאני שומע את השורות - Make that money, watch it burn
Oh, but I'm not that old
Young, but I'm not that bold
I don't think the world is sold
I'm just doing what we're told
I feel something so wrong
Doing the right thing
I could lie, could lie, could lie
Everything that kills me makes me feel alive

אני תמיד נזכר באבא שלי, המבוגר אך צעיר, - שתמיד מנסה לקחת דברים בפרופורציה.
תמיד מנסה להרגיע ולעשות הכל 'סולידי' מפחד מסיכונים, אבל כשיש סיכון, ואין ברירה כי אנחנו בתוכו, הוא מתנפל עליו.
תמיד עושה את הדבר הנכון, תמיד משתדל לעשות מה שצריך, מה שאומרים לו, כל כך ''אולד פאשן' משתדל לא להגזים,
אבל יודע להנות מהרגעים הקטנים.
אותו אבא שלא תמיד קל להבין, לא תמיד קל להכיל, כי אנחנו תמיד מצפים למקסימום, והוא תמיד שואף לממוצע,
אותו אבא שלא קל להתחבר אליו, שיושב בצד, לא דומיננטי, מביט מהצד איך ניגשים לאמא בכל שאלה ובכל כיוון בחיים,
ושותק. לא, הוא לא מקנא, נוח לו בעמדה שלו. נוח לו במקומו. כי לשם הוא שואף.
אך כשמתבגרים מבינים שהוא היה המחנך האמיתי שלנו, הוא היה הבריח התיכון שמייצב את חיינו.
נותן לנו לכוון את עצמינו, אך אם אנחנו מגזימים, הוא מזהה זאת מראש, ומכווין אותנו בחזרה לכיוון מסלול מחדש.
זהו האבא שלי
ולא הייתי מחליף אותו באיש.
אלך איתו להופעה, כי מגיע לו.

(תרגום לעיברית של מילות השיר - למתקשים:
לעשות כסף זה, לצפות בו נשרף
הו, אבל אני לא כל כך זקן
צעיר, אבל אני לא כל כך נועז
אני לא חושב שהעולם למכירה
אני רק עושה את מה שאומרים לנו
אני מרגיש שמשהו כל כך לא בסדר
עושה את הדבר הנכון!)

racheliibi12

New member
הכוכב האישי שלי בהשראת השיר

הכוכב האישי שלי בהשראת השיר counting stars הם ההורים שלי שחיים חיים פשוטים בלי לחשוב יותר מידי על בצע כסף אלא חיים באושר ואהבה אין סופית אליי ולאחים שלי, הצד החומרי בעולם פחות מעניין אותם בכל תחום וכך הם גם חינכו אותי, להסתכל על אנשים ,אל ליבם, לאהוב כל אדם באשר הוא ולהיות אדם פשוט נעים ולבבי כדי שנוכל באמת להנות מהחיים האלה :)

Santa Inc

New member
הכוכבת שלי

היא ניקי, בעלת האתר "אוכל עושים באהבה": [URL]http://www.nikib.co.il/[/URL]

אני לא זוכרת אפילו איך התוודעתי לאתר שלה, אבל זו הייתה הצלחה מביס ראשון - כל המתכונים באתר קלים להכנה וכל מתכון הוא הברקה. גם חברות שסיפרתי להן על האתר חזרו אלי בהתלהבות ממתכון שיצא להן מעולה.
ניקי הצליחה לגרום אפילו לאנשים כמוני להפסיק לפחד מהמטבח :)

למעלה