טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..

The Gloaming

New member
טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..

אז ככה!

אני אפרסם את הקטגוריות אחת אחרי השנייה עם הזוכים!
יהיו לנו גם 7 אמנים אורחים!!

כל האמנים שיופיעו שובצו במקום כלשהו במצעד.
אם בא לכם אתם יכולים לנחש את המיקום שלהם!
קולדפליי, ריאהנה, קלי קלארקסון, ניקי מינאג', קיילי מינוג וכריסטינה אגילרה!

תתכוננו להמון המון המון הפתעות....

The Gloaming

New member
שכחתי לציין שהצביעו כ 22 חברי פורום

בניהם כמה גולשים סמויים, אז תודה רבה וכל הכבוד על ההשתתפות!

The Gloaming

New member
מופע הפתיחה - מקום 4 בשיר השנה

אל המקום השביעי הגיעו למעשה 3 שירים שונים. כך שאפשר לומר שבעצם כולם מקום רביעי .

אז הראשון מבין המקומות הרביעי הוא שיר הקאמבק של כריסטינה אגילרה, Your Body

השיר קיבל 9 אחוז מההצבעות שלכם. אם כל מעריצי כריסטינה היו מצביעים לשיר אגב הוא היה יכול להיות בקלות מקום 2
.

בגלל שכריסטינה לא קמה מהספה, מופע הפתיחה יהיה מדלי שהיא ביצעה בשנה שעברה בטקס AMA.
השירים המבוצעים: Beautiful, Keeps Getting Better, Dirtty, Ain't No Other Man, Fighter

אל המקום הרביעי בשנה שעברה הגיעה ביונסה עם Girls...

The Gloaming

New member
תאשימי את יו-טיוב

תיארתי לעצמי האמת שזה לא משנה שעברה,
כי אם היא עלתה כ"כ הרבה במשקל בשנה אחת יש כאן משהו בעייתי

candyheart

New member
די נפילה אפשר לומר.

אני לא חושבת שלשיר באמת טוב של כריסטינה היתה בעיה להתברג במקום 1 או 2 כאן.אותי אישית היא אכזבה עם השיר ואני מקווה שהאלבום שווה יותר.

לא ייאמן אבל שהיא נכשלת שוב.

להיט כ"כ בטוח. אולי כי זאת בכל זאת כריסטינה ומצפים ממנה ומזמרת עם כישרון כמוה לדה בסט.

אישית מת על להיט הפופ גייז הזה!

theone24

New member
נפילה רצינית! חשבתי שאנשים יתלהבו יותר,

בכל זאת, זאת כריסטינה, אבל מסתבר שאנשים אמרו את דעתם בצורה הרועמת ביותר.
הם לא אהבו מה שהם שמעו.
חבל.

''הם לא אהבו מה שהם שמעו'',

הם למעשה בכלל לא שמעו
החשיפה של השיר הזאת הייתה בעייתית, גם מפאת חוסר קידום וגם בגלל שהיא נזכה לשחרר ממש סמוך לקאשה, ריהאנה, ברונו מארס, אלישיה קיז וכל מי שנעלם בזמן שהיא חיכתה ''לרגע הנכון''.
טעות אנוש. נקווה שהפרומו המתוכנן לנובמבר יעלה קצת את השיר, או שהם פשוט יפרשו לסינגל שני. לא יודע, אני הפסקתי לתכנן להם את התוכניות. מקווה שיהיה טוב.

theone24

New member
נשמע כמו תירוץ די חלש,

אין דבר כזה נזכרה לשחרר בזמן שכל השאר שיחררו שירים חדשים, מוזיקה חדשה יוצאת כל הזמן.
היא עצלנית - חד וחלק.
מעדיפה לשבת על התחת שלה בבית מאשר לקדם.
היא כבר לא מספיק מעניינת, כנראה, על מנת להצליח להצעיד שיר לראש המצעדים בעולם רק על סמך שמה.

כל מי שנעלם וחזר בזמן האחרון נהנה מהצלחה.
ברונו מארס, קאשה וריהאנה עומדים יציב באייטונז האמריקאי מאז שיחרור הסינגלים שלהם - אנשים אוהבים מה שהם שומעים.
איתה לא.

The Gloaming

New member
ואני גם רוצה לחזק

בטענה ש"לא הרבה נחשפו אל השיר"

לשיר היה הסכם עם תחנות הרדיו שהוא מושמע כל פעם בשעה.
אז להגיד שלא הייתה מספיק חשיפה.....

במשך... יום?

