לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80488,048 עוקבים אודות עסקים

פורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק'
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק
19/02/2015 | 11:59
68
384
15/02/2015 | 14:14
56
57
<< ההודעה הנוכחית
12/02/2015 | 11:46
54
2425
הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ב-28 במאי 2015, ולכם גולשי יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי (ואנחנו מחלקים עשרה כאלה).
הלהקה האמריקאית חתומה בין השאר על הלהיטים "Apologize", "Love Runs out " ו- "Counting Stars".

אז מה צריך לעשות?
חמשת כוכבי הלהקה עומדים להגיע לישראל ולהרעיד את פארק הירקון. כולנו מכירים את הלהיט הגדול שלהם Counting Stars שכבש את ערוצי המוסיקה בעולם ואת הרדיו הישראלי בפרט!
כל מה שאתם צריכים לעשות זה מעכשיו ועד ה22/2 בשעה 12:00 לספר לנו בתגובה לשרשור זה מיהו הכוכב הפרטי שלכם בהשראת השיר.
האם זו אמא שלכם? חבר או חברה קרובים? או אפילו אומן מפורסם או מורה דרך שהשפיע עליכם בדרך כזו או אחרת? תנו לדמיון שלכם להתפרע!
מתוך כל ההודעות אנו נבחר את עשרת הזוכים אשר יזכו בכרטיס זוגי להופעה שתתקיים ביום חמישי ה - 28.5 בפארק הירקון!

מוזמנים לעיין בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...

על ההופעה
OneRepublic תיפתח את מסע ההופעות האירופאי בישראל.

OneRepublic להקת הפופ רוק המצליחה יצרה את אלבומה השלישי והאחרון Native דרך מסעות הלהקה לפריז, יוון, לונדון, ניו יורק, סיאטל, וונקובר כדי לכתוב ולהקליט אלבום, תוך השקעה בסאונד הסוחף והידוע של הלהקה. ההקלטות לאלבום נערכו בסטודיו בדנוור של סולן הלהקה, ראיין טדר, מלחין, כותב וזוכה פרס גראמי.
 אלבומה השלישי של הלהקה, "Native", יצא לאור ב-22 במרץ 2013. כאשר הסינגל המצליח ביותר באלבום זה הוא "Counting Stars" שיצא ב 31 במאי של אותה שנה, וזכה להצלחה ברחבי העולם. השיר הגיע למקום השני במצעד הBillboard- , Hot100 בארצות הברית וזכה להצלחה בעוד מספר מדינות בולטות, כמו: קנדה, ישראל ובריטניה. גם היום השיר פופולארי ומסתמן כשיר המצליח ביותר שהוציאה הלהקה.

במהלך 2014 שני הלהיטים הגדולים "Counting Stars" ו- "Love Runs Out" כבשו את המקום הראשון במצעד הורדות הסינגלים של iTunes ישראל!
OneRepublic נכנסה לתודעת הציבור בשנת 2007 עם אלבום הבכורה Dreaming Out Loud, ב-20 בנובמבר 2007.  והסינגל "Apologize" בשיתוף עם המפיק טימבלנד היה הסינגל הראשון שראה אור מאלבום הבכורה שלהם. השיר הגיע לראשי המצעדים ב-16 מדינות וזכה למה שהיה בזמנו מספר ההשמעות הגדול ביותר בתחנות הרדיו עם כ-10,000 השמעות בשבוע. אלבום הבכורה נמכר בלמעלה מ-2 מיליון עותקים ברחבי העולם.

חברי להקת OneRepublic :
ראיין טדר – סולן, גיטרה ופסנתר.
זאק פילקין - קולות וגיטרה.
דרו בראון- גיטרה.
אדי פישר- תופים.
ברנט קטצל - קולות, גיטרה בס וצ'לו.

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים:http://www.2207.co.il/onerepublic/?utm_source=tapu...
לבלוג הלהקה בתפוז: http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...

אז למה אתם מחכים? שתפו אותנו ואולי תזכו!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי'
הכוכב שלי
12/02/2015 | 18:44
1
135
(ואני מקווה שהיא לא קוראת את זה כי היא תשגע אותי) זו אשתי. מאז הלידה של בננו היא מתפקדת כמו שני אנשים, בקושי ישנה, עובדת המון, ובמקביל גם מבשלת, יוצאת ועוד. ולא מדובר בילדה אלא באישה בת 36. והכל היא עושה בלי ליילל ובלי להתבכיין. אני לא הרבה יותר מבוגר אבל חצי מהדברים האלה כבר לא מסוגל לעשות. וגם אם כן, אוי כמה שאני מתלונן. כך שלא יהיה משמח יותר עבורי מלקחת אותה להופעה של הלהקה האהובה עליה
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
16/02/2015 | 16:36
23
היי הכוכבת שלי היא אחותי  הקטנה היא בת 22 והיא סטודנטית ועובדת ב2 עבודות ותורמת לקהילה
ומגיע לנוח פעם ב והיא מאוד אוהבת את הלהקה ובעיקר את השיר Counting Stars
לה הכי מגיע לזכות כי היא בנאדם חרוץ
תודה :)אלעד
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי היא '
הכוכב שלי היא
12/02/2015 | 21:19
104
החברה הכי טובה שלי בשם ולטינה  אנחנו הכרנו כש היא עלתה לארץ בהתחלה לא אהבתי אותה בכלל אבל אחרי חודשים התחברתי אלייה ומאז אנחנו פשוט לא מתנתקות אחת מהשניה .
עברנו הרבה דברים ביחד במיוחד בשנים של החטיבה שם לא אהבו אותי וגם לא אותה בגלל שהיינו מדברות הרבה ברוסית בגלל זה התחלנו להבריז מהבה"ס ולא רצינו להיות במקום הזה יותר. אחרי כמה זמן המצב החמיר בכיתה שלנו והתלמידים היו מרביצים ומקללים אותנו בגלל שאנחנו עולות חדשות ,באותו זמן אני הייתי פגועה נפשית ורציתי להתאבד כשהיא שמעה שאני אומרת כאלו דברים היא אמרה לי שאני לא יעיז לעשות את זה והחיים שלנו יסתדרו עוד מעט היא הייתה אומרת לי לבוא אצלה לישון כדי שאני לא יעשה עם עצמי שום דבר כי היא ידע שגם המצב שלי בבית לא היה טוב .
יש לי עוד המון דברים לספר עלייה עד כמה שהיא חברה מדהימה וכמה שהיא עזרה לי להמשיך עדיין לחייך ולהיות שמחה בחיים שלי ,היא תמיד תמכה בי והייתה לצידי .
היא הדבר הכי יקר שיש לי בחיים האלו היא כמו אחות שלא הייתה לי אף פעם  ואני מאוד אוהבת אותה .
לצערי היא עזבה את הארץ לפני שנתיים אבל אנחנו עדיין בקשר יומיומי היא מתכוונת סוף סוף לחזור לארץ בעוד חודש!!
אני והיא מאוד אוהבות את הלהקה הזאת והייתי רוצה לזכות בכרטיסים ולעשות לה מתנת יום הולדת וללכת ביחד להופעה שלהם .

פופ >>
לצפיה ב-'כרטיסים לוואן רפובליק'
כרטיסים לוואן רפובליק
13/02/2015 | 19:00
117
הכוכב של הבת שלי ושלי הוא ראיין טדר המוכשר החלום שלנו הוא לראות את הלהקה המוכשרת והמקסימה הזאת  הלואי אני יעשה הפתעה ליום הולדת של הבת שלי  והשימחה תהייה כפולה.
פופ >>
לצפיה ב-'זה ישמע קצת חנוני אבל...'
זה ישמע קצת חנוני אבל...
15/02/2015 | 01:35
109
הכוכב שלי הוא פרופסור סטיבן הוקינג, שלמרות העובדה שהוא סובל מניוון שרירים ומשותק בכל הגוף ומצליח לתקשר בעזרת אישוני העיניים בלבד, הוא התעקש לחיות חיים מלאים והצליח ליהנות מחיים הכוללים זוגיות, משפחה, ילדים, ספרים מצליחים, הכרה עולמית, תוכניות טלוויזיה, סרט על חייו ומה לא...
הוא גם אסטרופיזיקאי , אז אם ב-COUNTING STARS עסקינן - הוא האדם הנכון!
ואני כדי לזכות בפרס!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב הפרטי שלי'
הכוכב הפרטי שלי
15/02/2015 | 11:58
84
אז האמת שזה לא כוכב אחד אלא שניים (מצטער שאני לא יכול להכריע ביניהם)-
ואני מדבר כמובן על ההורים שלי.
לפני בערך שנתיים וחצי, אחי הגדול היה מעורב בתאונת אופנוע קשה מאוד.
אמנם היום המצב שלו כבר הרבה יותר טוב, אבל יש לפניו עוד דרך ארוכה עד שהוא יחזור להיות מה שהוא היה.
לאורך כל התקופה הקשה שעברנו, ההורים שלי רק הוכיחו לי כמה הם חזקים (בעיקר נפשית ומנטאלית)
ותמיד היו שם והתמודדו בגבורה עם כל מה שעמד בדרכם.
לכן מבחינתי הם הכוכבים שלי.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי '
הכוכבת שלי
15/02/2015 | 11:59
67

הכוכבת שלי היא לא אחרת מאשר -ביונסה!

