Suck My Pop!

UnderControl1

New member
תפרדו מMKS, מהיום חזרו ואמרו Sugababes.

מוטיה, קישה ושיבון, השוגבייבז המקוריות, שהתאחדו ביחד תחת השם MKS לפני שנה וקצת, חזרו לעבוד תחת השם שוגבייבז - כך לפחות טוענות השמועות.
בתום משפט ארוך, הבנות ניצחו בזכויות על השם, והחליטו לחזור לעבוד ולשחרר חומרים חדשים תחתיו.

על פי הדיווחים השונים, הבנות יעשו "קאמבק" נוסף בסביבות אוגוסט תחת השם שוגבייבז, ובינתיים מכינות את הקרקע לחזרתן.
כזכור, Flatline, השיר היחיד שהם שיחררו תחת השם MKS נכשל בענק.

חושבים שהפעם ילך להן?

לדעתי, השוגבייבז בשבילי תמיד יהיו מוטיה, קישה והיידי, עם כל הכבוד לשיבון, שאף אחד לא זוכר את היותה בלהקה.
לדעת רבים, הן שיחררו את עבודתן הטובה ביותר בזמן שהיידי הייתה בלהקה, ואני נוטה להסכים.

נחכה ונראה מה הן יבשלו לנו.

איף

שיגעו את המוח אם שם. שיסגרו עליו כבר ושיסגרו על החזרה שלהן.

ובקשר לשיבון - כן ההרכב עם היידי היה הכי טוב אבל עם שיבון הם הביאו את Overload וRun For Cover שני שירי פופ מעולים ומאוד מאוד מוערכים אז ככה שזה לא כזה נכון להגיד שאף אחד לא זוכר שהיא הייתה בהלהקה.

אם כבר מאז שאמל (
) הצטרפה התעניינות העולמית סביבן פסקה ורק הבריטים התעניינו בהן.

UnderControl1

New member
אני מסכים שהוא מעולה.

אם כי שיחרורו וכל העיקוב עם חזרתן לזירה לא עזרו לו במיוחד במצעדים, וזה מה שהן חייבות הכי הרבה עכשיו, הצלחה במצעדים על מנת לרצות את חברת התקליטים שלהן.

Eurovision Aces

New member
הכישלון של השיר זו אשמת הלייבל

ששחררה אותו ביום לא נכון, למרות שגם ככה הוא כנראה לא היה זוכה להיכנס לטופ 10..

מצפה לראות מה הן יוציאו.

Halcyon Days

New member
כל הכבוד להן.

לא קל להלחם בגופים כאלו.

האמת? הן לא מרגשות אותי יותר מידי נכון לעכשיו.

candyheart

New member
ככה זה צריך להיות.

השם "שוגבייבס" זה הרבה יותר הן מאשר הלהקה החדשה שמן הסתם כנראה תתפרק סופית (אלא אם כן יבואו עם שם חדש).

אני לא מכירה את המוזיקה שלהן מעבר ללהיטים אך גם בשבילי ההרכב עם היידי במקום שיבון הוא המועדף והכי "הן".
עם זאת, אני מחכה לראות מה הן יביאו. Flatline שיר מקסים ואולי עם השם החדש-ישן הן יקבלו יותר התייחסות.

UnderControl1

New member
הופעה חיה: Jennifer Lopez

גברת לופז בטח לא חלמה מעולם שהיא תזכה להצלחה כזאת כאשר היא החלה את קריירת השירה שלה אי שם ב1999, אבל אחרי מכירות של מעל 75 מיליון עותקים מאלבומיה, לופז זכתה להיות הגברת הראשונה שזוכה בפרס "האייקון" מטעם טקס הבילבורד, שנערך אתמול (או שלשום) בערב.

לשם החגיגה היא הופעה עם מספר שירים חדשים מהאלבום הקרוב:

We Are One (Ole Ola) עם שיטבול:
http://www.dailymotion.com/video/x1viqnu_pitbull-ft-jlo-2014-billboard-music-awards_music?start=2

First Love וזכיית הפרס:
http://www.dailymotion.com/video/x1...ove-2014-billboard-music-awards_music?start=1

והופעה נוספת מתוך טקס PowerHouse 2014, הפעם של I Luv U Papi:
https://www.youtube.com/watch?v=jjWo2JacjKc

Halcyon Days

New member
איזה זיוף היא דפקה לקראת הסוף של FL

השניה הראשונה שהמקרופון סופסוף נפתח היא דפקה זיוף של החיים
.

הופעה מרהיבה ממש, אבל נראה שהיא מתאימה לשירים אחרים.
את השיר עצמו אני ממש לא אוהב.

שאר ההופעות פחות מעניינות אותי.