ולגבי התגובה מעליך, ידוע שהיא עצלנית בצורה מחרידה וזה מאוד מבאס אותי שהפרומו חלש מאוד וכתוצאה מכך ההתעניינות לא בשיאה.
היא לא ברונו מארס או קשה, היא גם לא הייתה בשיאה מבחינה מסחרית בדור הזה. ברור שהיא תהיה הרבה פחות אטרקטיבית לדור הזה מאמנים אחרים כמו ריהאנה וליידי גאגא.
לי לפחות זה היה ברור שבלי הופעה או פוש גדול יותר מצד חברת התקליטים הסינגל הזה לא יצליח. אי אפשר ביום בהיר אחד להגיע לפסגה אחרי כישלון. חבל שהם לא לומדים מטעויות עבר.
ולגבי השיר ואהבת הקהל, עובדה שהרוב המכריע שכן נחשף לשיר כן אהב אותו וכן הוריד אותו. ההוכחה החותכת לכך היא שהשיר תקוע כבר הרבה זמן במקום מסוים באייטונס, זה מראה באופן הטוב ביותר שלשיר כן יש סוג של חשיפה ואהדה מסוימת, אבל מאוד לא מספיקה. מה גם שאי אפשר להגיד שזה לא שיר חזק שמתאים לרדיו והיה יכול להיות הצלחה גדולה בעולם שבו כריסטינה הייתה כריסטינה מתוקנת שמזיזה את התחת שלה. אני משתדל להיות אופטימי כמה שיותר.
אני מקווה שהפרומו של נובמבר יעזור לאלבום.

The Gloaming

New member
אני לא רוצה לעצבן חלילה

אז אני מקווה שלא תיקח את זה לשם,

אבל זה שוב תירוצים.
כריסטינה כבר עונה שלישית בענקית הרייטינג, כזאת שמנצחת אפילו את בריטני. אז לומר שהיא לא בשיאה? אני לא זוכר מתי אי פעם היא הייתה יותר בשיאה מזה....

אתמול, במחשבות לפני שינה
בעודי מאזין ל Loving me 4 me, הבנתי למה כריסטינה לא מצליחה מאז B2B... בעייני כמובן לפחות. כריסטינה והמעריצים שלה חושבים שהיא איכותית מאוד, או כמו שכריסטינה אמרה את זה "מי שלא מבין במוזיקה לא יכול להבין את ביוניק" או שמקס מרטין לא היה בליגה שלה וכו'. אבל בעצם, חוץ מאלבום אחד, כל האלבומים שלה הם אותו פופ בדיוק כמו בריטני או ג'סיקה סימפסון. מתוך 4 אלבום, אחד פופ טהור, אחד פופ עם דגש על בלדות, אחד איכותי, אחד פופ אלקטרו... אז היא לא מצליחה לעמוד ביעדים של עצמה, ובגלל זה היא נופלת ככה.

באלי כבר לשמוע עוד משהו מהאלבום!

השיר הזה כל כך לא מספיק לי

כשיר פופ מקס מרטין הוא מעולה.

The Gloaming

New member
פריצת השנה

אל המקום הראשון בשנה שעברה הגיעה Jessie J.

והשנה...

במקום השלישי, עם 14% מהקולות הגיעה Rita Ora. ריטה, 22, הוציאה השנה את אלבום הבכורה שלה אשר נכנס למקום הראשון במצעד הבריטי. וכך גם שלושת הסינגלים שהיא הוציאה כולם הגיעו אל המקום הראשון. Hot Right Now, How We Do, R.IP.

במקום השני, עם 19% מהקולות הגיעה Amelia Lily. אמליה, 18, הגיעה אל המקום השלישי בX פקטור הבריטי האחרון ובנתיים הוציאה את סינגל הבכורה שלה You Bring Me Joy שזכה להצלחה גדולה בפורום והגיע אל המקום השני במצעד הבריטי. בימים הקרובים אמיליה צפויה לשחרר את הסינגל השני שלה -Shut Up והאלבום יצא מתישהו לקראת ינואר.

ובמקום הראשון, עם 40% מהקולות הגיעו הבנים הכי לוהטים בסביבה, One Direction. באותה התוכנית ביחד עם אמיליה, הלהקה הגיעה אל המקום הרביעי. אך זה לא מנע מהם להיות הלהקת בנים הכי מצליחה היום בעולם, ואולי אפילו בכלל. הלהקה שיחררה בשנה שעברה את אלבום הבכורה שלהם שכלל את הלהיטים What Makes You Beautiful, One Thing, More Than This ובשבוע הבא הם צפויים לשחרר את האלבום השני, אשר הסינגל הראשון ממנו Live While We're Young לא לגמרי עמד בציפיות... אבל בכל זאת, הם פריצת השנה שלנו!

נאום הזכייה של הבנים וקייטי פרי
http://www.youtube.com/watch?v=eVZIBBH3Vos

LeAnnDylan

Well-known member
1D הגיעו למקום השלישי

כןכן אני נטפלת לשטויות. עכשיו אסתום ואחזור לקרוא את השרשור המהמם שלך

למעלה