ביונסה מלווה אוי כבר מהתיכון, התחלתי להתאהב במוסיקה שלה במהלך תקופת הבגרויות שיצא האלבום השלישי שלה.  האלבום אפשר לי לברוח משגרת היום-יום ולהתנתק לכמה רגעים מהלחץ והעומס. מאותו רגע המשכתי לעקוב אחרי ביונסה, אני מכיר את כל השירים והמילים בעל פה ומעבר למוסיקה שלה ביונסה מעוררת השראה בעיניי- אישה חזקה, פמיניסית, פרפקציוניסטית וחדרת אמביציה. רק מהסתכלות עליה ניתן לשאוב המון מוטיבציה למקום הכי גבה שאפשר ולראות שעם התמדה וכוח רצון השמים הם הגבול. במאי 2013 אפילו הגשמתי חלום ונסעתי לראות אותה בהופעה בברלין, ובקיץ האחרון בניו יורק בטור עם ג'יי זי.
בחודש האחרון אני נמצא תקופת מבחנים שנה א' בתואר ראשון ועדין כמו בתיכון עדיין המוסיקה של ביונסה מאפשרת לי להיכנס לעולם אחר ולשנות מצב רוח- מעיין סגירת מעגל ניתן לומר :)

לאור כל הסיבות האלה, אין ספק שמבחינתי ביונסה היא הכוכבת האולטימטית בשבילי ובתור אחד שמת על הופעות אשמח לספור כוכבים ביחד עם להקת one republic , לשאוב קצת אנרגיות ובעזרת המוסיקה שלהם להתנתק גם לכמה שעות מהשגרה המעייפת.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבות שלי'
הכוכבות שלי
15/02/2015 | 13:08
60
כמו בשיר, גם הכוכבות שלי גורמות לי להפסיד שינה.
כמובן שאני מדבר על אשתי והבת שלי.
אבל הסיבות להפסדת השינה שלי הן חיוביות לחלוטין.

אין כמו לקום באמצע הלילה ולהרגיע את הנסיכה הקטנה והמושלמת שלי.
ואין כמו לנהל שיחות ארוכות אל תוך הלילה עם אשתי, על הדברים הגדולים והקטנים של החיים.

חיי לא יהיו אותם החיים בלי שתי החיימים האלה שלי. כוכבות על, זה לא מתקרב לתאר אותן ואת המשמעות שלהן בחיים שלי.

שיהיה בהצלחה לכולם! אני כבר זכיתי בחיים. מקווה גם לזכות פה.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי'
הכוכב שלי
15/02/2015 | 13:34
73
הכוכב שלי הוא הילד שלי:)
שהביא לי אור לפני 11 שנים!
הוא בן יחיד אחרי הפריה ואין לו עוד אחים ואחיות (אחרי הרבה נסיונות כושלים)

פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי הוא....'
הכוכב שלי הוא....
15/02/2015 | 13:44
58
הכוכב שלי הוא משמש הכלבלב שלי. הוא בן 5, ונמצא איתי 4 וחצי שנים. יש לנו קשר מאוד מיוחד. הוא תמיד שומר עלי כשאני לבד ומצחיק אותי שכעצוב לי. אין ספק שהוא ידידי הטוב ביותר ואני לא מצליחה לדמיין את חיי בלעדיו.

פופ >>
לצפיה ב-'כוכבים יש בשמים'
כוכבים יש בשמים
15/02/2015 | 14:39
45
אבל מי שראוי לאות הוקרה על עשייה לאורך 32  שנה למען חיי הקהילה, חיי התרבות, התושבים והילדים במושב נתיב העשרה (ישוב צמוד חומה) על גבול רצועת עזה.
מי שמטפלת ודואגת לחיילים שמופקדים על בטחון המושב - כיתת הכוננות - יום יום - 15 שנה למזון, עוגות, ארוחות חג ושבת
בלי שום קשר למה שהם מקבלים ובעיקר לא מקבלים מהצבא.

מי שעבדה סביב השעון במלחמת צוק איתן ושסרבה לעזוב את המושב גם לא להפוגה קלה כל ימי המלחמה, 
למרות שילדיה ונכדיה ורבים עזבו לפרקי זמן שונים.
ולא נחה לרגע בעשייה הבלתי נגמרת  ולא רק בימים הקשים ההם.(רק מי שחי שם ומסביב יודע באמת) - וללא כל תמורה כספית או אחרת 

היא בחורה ושמה סמדר. שכל מי שמכיר אותה יאמר את זה ללא היסוס 
והיא גם אחותי הבכורה. 
אני גאה בה. 

פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי היא אשתי'
הכוכבת שלי היא אשתי
15/02/2015 | 15:26
52
אשתי המדהימה היא הכוכבת שלי שעזרה לי המון לעבור את כל המכשולים שנקלו בדרכי
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי'
הכוכב שלי
15/02/2015 | 15:31
74
הכוכב שלי, שמהווה עבורי מודל לחיקוי בכל זמן הוא אדם שאני מעריך מאוד וזה חייל שלא אפרסם את שמו שנפגשתי איתו לאחר מבצע צוק איתן. הוא לא סיפר לי על יותר מדי מעשי גבורה שעשה, הערכתי את המשמעות בתפקיד שלו ואת הרצון הטוב שהיה לו להגן על המדינה, על כל אחד מאיתנו ולתת מעצמו לא משנה מה יקרה לו רק כדי שנישן בשקט. אני מעריך כל חייל וחייל ובמיוחד בתקופה זו שלאחר הקיץ הקשה, כל חייל עבורי הוא עולם. לפני הפגישה לא חשבתי שארצה להגן על המדינה ברמה כזו ולא האמנתי שארצה להגיע הכי גבוה שאפשר. ראיתי בצבא עוד תקופה של 3 שנים שחייב לעבור אותה ולא באמת התייחסתי למשמעות. הוא סיפר לי שראה את האנשים הכי קרובים אליו, חברים שלו, פצועים וזועקים... ובכל זאת הוא המשיך ונלחם גם למענם. גרם לי להבין מה המשמעות של החיים, שצריך להעריך כל דבר ולא משנה מה - לשמוח בחלקנו ובמיוחד לשמור על המדינה שלנו. לאחר הפגישה, אין אחר ממני שרוצה להגן ולהגיע לטוב ביותר שמתאים לי עד כמה שאפשר כדי להעניק ולתת מעצמי כמו שאותו חייל נתן והעניק רק בשביל להרגיש סיפוק ואושר בלשרת את המדינה שלנו שאני אוהב.