GM1988

Well-known member
וואו הפרומואושן שעשו לה היה פשוט אדיר!

הציגו אותה ממש כאילו מדובר באיזו תופעת פופ גדולה...
עד היום לא הצלחתי להתלהב ממשהו אחד שהיא עשתה, החל משירים או הופעות.
הכל מאד סביר אבל לא מעיף.

בפרומו זה היה מאד מרשים דווקא.

candyheart

New member
טוב, כרגיל הם הגזימו עם הפרס.

אבל אני מבינה שצריך תמיד להגזים בפרסים האלה ולגרום לבן אדם להיראות גאון הדור וכישרון שאין לו מתחרים. אבל אתם באמת מזכירים את הסרטים שלה בתור משהו שמגיע עליו פרס?
הייתה לה קריירת מוזיקה מצויינת בתחילת העשור הקודם וגם לא רעה אחרי זה, אבל לא יודעת אם מגיע לה בגלל זה להיות הראשונה שזוכה בפרס הזה...שיהיה. יכלו להיות בחירות גרועות הרבה יותר (אהמביונסהאהמ).

שתי ההופעות בבילבורד עשו שימוש יפה בוידאורט. השיר של המונדיאל בלתי נסבל אבל עשו איתו מה שצריך. FL גם היה מאוד חמוד.
וה-I Luv U Papi הזבלי הזה פשוט ממכר.

סה"כ הופעות נחמדות. נראה אם היא תצליח להביא משהו יותר מרשים באלבום.

GM1988

Well-known member
אין לי משהו נגד גב' לופז, אבל מודה

שאפילו אם ליידי גאגא או ביונסה היו מקבלות את הפרס הייתי מרגיש יותר מתלהב.

מה שאני כן אוהב בלופז, זה שהיא יודעת להופיע, היא שומרת מעולההה על המראה החיצוני והכושר שלה, וכל עלייה שלה בגיל בכלל לא נראית עליה
אני מאד מעריך את זה באומנים.

אבל חוץ מזה? אני לא מרגיש ממנה משהו גדול ומלהיב במיוחד.

UnderControl1

New member
הופעה חיה: Michael Jackson

הוליווד ידועה בתור חיבתה לתחיית המתים שהיא נוהגת לעשות כוכביה האהובים שהלכו מעולמנו בטרם עת, וזה מה שהיא עשתה אמש בטקס הבילבורד 2014 למייקל ג'קסון, שחזר לחיים תחת הולוגרמה על מנת להופיע מול קהל עם Slave to the Rhythm הלקוח מתוך האלבום החדש, Xscape.

http://www.dailymotion.com/video/x1...ck-2014-billboard-music-awards_music?start=11

היית יכול לפתוח שרשור לטקס עצמו

ואני אפילו לא מתכוון לצפות בהופעה (לא טרחתי לראות את הקליפ) - שהוליווד תעזוב את המתים בשקט.

Halcyon Days

New member
פאקינג וואו!

עזבו אתכם מכל השטויות מסביב, ברמה טכנולוגית זה פשוט אדיר.
הבנאדם מת, אבל זז בתלת מימד מול העייניים שלי.

|סזקן|

GM1988

Well-known member
בעיניי זה מאד יפה!

צפיתי בזה ונהניתי מכל רגע! זה היה הישג מדהים "להחזיר" את מייקל לבמה עם ביצוע שיר שמעולם לא בוצע בלייב על הבמה. מדהים!

מה שלא ברור לי לגבי הולוגרמה ביחס להופעה הזו - הם תכלס לוקחים העתק של הדמות של מייקל ומרכיבים תנועות וכו'... או שהם "מסדרים" כפיל ומלבישים על הדמות של מייקל?

מישהו שמבים יכול להסביר לי איך זה עובד?

RTur

New member
אם אני לא טועה - זה דומה לדמות בסרט אנימציה

יוצרים דמות אנימציה של מייקל וכדי לגרום לה "לזוז" כמו מייקל, מביאים מישהו שלובש מעין חליפת גוף עם סוג של חיישני תנועה בנקודות חשובות (אצבעות, רגליים, ידיים, כל מקום בגוף שיוצרת תנועה בעצם) והוא מצולם ככה על גרין סקרין ובמחשב מתאימים את התנועה שהוא עושה לדמות של מייקל שהם יצרו. הבן אדם כמובן צריך ללמוד את ה"כוריאוגרפיה" כדי שזה באמת ייראה אמין שזה כאילו מייקל זז ולא בן אדם אחר. כדי שזה ייראה כמה שיותר אמין, מצלמים אותו בהרבה מצלמות מכל הכיוונים ועושים הכלאה בין הכל וזה מה שהוקרן על הבמה.

למעלה