Suck My Pop!

איכס היא חייבת להפסיק לנסות להיות סקסית.

פשוט אין לה את זה. היא מסוג הבחורות האלה שחמודות אבל פשוט לא סקסיות. גם זה לא הטייפקאסט שלה. שתפסיק עם התאמצות הזאת. זה פתטי.
בכלל אני זוכר שב2011 בעונה ה2 של Glee שהדמות שלה רייצ'ל עדיין הייתה חננה וכך גם התדמית שלה היא הצטלמה עם קורי (R.I.P.) ודיאנה אגרון לאיזה מגזין ושדיאנה היא הכוסית מביניהן ומה שבולט בתמונות זה אותה כמה שיותר מנסה להיות סקסית ולגנוב את הפוקוס.

בקשר לשיר - נחמד,קליט,קליל אבל שום דבר שמתאגר את האוזן בטיפה או מעניין במיוחד,מאוד בנאלי,מאוד קייטי פרי.
וכך גם הקליפ הפח
- הקליפ הכי TD - (מבטים סקסיים,בחור חתיך להתערטל איתו,נסיעה עם חברים לחוף,אווירת חופש,לוקיישנים מתחלפים בבריכה-חוף-בית,סצינה סופית שבה כולם רוקדים)

וחבל יש לה קול מהמם ובשיר הזה הוא הדבר הכי יפה ובולט רק שתפסיק עם התיימרות המתאמצת הזאת והפתטית להיות פופ-סטאר. היא יותר מוכשרת מקייטי פרי וליטחיותיה.

Nightingale5

New member
חבל שלא יצא לי לצפות בעונה הנוכחית של דה וייס

ארה"ב, בעייני זה ריאליטי המוזיקה הכי איכותי בעולם

שיר יפה והופעה טובה כמובן

רק הלבוש של שאקירה מזעזע

UnderControl1

New member
הופעה חיה: Adam Levine & Usher

אדם לווין ואשר החליטו להופיע גם הם על במת The Toice, כאשר הצמד החליט לקאברר את Untitled (How Does It Feel) של D’Angelo (זכורה לי הסערה שהקליפ הזה עורר בזמנו)
https://www.youtube.com/watch?v=tURromLRs6U

יא איזה סקסי אדם בבלונדדדדדדדדדדדד

גאד הוא כזה סקסי באופן כללי!

והשיר של דאנג'לו
הקליפ
מחרמן בטירוף.
חבל שכיום דאנג'לו לא נראה כמו אז בלשון המעטה.

UnderControl1

New member
הקרנת בכורה: Röyksopp & Robyn - Sayit

Do It Again, המיני אלבום המאוד מצופה של רויסקופ ורובין, מגיע אלינו בעוד כשישה ימים, וטעימה ממנו כבר קיבלנו בתור שיר הנושא המצוין.
עכשיו השלישיה משחררת את הקליפ Sayit, קטע טכנו אלקטרוני עצבני, שישמש את חברת האופנה H&M ל...משהו, כנראה...

בכל מקרה:
https://www.youtube.com/watch?v=CNu7_CAJ3uA

אני חייב לציין שעל Do It Again עפתי בשמיעה ראשונה, על Sayit פחות...
כולי תקווה שהשירים הנותרים יותר מלודים כמו Do It Again.

Brady

New member
כןןןןןןן פי אלף יותר טוב מדו אט המאכזב

אולי בכל זאת יש תקווה לשילוב הזה? לי אין ציפיות יותר.

Dr Bit

New member
ממש אוהב את ההיפסטריאדה המשובחת הזאת.

בעיקרון אני ממש אוהב את שני השירים הראשונים, דאנס איכותי כמו שצריך ועדיף יותר על דאנס בריטי ג'נרי.

למעלה