ואם אני מקשר את זה להופעה כי הלהקה מגיעה לארץ, אני שומע הרבה את השירים שלהם ועד שהם מגיעים לכאן - הייתי רוצה ללכת ולראות משהו שלא רואים כל יום ולתת להם להרגיש נוח ולשמוח עם כל הלהיטים הגדולים שלהם כאן בארץ, שייראו שאין כאן רק חיים של מלחמה במיוחד לאחר קיץ קשה ונטול הופעות כאלה.
פופ >>
לצפיה ב-'שלום לכולם ושיהייה לנו המשך יום נפלא!!!'
שלום לכולם ושיהייה לנו המשך יום נפלא!!!
15/02/2015 | 19:10
47
(אולי תחשבו שאני די פרימיטיבית , אבל חביבים שלי הכוכב שלי -זאות אימא שלי!!! כן, כן אימא...
היא, זאות שלא ישנה לילות ארוכים כשהייתי תינוקת, זאות ששעברה איתי כל המחלות שלי ) נתחיל מנוזלת מאף וחולה וחולה( היא זאות שהנשיקות שלה הייהו מרפעים לי את כל ה"סריתות" בגוף יותר טוב מכל תרופות. אימא,  שספגה את כל הצרות בגיל ההתבגרות שלי. 
היום יש לי בן, ילד טוב וחחם, ואני מסתקלת לאימא שלי ואומרת "אני רוצה להות אימא כמוהה!"
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי...'
הכוכב שלי...
15/02/2015 | 20:53
32
הכוכב שלי הוא אהובי, זה שכבש את ליבי, באהבה, בחוכמה, בעדינות, ברכות ובטוב שלו.
לא משנה כמה קשה לי וכמה עצוב, אני שומעת את הצחוק שלו .. וזה מיד גורם לי לחייך.
החיבוק שלו, לוקח ממני את כל הכאב, את כל הקושי ונותן לי אויר לנשימה.
והוא תמיד מוכן להישתטות רק כדי לשמוע אותי צוחקת.
לא מזמן הקדשתי לו את השיר counting strars ...
מקווה שנוכל לספור את הכוכבים ביחד בהופעה.
i love you honey, you are my heart & soul.

פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי '
הכוכב שלי
15/02/2015 | 20:56
77
הכוכב שלי הוא בעלי. מאז שהיה ילד ועד היום כשהוא בן 40 + הוא לא מפסיק לחשוב ולהמציא רעיונות וליזום דברים. הוא עבר כברת דרך ארוכה מאד במהלך השנים  עם המון המון אכזבות  ולמרות הדרך חתחתים שעבר  שמר על אופטימיות. הוא כמו נחום תקום, נופל וקם, נופל וקם ותמיד פועל ברוגע ובשלווה ומעודד את כולנו  והאני המאמין שלו הוא שכשדלת אחת נסגרת, דלת חדשה נפתחת. הוא כוכב אחד גדול שמאיר  את הדרך שלנו  אל המחר, כוכב אחד שמתעקש להמשיך להאיר. אני כל כך שמחה שיש מישהו שמאיר לנו  את החשיכה ואני בטוחה שעוד כוכבו ידרך והוא יצליח להגשים את החלומות שלו וגם אם לא, הוא הכוכב שלנו !
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי הוא אני'
הכוכב שלי הוא אני
15/02/2015 | 21:24
2
107
למעשה אני מתקשה למצוא מועמד יותר ראוי
פופ >>
לצפיה ב-'מה יהיה הסוף איתך '
מה יהיה הסוף איתך
15/02/2015 | 22:39
32
לצפיה ב-'חח גדול'
חח גדול
20/02/2015 | 09:23
8
לצפיה ב-'הכוכב הפרטי שלי הוא.... אני'
הכוכב הפרטי שלי הוא.... אני
15/02/2015 | 22:02
1
74
אז אולי זה לא צנוע. אך הפעם אני מרגישה שהכוכב, יותר נכון הכוכבת זו אני. בתור מא, אישה,חברה, הנני, אנוכי, הנני ומיכל. אני  מרגישה שאני  הכל. נמצאת במרדף יום יומי, ורוצה להספיק על הצד הטוב ביותר לעשות ולהספיק הכל. אני מרגישה חחח שהשיר הזה נכתב עלי, ובוודאי על עוד המון נשים, שמתפקדות במגוון תפקידים בחייהן, מבלי להיות שחקניות:)
פופ >>
לצפיה ב-'עולבית!'
עולבית!
15/02/2015 | 22:14
64
אני כבר יוצר חקיינים, אם מישהו בתפוז רצה הוכחה לזה שאני כוכב
פופ >>
לצפיה ב-'השושנה במשפחה שלנו '
השושנה במשפחה שלנו
15/02/2015 | 23:41
29
יש לי במשפחה דודה  שושנה  והיא כוכבת על מלאכית! היא  לדעתי היתה צריכה לצעוד כל החיים על שטיחים אדומים מרוב שהיא  קורצה מחומר של כוכבת. היא כמו שושנה, פורחת ומפזרת אור ושמחה אצל כולם. היא אמא של כ-ו-ל-ם במשפחה המורחבת.  חוץ מבנה  ובעלה שצריכים אותה מסיבות בריאותיות ושאר ילדיה  שהיא מטפלת בהם במסירות אין קץ, יש לה אחים,אחיות ואחיינים שצריכים כתף תומכת  ועזרה מהמון בחינות ויש לה אנרגיה ורצון לעזור בשביל כולם. היא מבשלת בכל שישי לאחיינים שלה שהתייתמו   כבר  20 שנים המון תבשילים לשבת.היא היתה כמו אמא בשבילם מאז שאמם נפטרה.  למרות הקשיים בחיים האישיים שלה  היא נמצאת שם  תמיד בלי יוצא מן הכלל בשביל כולם.  היא מקפידה בכל בוקר לעשות  ספורט וללכת לשחות כי  היא אומרת שהיא חייבת לשמור על הבריאות שלה ולהיות חזקה בשביל להמשיך לדאוג לכולם ולחיות לפחות עד 120 .היום היא כבר בת 70 ועדיין מלאת אנרגיה וממשיכה להיות אחות רחמנייה בשביל כל מי שצריך אותה, לשמור על חוש הומור, לעודד, לחייך תמיד בלי להתלונן אף פעם, להיות אמפטית בשביל כולם   ולהיות לידה זאת זכות גדולה, זה להרגיש שנמצאים ליד אישיות מלאכית כובשת. היא תמיד הראשונה שמתנדבת לעזור, מארחת למופת,  לא חושבת אף פעם על  עצמה ותמיד חושבת על אחרים. כשמה כן היא, פרח יפהפה מלא אהבה ונתינה  ומחמם את  הלב ואת הנשמה. היא אישה מאד חזקה גם נפשית וגם פיזית ואני מאד קשורה אליה ומאז שאמי נפטרה היא בשביל ילדיי גם סבתא שניה ומארחת אותנו בחגים ודואגת לנו תמיד. איפה עוד אפשר למצוא אנשים כאלה, אנשים שחיים בשביל  לתת לאחרים? אנחנו זכינו בפרח הפורח והריחני הזה שנותן מיופיו ומריחו.  

פופ >>
לצפיה ב-'לא מכיר את הלהקה . סורי :('
לא מכיר את הלהקה . סורי :(
16/02/2015 | 03:13
24
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
16/02/2015 | 11:26
29
הכוכבת שלי היא ביתי בת ה 3, ואולי הילדים בכלל.. בכל קושי, בכל רגע של עצבות היא יודעת בדיוק מה לעשות כדי לשמח ולהפוך את החיים למאושרים יותר. הכח שלה לחזק אותי ולשמח גם בזמנים קשים של אובדן ויגון, מופלא בעיניי.בחיוך אחד היא ממיסה הרים של עצבות ובצחוק קטן היא הופכת דמעות של עצב לדמעות אושר. יש יכולת מדהימה מזו?
פופ >>
לצפיה ב-'קרן לייבוביץ '
קרן לייבוביץ
16/02/2015 | 13:31
24
הכוכבת שלי מלפני המון שנים היא השחינית האולימפית קרן ליייבוביץ. קרן כנגד כל הסיכויים לא נתנה לנכות שלה לעצור אותה לעולם מלהגשים את החלומות שלה. היא השיגה מדליית זהב באולימפיאדה, אף פעם לא נתנה לעצמה להישבר ולעצור. היא המשיכה להציב לעצמה מטרות, גם כשהפכה לנכה וזה מאד מרשים אותי והיא  גם לא עצרה פה. היא הביאה לעולם שני זוגות תאומים בטיפולי הפרייה כאם חד הורית והיא מגדלת אותם לגמרי לבד  והיא אם למופת וגם פה היא לא עצרה וכנגד כל הסיכויים, אחרי 20 שנים בכסא גלגלים קרן  שברה שיא חדש וחזרה ללכת על הרגליים!!  זה מדהים בעיניי שכל מטרה שקרן הציבה לפניה היא השיגה עם עבודה מאד קשה, דבקות במטרה, אופטימיות ואמונה בעצמה!  היא לא חוששת מכשלונות ושום דבר לא עומד בדרכה. קרן כוכבת אמיתית בעיניי ואני מאמינה שהיא תמשיך להפתיע את כולם עם עוד המון שיאים חדשים ורבים שתכבוש.קרן היא מודל להשראה בעיניי.

פופ >>
לצפיה ב-' בכוכב שלי'
בכוכב שלי
16/02/2015 | 15:12
21
 הכוכב שלי הוא הפעם כוכבת הזמרת אילנית ששרה את השיר אם יפול הכוכב שלי
שורות שורות הם שוב באים אלי שורות של כוכבים אם יםול הכוכב שלי המון כחברים יהיו עמי
 השיר של אילנית בעצם הוא המשלים של השיר של הלהקה ששם הם אוספים כוכבים 
אם יפול הכוכב שלי 
אילנית 
מילים ולחן: יאיר רוזנבלום
פופ >>
לצפיה ב-'אחותי הקטנה היא הכוכבת שלי '
אחותי הקטנה היא הכוכבת שלי
16/02/2015 | 15:42
40

ב"ה

שלום רב !!
אחותי כבר לא כ"כ קטנה  אבל בשבילי תמיד תהייה !!השיר של וואן ריפבליק apologize  התנגן כאשר 4 מתוך חמשת האחים חיכינו בטקס ההשבעה של הכוכבת  שלנו ברכב ביום גשום  ויפייפה עד שנפגשנו
היום -הרבה שנים מאוחר יותר - היא סטודנטית  חרוצה לתואר ראשון ברמת גן  שעובדת ולומדת קשה ומגיע לה כזו חוויה של פעם בחיים !!
אשמח לזכות בכרטיסים להופעה , ולקחת את אחותי כמתנת יום הולדת שחל ב 25.5 , היא תהייה בת 26 , ב 27.5 אקח אותה לארוחת בוקר  וב 28.5  בזכותכם אוכל לפנק אותה בבילוי מדהים!! הייתי מאוד רוצה לשמח אותה בכזו הפתעה משגעת  !!
תודה רבה לכם , המשך שבוע טוב ובשורות טובות במהרה

פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב הפרטי שלי הוא'
הכוכב הפרטי שלי הוא
16/02/2015 | 15:50
25
זמר שאני מאוד אוהבת,
השירים שכתב מאוד נגעו לליבי בכנות שלו
לא ניסה להיות פוליטקלי קורקט עם אף אחד
וכתב בדיוק מה שהרגיש,
גם אם היה צריך לצאת בפומבי בדעותיו הפוליטיות
אני גאה בו מקנאה בו
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי'
הכוכב שלי
16/02/2015 | 16:11
31
הם 3 ילדיי שגורמים לתהליך הגירושין שאני עוברת להראות כאילו כלום
הם איתי ומשמחים אותי יום יום
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
16/02/2015 | 17:46
26
היי,
הכוכבת שלי היא אחותי הגדולה גל שנפטרה מאנמיה אפלסטית.היא הייתה בת 17 כשחלתה ועברה דברים קשים.
למרות הכימותרפיה,למרות הכדורים הבלתי פוסקים והמזרקים בכל מקום היא הייתה גיבורה ושרדה את החיים עד גיל 20.עד הסוף היא אמרה "זה לא חלום,אני מחלים".
היא הכוכבת שלי, כי היא חייכה כמו כוכבת אמיתית עד הרגע האחרון.
כי היא לא הפסיקה לרצות לנצח,בשביל אבא שלי שנפטר חודשיים לפני שהיא נפטרה,או בשביל המשפחה ,או בשביל החיים שלה עצמה- היא נלחמה!
ועל זה אני מעריכה אותה, כי אנחנו בוכים מדברים טיפשיים ויום יומיים אבל היא הייתה חזקה עד הסוף!
היא הכוכבת שלי !!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי הוא אבא שלי'
הכוכב שלי הוא אבא שלי
16/02/2015 | 18:02
26
אבא שלי כל החיים עבד בעבודות מזדמנות והיה להם מאוד קשה בתחום הכלכלי, עד שהוא החליט שהוא מגשים חלום והתחיל ללמוד הנדסה בגיל 40 באחד המוסדות הטובים ביותר בארץ. אבא שלי היה אב במשרה מלאה ועדיין הצליח בדרך לא דרך לתת לנו אוכל וגם ללמוד ולהיות עסוק במבחנים ועבודות. בסופו של דבר הוא סיים את הלימודים עם ממוצע מאוד גבוה ולמרות הגיל המבוגר שסיים ללמוד הוא מצא עבודה מהר מאוד. מאז הוא לא מחסיר מאיתנו דבר, והיום אני בעצמי לומדת באוניברסיטה, אמנם לא הנדסה, אך מבחינתי הוא הראה לי שלא משנה מה המצב בחיים, תמיד אפשר להסתדר וכמובן לעולם לא מאוחר להגשים את החלומות שלנו, גם אם זה אומר בגיל 40 כשיש לך 4 ילדים.
פופ >>
לצפיה ב-'COUNTING STARS'
COUNTING STARS
17/02/2015 | 08:50
26
ברור שהכוכב הוא אבא שלי ז"ל
נפטר בדמי ימיו בגיל 48
הוא הכוכב שלי תמיד !!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי היא הבת שלי!'
הכוכבת שלי היא הבת שלי!
17/02/2015 | 11:00
28
היי
הכוכבת שלי היא התינוקת שלי בת השנה וחצי שהפסיקה לקום בלילה לינוק...!!!!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי '
הכוכב שלי
17/02/2015 | 11:06
32

הכוכב שלי הוא הבן שלי הקטן. מאז שהוא קטן הוא הוא היה עם עיכובים התפתחותיים ולקויות למידה מורכבות בכמה תחומים והוא עבר המון מסגרות חינוך שלא מבחירה שלנו ובכל פעם המעבר היה קשה. היום הוא בן 11 ולומד בכיתה קטנה בחינוך המיוחד ואני כל כך גאה בו על כך שהוא מצליח אט אט לצמוח, להשריש שורשים, ללמוד, לבטא את עצמו יפה, להשתמש באוצר מילים כל כך עשיר. הוא הצליח להתקדם כל כך ולשמור על המזג הנפלא שלו, על השלווה, הרוגע, הטוב לב הייחודי שלו,העדינות, החום והאהבה שהוא מרעיף על כולם במשפחה, שמחת החיים והתום. אני המון פעמים מקבלת  ממנו כל כך הרבה כוח, אנרגיה ושמחה ואני  מיום ליום מגלה איך האור שלו גדל ומכוכב קטנטן לאט לאט האור שלו מתחזק אני מביטה בו בהערצה, אני יודעת בתוך תוכי שאם אני הייתי ילדה בגיל שלו ובעידן הישגי הזה  עם הקשיים שיש לו והדילמות אין לי מושג איך הייתי מצליחה להתרומם. אני אישית מעריצה את החוזק הפנימי הזה שלו ושלמרות שהוא עדין כל כך ושקט  הוא מוצא את הכוחות שלו הפנימיים לנסות ולהתקדם וללמוד ולהצליח כמו כל הילדים. 

פופ >>
לצפיה ב-'"הכוכב הפרטי שלי"'
"הכוכב הפרטי שלי"
17/02/2015 | 12:08
65
מי בעיניי כוכב ?  
האמת, יש לי הרבה כוכבים... 
כוכב מוזיקלי ענק - ברונו מארס שכל פעם מדהים מחדש עם שירים פגז  
כוכב קולנוע תותח - קולין פארל שאני מכור לסרטים שלו  
יוצר קטלני - פארל וויליאמס שלא מפסיק להפתיע  
כוכב טלויזיה – עוז זהבי שמפציץ בזגורי אימפריה  
אישה וכוכבת מדהימה – אדל . עם להיטים מטורפים שאפשר לשמוע בלי הפסקה   
ויש עוד אינספור כוכבים ככוכבי השמיים   
אבל...
יש כוכב ענק, שנוצץ ובוהק ביופיו שהתגלה בצוק איתן
סגן א' ( סגן איתן פונד )  
שבעיניי הוא כוכב הצפון – הכוכב המאיר ביותר  
אדם מדהים, צנוע, לוחם ללא חת, עם לב ענק
שמציג את כל מה שיפה במדינה שלנו – הרצון לתרום ולתת
המוכנות להקריב הכל למען המולדת, למען חברים, ולמען האידיאלים
הוא משמש כדוגמא למופת   
מלח הארץ
משכמו ומעלה
אז הוא הכוכב האמיתי שלי
בין כל הכוכבים – הוא המאיר ביותר 

פופ >>
לצפיה ב-' הכוכב שלי... '
הכוכב שלי...
18/02/2015 | 07:35
22
בעצם כוכבת היא הג'ודקאית לשעבר, יעל ארד, אולי זה נשמע קצת מוזר אבל אני אסביר...
לפני כשבוע עברנו דירה ובמסגרת האריזות מצאתי ציור שציירתי מכיתה ב' (משנת 92') שבו התבקשנו לצייר את המשאלה שלנו.
מדובר בתקופה קצרה לאחר אולימפיאדת ברצלונה ונחשו את מי ציירתי...נכון את יעל ארד, הספורטאית הישראלית הראשונה שעמדה על הפודיום באולימפיאדה שהייתה לי מודל בתקופת התבגרותי כג'ודקאית צעירה בעצמי ונזכרתי בפעם הראשונה שפגשתי בה והייתי כל כך נרגשת.
מאז ועד היום שנתבקשתי לחשוב כאן מיהו הכוכב שלי לא חשבתי עוד על אותו ציור אבל אם חושבים על זה היא בהחלט יכולה וצריכה להיות הכוכב של כל ספורטאית צעירה בתחילת דרכה ובלי קשר היא עד היום מעודד שילוב ספורט אצל ילדים ובני נוער לא משנה באיזה תחום שתכלס בישראל משנה לשנה התקציב שמוקדם לספורט הולך ופוחת וחבל. הלוואי ועוד יהיו לנו עוד הרבה נשים כמוה. בהצלחה לכולם!   
פופ >>
לצפיה ב-'טים ברטון..!!'
טים ברטון..!!
18/02/2015 | 11:31
25
"הקדמה – מוכרחה לספר: ברגעים אלו ממש,עשיתי לעצמי חשק למרתון ברטון! אני בטוחה שהציפייה תשתלם..
הכוכב שלי הוא ללא ספק – טים ברטון. מהרגע שפתחתי את הטלויזיה כל כך נהניתי, בטים הבמאי כנראה שהתאהבתי. רק ילדה כשהקרינו את ביטלג'וס בערוץ 22 – רוחות רפאים אימה ומיסתורין שתמיד סיקרנו אותי, וההומור שהוא חלק בלתי נפרד מדרך חיי. אני שמאוד אוהבת את הקולנוע חושבת שכבר אז סימנתי את הבמאי ככוכב גדול עבורי! עם הסרט הכי מוזר ושונה מכל סרט אחר שראיתי, מפחיד ומצחיק חמוץ ומתוק. בביטלג'וס בפרט פשוט התאהבתי בדמויות, בתפאורה, בעלילה הכל היה כל כך נכון ולא נכון וזה מה שקנה אותי.
זה המשיך עם 'המספריים של אדוארד' 'באטמן' והמשכיו…'צ'ארלי בממלכת השוקולד'..'סוויני טוד' ועוד ועוד… נשארתי מעריצה נאמנה לכוכב שלי. בכל פעם שדובר על סרט חדש שטים מביים, חיכיתי בציפייה שכבר יצא לאקרנים. היום אני יכולה בפירוש לומר שטים ברטון השפיע עליי, בכל סרט חדש שלו. גם חוש האופנה בסרטים שלו הוא ששיחק בפניי כמצאתי את עצמי מחפשת לפעמים תלבושות/איבזור/איפור בהשראתו. הייתה שנה שאפילו התחפשתי בפורים למלכה לב אדום מהסרט "אליס בארץ הפלאות". תפרתי את השמלה אחד לאחד, השיער והאיפור.. הוא יודע לקחת עלילה שכולנו מכירים שהוצגה אין ספור פעמים ובכל זאת כשהתסריט יעבור בידיו הוא יחזור לחיים, עם פרשנות שונה וייחודית, אפלה וקסומה, כזאת שרק שטים ברטון רקח. 
כיף גדול! (שורה אחת אולי לא תצליח להמחיש את הבחירה שלי אבל ככה הכי הכי כיף לי עוד שתף!)
פופ >>
לצפיה ב-'סבתא שלי '
סבתא שלי
18/02/2015 | 17:35
26
לפני 80 שנים לא היתה אנטיביוטיקה וסבתא שלי ז"ל איבדה בזה אחר זה חמישה פעוטות בגילאי שנה שנתיים למחלות שהיום אנטיביוטיקה נותנת פתרון ומצילה חיים. זו היתה תקופה נוראית וסבתא נדרה נדר כאשר דוד שלי , כשהיה בן שנתיים, היה חולה מאד ונשקפה סכנה לחייו, שאם הוא יבריא, היא תעשה בכל שנה סעודה לעניים והוא הבריא ובכל שנה היא ערכה בביתה הצנוע בנחלאות בירושלים סעודת עניים עשירה ומכל הלב גם כאשר היתה מאד מבוגרת וחולה המשיכה לקיים את הסעודה.  היא הצליחה להביא לעולם עוד שישה ילדים וגידלה אותם לתפארת. סבתא היתה גיבורה משכמה ומעלה! 
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת המדהימה שלי! '
הכוכבת המדהימה שלי!
19/02/2015 | 02:37
39
לפני 7 שנים הגיעה לעולם אחות קטנה, ילדה קטנה ומקסימה, בשם הילה. הילה נולדה, ואיתה כל עולמי השתנה. הילה הפכה את חיי מחסרי משמעות לחשובים ומשמעותיים ביותר, לימדה אותי להעריך כל דבר, להנות מהרגע, להסתכל על הצד הטוב בכל דבר, ופשוט לחיות בצורה יוצאת מן הכלל. אמנם זה יכול להישמע קצת הזוי, איך ילדה בת 7 משנה ככה מהקצה לקצה את חייה של בחורה בת 21? אבל האמת, שזה פשוט היה תהליך מיוחד, שבו למדתי כל כך הרבה ממנה, ובשבילי היא הכוכבת של חיי. יותר מכל אחד אחר, היא השפיעה עלי בצורה אין סופית. אני מאוד מאוד אוהבת אותה ומודה לה על כל מה שהיא לימדה אותי, ואיך שהיא שינתה לי את החיים לטובה. עד כדי כך אוהבת אותה, שלפני מספר חודשיים טסנו יחד לטיול שורשים בבולגריה, וכמובן שתיעדנו כמה מהרגעים היפים ביותר שם. 
אז הילה, אם אי פעם תקראי את זה כשתהיי גדולה, תזכרי שתמיד היית ותמיד תהיי הכוכבת שלי! :) 
פופ >>
לצפיה ב-'הגיבורה שלי '
הגיבורה שלי
19/02/2015 | 13:53
20
היתה לי שכנה מאד נחמדה וטובה. יום אחד שמענו אותה צורחת  ברחוב שבעלה יהרוג אותה והזמנו משטרה והיא החליטה שהיא עוזבת אותו למרות שהמחיר היה מאד  יקר עבורה, כי הגרוש שלה הסית נגדה את שני הבנים שלה  הגדולים והיא בעצם נקלעה למאבק מאד קשה ולמרות זאת, מהמקום הנמוך שהיא היתה, היא הצליחה להתרומם,למצוא עבודה,  להתחתן שוב עם אדם מאד נחמד וטוב ועם הבנים היא הצליחה לחדש את הקשר ואני חושב שזו גבורה אמיתית לצאת ממעגל האלימות, ממקום כל כך נמוך וקשה ולהתחיל פרק חדש ומלא שמחה בחיים ןלהתגבר על הצלקות הפיזיות והנפשיות שהיו לה. 
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
19/02/2015 | 19:05
21
הכוכבת שלי היא אחת מהבנות שעובדת איתי.
האמת שבהתחלה שהתחלתי לעבוד לא אהבתי אותה במיוחד.. לקח לי זמן לקלוט אותה, להתחבר אליה אבל שזה קרה גיליתי בן אדם נפלא. גיליתי אישה עם לב ענק, תמיד היא דואגת לכולם, שהכל יעבוד כמו שצריך, נותנת מעצמה מכל הלב בלי לצפות לאף תמורה מאף אחד, תמיד היא תהיה זאת שתיקח על עצמה ותעזור במה שאפשר ותעשה את זה בצורה הכי טובה שהיא יכולה.  היא עלתה לארץ לבד בגיל 20 והיום כעבור 20 שנה זה ניראה כאילו היא נולדה פה, היא כאילו התחילה מאפס בגיל 20 והיום היא מנהלת עסק מצליח. היא מסוג האנשים שלא משנה איפה תזרקו אותם הם תמיד ידעו איך להסתדר, יש לה תכונה כזאת שמצליחה איכשהו לגרום לחבורת אנשים להיות כ"כ מאוחדים...
לפני מעל שנה היא חלתה בסרטן.. ששמענו את זה כולנו היינו בהלם, היה ממש קשה לעכל את זה.. ברוך ה' היום היא כבר אחרי כל הטיפולים והיא בסדר, בריאה, חזקה כמו תמיד! מה שמעורר השראה זאת הדרך התמודדות שלה עם המצב, ברור לי שהיה  לה מאוד קשה אבל היא כ"כ חזקה, לא ויתרה לעצמה אפילו לרגע, המשיכה בחיי יום יום כמה שאפשר, השתדלה להגיע לעבודה כמה שיותר, לא הראתה כלום כלפי חוץ וזה פשוט לא נתפס כמה כוח יש לאישה הזאת.
באמת שהיא אישה מדהימה, תמיד מוקפת בהמון אנשים שאוהבים אותה, גם שקשה לה תמיד יודעת להסתכל על הטוב שבדבר והכי חשוב היא יודעת איך ליהנות מהחיים. 
חלק גדול ממני שואף להיות קצת יותר דומה לה, אני יודעת שגם אחרי שאני אעזוב את העבודה ההשראה שהיא עוררה בי זה משהו שאקח אותי לכל החיים.

פופ >>
לצפיה ב-'ה - שלי '
ה - שלי
20/02/2015 | 11:08
30
יש לי הרבה כוכבים, אבל אם נתרכז במוסיקה ,שמלווה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי ,
אז הכוכב שלי הוא דוד דאור ,עם הקול המופלא,העוטף והמרגש . 
אמיתי, נוגע,מרגש ועושה דגדוגים בלב. 
השיר שלו - כל הכוכבים כולם - ממש מתאים 
פופ >>
לצפיה ב-'ההשראה שלי מהשיר counting stars היא: '
ההשראה שלי מהשיר counting stars היא:
20/02/2015 | 13:15
40
אבא שלי -
האחד והיחיד..

תמיד כשאני שומע את השורות - Make that money, watch it burn
Oh, but I'm not that old
Young, but I'm not that bold
I don't think the world is sold
I'm just doing what we're told
I feel something so wrong
Doing the right thing
I could lie, could lie, could lie
Everything that kills me makes me feel alive

אני תמיד נזכר באבא שלי, המבוגר אך צעיר, - שתמיד מנסה לקחת דברים בפרופורציה.
תמיד מנסה להרגיע ולעשות הכל 'סולידי' מפחד מסיכונים, אבל כשיש סיכון, ואין ברירה כי אנחנו בתוכו, הוא מתנפל עליו.
תמיד עושה את הדבר הנכון, תמיד משתדל לעשות מה שצריך, מה שאומרים לו, כל כך ''אולד פאשן' משתדל לא להגזים,
אבל יודע להנות מהרגעים הקטנים.
אותו אבא שלא תמיד קל להבין, לא תמיד קל להכיל, כי אנחנו תמיד מצפים למקסימום, והוא תמיד שואף לממוצע,
אותו אבא שלא קל להתחבר אליו, שיושב בצד, לא דומיננטי, מביט מהצד איך ניגשים לאמא בכל שאלה ובכל כיוון בחיים,
ושותק. לא, הוא לא מקנא, נוח לו בעמדה שלו. נוח לו במקומו. כי לשם הוא שואף.
אך כשמתבגרים מבינים שהוא היה המחנך האמיתי שלנו, הוא היה הבריח התיכון שמייצב את חיינו.
נותן לנו לכוון את עצמינו, אך אם אנחנו מגזימים, הוא מזהה זאת מראש, ומכווין אותנו בחזרה לכיוון מסלול מחדש.
זהו האבא שלי
ולא הייתי מחליף אותו באיש.
אלך איתו להופעה, כי מגיע לו.

(תרגום לעיברית של מילות השיר - למתקשים:
לעשות כסף זה, לצפות בו נשרף
הו, אבל אני לא כל כך זקן
צעיר, אבל אני לא כל כך נועז
אני לא חושב שהעולם למכירה
אני רק עושה את מה שאומרים לנו
אני מרגיש שמשהו כל כך לא בסדר
עושה את הדבר הנכון!)

פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב האישי שלי בהשראת השיר '
הכוכב האישי שלי בהשראת השיר
20/02/2015 | 13:19
24
הכוכב האישי שלי בהשראת השיר counting stars הם ההורים שלי שחיים חיים פשוטים בלי לחשוב יותר מידי על בצע כסף אלא חיים באושר ואהבה אין סופית אליי ולאחים שלי, הצד החומרי בעולם פחות מעניין אותם בכל תחום וכך הם גם חינכו אותי, להסתכל על אנשים ,אל ליבם, לאהוב כל אדם באשר הוא ולהיות אדם פשוט נעים ולבבי כדי שנוכל באמת להנות מהחיים האלה :)
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
20/02/2015 | 21:33
23
היא ניקי, בעלת האתר "אוכל עושים באהבה": http://www.nikib.co.il/

אני לא זוכרת אפילו איך התוודעתי לאתר שלה, אבל זו הייתה הצלחה מביס ראשון - כל המתכונים באתר קלים להכנה וכל מתכון הוא הברקה. גם חברות שסיפרתי להן על האתר חזרו אלי בהתלהבות ממתכון שיצא להן מעולה.
ניקי הצליחה לגרום אפילו לאנשים כמוני להפסיק לפחד מהמטבח :)
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי הוא..'
הכוכב שלי הוא..
21/02/2015 | 15:40
24
החבר הכי טוב שלי, שיום אחד סיפר לי במפתיע
על המשיכה שלו לגברים ועל הפחד והקושי לצאת
מהארון בגיל 20 ועל ההתאהבות הראשונה שלו
בבחור שמשרת איתו ביחד בבסיס. הוא סיפר
לי שהתחיל לצאת עם מישהו מהבסיס שלו,
ושלמשפחה שלו אין מושג מכל הסיפור הזה
והוא לא יודע איך לספר להם דבר כזה.  
אני כמובן לא ידעתי ממש איך להגיב ומה להגיד
לו באותו מצב, ניסיתי לעזור ולתמוך בו אבל הוא
היה ממש שבור ונכנס לדיכאון קשה מהמצב
המפחיד הזה. הוא חשב שאם הוא יספר את זה
למשפחה הם לא יקבלו אותו ויותר גרוע מכך-
יעיפו אותו מהבית ויחרימו אותו. ראיתי אותו
נשבר מיום ליום, הרגשתי שאני חייב לעשות
משהו כי המצב רק יחמיר. עלה לי רעיון גאוני:
הוא יכתוב להורים שלו מכתב, שבו הוא יספר על
נטיותיו המיניות ועל העובדה שיש לו בן זוג חדש.
חברי הטוב בהתחלה כמובן לא היה בטוח
בכלל לגבי המכתב, הוא אמר שאם כבר
אז הוא יכתוב "מכתב התאבדות". כאן
כבר נכנסתי ללחץ.. הוא התחיל לדבר איתי
על כמה רע לו ושהוא רוצה למות. ניסיתי
במשך שבועות לשכנע אותו לכתוב את המכתב
הזה ולגמור עם זה, אפילו התנדבתי לעזור לו
לנסח את המכתב ולמסור אותו להוריו. בסוף הוא
השתכנע..
המכתב נכתב ואני זה שמסרתי אותו לידי
ההורים שלו. ההורים שלו קראו את המכתב
ושאלו אותי: זאת מתיחה?!
עניתי שלא.. ושהוא ישמח אם הם יקבלו אותו
כמו שהוא. סיפרתי להם על הדיכאון שהוא עבר
וכל ההתמודדות הקשה שלו עם העניין.
ההורים שלו החליטו באמת לנתק איתו את הקשר
באותו רגע. חברי היה שבור מזה עוד יותר,
אבל עודדתי אותו שהוא עשה את המעשה הנכון
ושעליו להמשיך עכשיו להיות חזק ושהוריו
עוד יתחרטו על כך.
חברי עדיין היה בצבא ועשה שבתות אצל בן
זוגו ודודים שלו שלהם לא הייתה בעייה עם
זה שהוא הומו. כעבור שלושה חודשים
בערך ההורים שלו התקשרו אליו והודיעו
לו: "התגעגענו אלייך". הוא לא ידע איך
להודות לי באותו רגע, שבזכותי עזרתי
לו לצאת מהארון. אמרתי לו שכל מה
שקרה זה גם בזכותו.. ושהוא אדם אמיץ
מאוד, ושזה קשה ולא מובן מאליו לצאת מהארון
בגיל 20. ההורים שלו אמרו שלקח להם זמן
לעכל ולהבין.. הם בחיים לא חשדו שהוא
בעניין של בנים. אחרי היציאה שלו מהארון
, הוא נהיה בן אדם אחר- שמח יותר, חזק
יותר, ושלם עם עצמו. הייתי גאה בו על
המעשה האמיץ שעשה- ולכן הוא יהיה
תמיד הכוכב שלי וההשראה להומואים
אחרים שקשה להם להתוודות במי שהם
ולקבל את עצמם כפי שהם.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב הפנימי שלי הוא בעצם הבן זוג שלי '
הכוכב הפנימי שלי הוא בעצם הבן זוג שלי
21/02/2015 | 23:33
23
כנראה שזו לא כוונת המשורר. אבל זה היופי בשירים, שכל אחד יכול לקחת את זה לאן שהוא מרגיש לנכון.

Lately I been, I been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But, baby I been, I've been praying hard
Said no more counting dollars, we'll be counting stars
Yeah, we'll be counting stars

בתקופה שלפני הזוגיות, שנינו היינו בארון. 
כל מיני חלומות שרודפים חלומות.
סיוטים מצד אחד על בדידות אינסופית. פחד.
וכמיהה מצד שני לעתיד ורוד. תפילות ובקשות למישהו למעלה שיסדר את הפלונטר.

[Verse 1:]
I see this life like a swinging vine,
Swing my heart across the line
In my face is flashing signs,
Seek it out and ye shall find.

בסופו של דבר החיים הם נהר שוצף. פתלתל.
אבל למעשה כשנחפש את האמת או הדרך הנכונה. נמצא אותה עמוק בתוכנו.

Old but I'm not that old
Young but I'm not that bold

הפרש הגלאים בנינו הוא 10 שנים. 
כמה שחשבתי שעברתי דברים בחיי. הבנתי שאני בסה״כ עוד בתחילת דרכי.
בכלל זוגיות ראשונה לשנינו- שלחה אותנו להיות בני טיפש-עשרה שוב.

And I don't think the world is sold

הקושי הכי גדול שלנו בתור זוג היה למשש אהבה. בעצם לעשות משהו מנוגד למה ״שהעולם״ אמר לנו לעשות.

I feel something so right I'm doing the wrong thing
And I feel something so wrong, we're doing the right thing
I could lie couldn't I, couldn't I?
Every thing that kills me makes me feel alive.

כמו בסרטים המצויירים ישבו לי על הכתף תמיד מלאך ושטן. שאמור לי מה טוב לעשות ומה לא טוב לעשות.
אבל כמו שהשיר אומר, דווקא מה שאמרו לי תמיד שהוא לא ״טוב״. הרגיש מאוד נכון.
ודווקא כשהתרחקתי בגלל חששש מהבן זוג, הרגשתי שאני עושה משהו לא נכון.

Take that money watch it burn,
Sing in the river the lessons I learned
Take that money watch it burn,
Sing in the river the lessons I learned

והטוויסט בעלילה היא שכמה שהבן זוג היה כוכב עבורי
עד שהתגברנו על כל הנורמות החברתיות.

תמיד היו חלוקים בענייני כספים.
אולי זה הבית החסר בזוגיות שלי. שאחרי כמה הפסקות של הקשר בנינו,
אני רוצה לחזור ולהגיד לו - שכסף בא והולך.
מצידי שהכסף ישרף בנהר.
אני כבר זכיתי בכוכב יקר מזה.

אני אשמח ללכת להופעה. בגוואה. עם הבן זוג.
מעולם לא הייתי בהופעה חיה. ואם כבר לחלוק פעם ראשונה- זה איתו.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
22/02/2015 | 07:13
26
בתיכון הייתי יושבת בכיתה בסוף השורה עם כל המופרעות לא לומדת ולא מקשיבה בכלל
הייתה לי מורה שהאמינה בי וזיהתה את היכולות שלי, בכל שיעור שהייתה נכנסת דבר ראשון שהיתה עושה זה להעביר אותי קדימה לידה
את התחושה שהרגשתי כשהיא היתה עושה זאת לא אוכל לתאר במילים.
בזכותה כמובן סיימתי תיכון בהצלחה עם בגרות ועכשיו גם תואר ראשון
היא הכוכבת שלי, ולה אני זוקפת את הצלחתי כיום

פופ >>
לצפיה ב-'היא פשוט כוכבת. '
היא פשוט כוכבת.
22/02/2015 | 10:14
28
סבתא שלי, היא כוכבת שלי. היא לא חולמת על דברים שהיא יכלה להיות, אלא תמיד שם, אוהבת ומקבלת ומודעת. סבתא שלי נולדה בברה"מ, שרדה את מלחמת העולם השנייה בזמן שהיא מטפלת ומגנה על שני אחיה הקטנים, עד היום אני זוכרת את סיפורי "הלכתי ארבע שנים בשלג עם זוג אחד של נעלי עקב" והיא מספרת את זה בחיוך ובקרציה לכל זוגות הנעליים שלי.

לפעמים כשאני מסתכלת על עצמי, אני מעט מתביישת, אני חושבת על עצמי ועל כל הסו קולד מצוקות שלי ואז מביטה על סבתא שלי, הפרטיזנית הגיבורה. המהממת, הליברלית, ששואלת אותי בלחש אם יש לי כבר חבר, כי לה בזמנה "היו המון קאוולירים (מחזרים)".
היא מישהי שתמיד בקשיים אפשר לפנות אליה, שכל החברות שלה תמיד פונות אליה, כי היא השקולה, החכמה והכי הכי חשוב, אוהבת. יש אנשים שהלב שלהם פורח, אז סבתא שלי.

סבא שלי ז"ל נפטר לפני 14 שנה מלבד געגועים אליו, מעולם לא שמעתי אותה מקטרת או בוכה, אם אנחנו היום חיים בחברה שסופרת דולרים, סבתא שלי היא בהחלט סופרת כוכבים.
פופ >>
לצפיה ב-'כמה קטנה כמה ככה גדולה'
כמה קטנה כמה ככה גדולה
22/02/2015 | 10:35
44
Dreaming about the things that we could be
But, baby I been, I've been praying hard

הכוכבת שלי היא אחותי הקטנה
למה אחותי הקטנה?
כי כשאני חולמת על הדברים שהיא יכלה להיות להיות, היא כוכב אמיתי שמאיר בשמיים ולא נמצא בעולם האשליות של "מה יכל להיות"
אחותי היא קצת חולה ולא ארחיב על זה עוד, כי זה פשוט לא חלק ממנה.

I see this life like a swinging vine
ככה גם היא רואה את החים, מתפצלים, מסתובבים, מתרחבים, כמו בהזיית טרנס גדולה, שהלוואי וכולנו היינו רואים את זה.

אחותי הקטנה מתמודדת עם דברים גדולים כאילו הם קטנים ובכל יום אחד השמש שלה בלב זורחת. אני מקווה שאוכל להפתיע אותה ולקחת אותה להופעה של אחת הלהקות האהובות עליה כרגע (כי ככה זה ילדים).

לספור כוכבים בשמיים, בשבילי הכוכבת זאת היא, לא צריכה להביט לשמיים.
פופ >>
לצפיה ב-'שבוע טוב עם הכוכבים הנוצצים בשמיים '
שבוע טוב עם הכוכבים הנוצצים בשמיים
22/02/2015 | 10:44
21
ב"ה

ה-הכוכב המנצנץ שלי הוא כל איש ביטחון חייל או
כ-כל חיילת ששומרים עלינו שנישן בשקט,
ו-ויש זמנים שאמנים לפה לא מגיעים כי
כ-כל תקופה מתעוררים מצבים ביטחוניים,
ב-בדרום ובכל הארץ וזה קשה לכל העם..

ש-שלא לדבר על איך שזה מיד "מבריח" אותם,
ל-לנו כעת יש הזדמנות נהדרת למופע מבריק
י-יחד לחגוג עם להקת וואן ריפבליק !!

ב-בשעה טובה ומוצלחת להקה נפלאה כאן מתארחת
י- יש לנו הזכות והכבוד שיגיעו כאן לזמר
ט-טדר ולהקתו עלינו פשוט לא יוכלו לוותר !!
ח-חמימות שכזו עוד לא הייתה בישראל  הם יראו
ו-ונוכל לחגוג ולשמוח עד לפעם הבאה שיחזרו,
נ-נשמח ללכת ולהפיץ אהבת חינם ושיזכרו את אהבתנו החזקה בסיום ההופעות בכל העולם !!!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי הוא'
הכוכב שלי הוא
22/02/2015 | 11:52
24
החבר שלי, שמעבר לכך שהוא אחד האנשים הכי כשרוניים שאני מכירה, הצליח לעשות הרבה בחיים ולשלב בין דברים גם בפן האישי וגם בפן המקצועי.
והכי חשוב בעל לב זהב, שמוכן לעזור ולתרום (ובמקרה גם חוגג יום הולדת ביום של ההופעה).

אחד הדברים הכי משמעותיים שעשה עבורי זה שקנה לי מתנה ליום הולדת מפוחית איכותית, מבלי שביקשתי, כי הוא ראה אצלי בבית מלא כלי נגינה ללא שימוש, ובכך גרם לי להתאהב מחדש במוזיקה וביצירה ולזכור איזה יופי וקסם יש במוזיקה, ולרצות רק להמשיך ולנגן כל היום...

כי בסופו של דבר, גם בהופעה עצמה, מה שחשוב זה היצירה והמוזיקה והיכולת לגרום לך להרגיש יותר טוב עם עצמך ועם הסביבה, וגם להצליח לבטא את עצמך בצורות ובדרכים שלא יכולת לעשות בלי המוזיקה.
ולאומן חשוב לא רק לבטא את עצמו, אלא גם לשתף אחרים ולגרום להם להבין ולהזדהות איתו, או לתת גם להם להרגיש טוב עם עצמם.
והפורקן, וגם היכולת להיות בזה ביחד - זה מה שחשוב.
שיהיה רק יופי בחיים והרבה מוזיקה נפלאה ומשמחת.
פופ >>
לצפיה ב-'אז מיהו הכוכב שלי?'
אז מיהו הכוכב שלי?
22/02/2015 | 14:43
11
הכוכב שלי זה בעלי, שלמרות שהוא עובר תקופה קשה הוא לא מפסיק לזרוח ולנצנץ בשבילי!
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכב שלי ללא ספק הוא אחי המדהים,שעזר לי לגלות את הזהות שלי.'
הכוכב שלי ללא ספק הוא אחי המדהים,שעזר לי לגלות את הזהות שלי.
22/02/2015 | 16:27
27

הכוכב שלי הוא אח שלי הגדול ממני ב5 שנים ללא ספק.
תמיד הייתה לי נטייה לעשות מה שאומרים לי וללכת אחרי הזרם,והאמת שאף פעם לא גיבשתי לעצמי דעה וזהות משל עצמי.
בגיל 15 אח שלי האיר לי את הדרך,כאשר ראה שאני נמצאת בחברת אנשים שלא אכפת להם ממני,ואני הולכת אחריהם כמו צל.
פחדתי לעזוב אותם,פחדתי לחפש חברה אחרת,לעשות משהו שונה ולהיות חריגה.החבורה שאיתה הסתובבתי באותה תקופה ממש לא משקפת את מי שאני היום,הם עסוקים בשתיית אלכוהול ועישון...ולי יותר חשוב להשקיע בלימודים ובעתיד שלי.אח שלי גילה לי את מה שאני הכחשתי,שהחברים האלה עושים לי רע ומרחיקים אותי מהמשפחה,מהחלומות שלי,שאני רוצה להיות בעתיד עורכת דין,ובעיקר ממי שאני.
בגיל 15 החלטתי לעזוב את החבורה שהיוותה לי מקום נוח,הייתי מסתובבת לפעמים לבד , אבל תמיד אח שלי היה תמיד שם למעני, לקח אותי לאן שרציתי, והקשיב לי.וגם כשהיה בצבא תמיד דאג לי.
היום אני נמצאת בחבורה מדהימה שמשקפת באמת מי אני,אוהבת אותי ומקבלת אותי.
ואני? אני :) עם כל הערכים שגיבשתי לעצמי.
אח שלי לימד אותי להפסיק לפחד, וכשרע לי לדעת מתי לעצור,
Young, but I'm not that bold
I don't think the world is sold
I feel something so right
Doing the wrong thing
I feel something so wrong
Doing the right thing
I could lie, coudn't I, could lie
Everything that kills me makes me feel alive
השיר הזה משקף את הגיבור שלי אח שלי,שלימד אותי שצריך לקחת את הסיכון,להיות אמיצים,לדעת שאפשר,ולהפסיק לעשות מה שאומרים לנו.
בסוף היום אנחנו עומדים מול המראה לבד,ובוחנים מי אנחנו, ועכשיו טוב לי עם עצמי.
מקווה שאזכה ואולי אקח את אח שלי איתי כאות הוקרה!

פופ >>
לצפיה ב-'הדמויות שהשפיעו על חיי'
הדמויות שהשפיעו על חיי
20/02/2015 | 08:14
36
עורך יקר,
הדמויות שהשפיעו ביותר על חיי הם המשפחה  אב ואמא מאבא למדתי לאהוב מוסיקה לעזור לזולת ,יושרה אהבה לבני אדם.ערכה של חברות. חוסן נפשי ללמוד להחליט החלטות.. מאמא למדתי מהו כח סבל לבשל  וללמוד לקבל אנשים.בשונה מאימי למדתי שלנתינה יש גבולות לאינטרס יש גבולות להיות נאמנה לעצמי ולשלם מחיר.היום השמח בחיי שיחות טובות עם חברים.מדיטציה,יוגה, התעמלות. אמא שלי דואגת עד היום לעשות פעילות ספורטיבית כל יום.אשמח לקבל זוג כרטיסים למופע. אהבת מוסיקה שלי מבית אבא.
פופ >>
לצפיה ב-'הכוכבת שלי'
הכוכבת שלי
21/02/2015 | 23:24
1
51

לצד אשתי היקרה, הכוכבת שלי, לעולם איני מודאג, כי אני יודע שאפילו באמצע המדבר תמיד האהבה שלנו תאיר את הדרך ותנצח! מקדיש לה את השיר הנהדר קאונטינג סטארס ואשמח להפתיע אותה לכבוד יום הולדתה הקרב ובא. הכרנו לפני 36 שנה במפגש חברים לאורך הירקון וגם לידו הקמנו את ביתנו. עד היום חרוטים שמותינו על עץ האקליפטוס הענק ליד הנחל.

פופ >>
לצפיה ב-'איזה חמודים'
איזה חמודים
22/02/2015 | 17:35
17
לצפיה ב-'והזוכים הם'
והזוכים הם
23/02/2015 | 14:41
8
119
קראנו, התרגשנו אבל בסוף של דבר רק 10 יכולים לזכות בכרטיס זוגי..

והזוכים הם:
בלונדי211
king of the mountain
רימונה הכושית
matanp88
Moiraine
אוזירוס1
מזרקתקסמים
גימס בלונד
adi00011
EDM777

ברכות לזוכים ותודה לכל מי שהשתתף
פופ >>
לצפיה ב-' יא מזל"ט מתן!'
יא מזל"ט מתן!
23/02/2015 | 14:43
1
16
לצפיה ב-'איזה כיף!! תודה לתפוז! '
איזה כיף!! תודה לתפוז!
23/02/2015 | 17:37
29
ותודה לך
פופ >>
לצפיה ב-'דיוויד קינג היה צריך לזכות.'
דיוויד קינג היה צריך לזכות.
23/02/2015 | 15:12
20
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
23/02/2015 | 22:42
1
28
עשיתם לי את השבוע ואת החודש!
נכנס אדר, מרבים בשמחה - אכן שמחה!

גם גרמתם לי לרגש את אשתי, אחרי שהקראתי לה מה שכתבתי. אז בכלל זה היה דאבל ווין!

פופ >>
לצפיה ב-''
23/02/2015 | 23:04
13
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/02/2015 | 10:46
14
לצפיה ב-'תודה רבה רבה !! '
תודה רבה רבה !!
24/02/2015 | 11:31
18
שיחקתם אותה בגדול       

יצאתם כוכבים   
פופ >>
לצפיה ב-'ברכות לזוכים '
ברכות לזוכים
24/02/2015 | 13:22
16

הודעות אחרונות

21:03 | 15.01.20 נטלייי
21:02 | 15.01.20 נטלייי
21:01 | 15.01.20 נטלייי
21:00 | 15.01.20 החתולית
20:59 | 15.01.20 החתולית
20:59 | 15.01.20 החתולית

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