טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..

GM1988

Well-known member
בחירה מעולה!

אלבום מעולה, עטיפה מעולה, טור מעלף! די.וי.די שבקרוב יצא ויסגור את התקופה הזו בתוו גבוה עד לפעם הבאה

Invisible Boy

New member
Girl gone wild שיר ענק!

בהתחלה לא אהבתי את האלבום, אבל אחרי ההופעה שדפקה התאהבתי

אלבום פופ נחמד

יש בו כמה רגעים רעים מאוד אבל כמכלול הוא ממש לא רע (Some Girls, Girl Gone Wild, I'm Addicted, Love Spent...
).
אני לא חושב שזה אלבום משמעותי בשבילה, אבל הוא אחלה אלבום בשביל לצאת איתו לטור וכאלה.

האלבום של קלי נחמד מאוד עם כמה רגעים מקסימים, האלבום של ניקי בינוני בסופו של דבר.

Shiri from the block

Active member
לא ממש מפתיע, מגיע לה לזכות אלבום מעולה מעולה וטור בכלל מדהים שלא מהעולם הזה.

The Gloaming

New member
אוברייטד השנה

טוב אז זו הייתה קטגוריה חדשה במקום קאמבק השנה. עד לא מזמן היה תיקו היסטרי בין כל השירים, אבל הסופו של דבר התיקו הוכרע.

במקום השלישי נמצא שיר הערסים (טוב לא רק) של LMFAO Sexy & I Know it. לאמפו (רק ביחיד) גם הופיעו בישראל לפני חודש. השיר הגיע למקום ראשון ב 6 מדינות בניהם ישראל וארה"ב ומכר מעל 7 מליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל 22 אחוזים מהקולות.

במקום השני השיר שעושה לכולם אוברדוז מגיעה מהממלכה הקנדית. Call Me Maybe היה אולי התופעה הכי גדולה של השנה עד שהגיע Gangnam Style (שמסתבר שלא עצבן אף אחד מכם), השיר של קרלי זכה להמון קאברים, ואפילו קליפ מיוחד של ג'סטין ביבר, סלינה גומז וקייטי פרי. וגולת הכותרת, ביצוע מחודש לרחוב סומסום הנושא את השם Share It Maybe. השיר הגיע אל המקום הראשון ב 20 מדינות בעולם ומכר מעל 8 מיליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל מכם 28 אחוז מהקולות.

והשיר המוערך יתר על המידה הגדול ביותר של השנה לדעתכם היה Somebody That I Used To Know. דווקא השיר הכי פחות מעצבן מהרשימה לדעתי אבל כנראה שהוא הושמע כ"כ הרבה פעמים שהוא נמאס כבר. השיר היה מקום ראשון ב 35 מדינות בעולם, ומכר מעל 8 מליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל 32% מהקולות שלכם.

לא ידעתי שהם הגיעו אלינו

call me maybe היה נחמד בשמיעה הראשונה . אבל אחרכך הוא ניהיה סתם שיר מעצבן. אבל יש לו קליפ חמוד

candyheart

New member
Oh no you didn't!

מכל השירים המעצבנים דווקא השיר המעולה הזה נבחר?! זה אולי שיר השנה שלי בכלל!

נראה לי שהצבעתי לLMFAO המעצבים אבל אם Gangnam היה קצת פחות חדש כשהצבענו,כנראה שהקול שלי היה הולך אליו.

השיר של קארלי בעיקרון סתמי אבל אני חולה על הכינורות שמלווים אותו!

בהחלט!!! שיר מעיק כ"כ

המק' ה2 חמוד אך מאוס.
ה3 - איים טו סקסי גרסת הטניז,הקליפ קאלט אבל זבלי. (והוא וגנגם סטייל הם אותו שיר,וגם הקליפ של גנגם סטייל זה אותה נוסחה - קליפ יוטיובי דאחקות.)

theone24

New member
אבל...אני די אוהב אותו...

האחד של קרלי הרבה יותר מעצבן ממנו.

על STIUTK

Call Me Maybe סביר ולא כזה מזיק, Sexy & I Know It גם לא מזעזע לדעתי, פשוט חרוש מאוד.

The Gloaming

New member
הופעת השנה למקום השני

שיר השנה, קטגוריה מתישה

אל המקום השני בקטגוריה הזאת, עם 22% מהקולות, והפעם האחרונה שנראה אותה במצעד, הגיעה קלי קלארקסון עם סטרונגר, או בשמו המלא יותר, "מה שלא הורג אותך".
השיר הגיע אל המקום הראשון בארה"ב, פולין, בלגיה ודנמרק. ואל המקום התשיעי במדינתנו הקטנה ומכירות של כמעט 5 מיליון עותקים דיגיטליים ברחבי העולם.

כל הכבוד לקלי על ההישג של במקום השני!!!!!

אז הרי לכם המלכה מבצעת את השיר:
http://www.youtube.com/watch?v=6hcEZmBGsUk

בשנה שעברה את המקום הזה תפסה אדל עם Rolling In The Deep.
והנה הוכחה שהטקס לא מכור:-B
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=2199&messageid=156899334

לצערי תפוז לא אוהב את קלי וכמעט בלתי אפשרי להעלות לכאן תמונות שלה או את שמות השירים שלה בעברית, אז תדמיינו שיש כאן תמונה מהממת.

spiceupmylife1

New member

LOL על המשפט האחרון

אחלה הופעה רק קצרה מדי

קליייי
לגמרי מגיע לה
היא ממש כבשה אותי השנה עם האלבום הזה

* אני הצבעתי לו בתור שיר השנה *

candyheart

New member
שיר שנמאב כבר מזמן.

כבר כתבתי שהיו לה יותר טובים באלבום,אבל עם הצלחה אי אפשר להתווכח.מזל טוב!

לא יכול לשמוע את השיר הזה

אבל אני חושב שמגיעה לה כל טיפת הערכה שהיא מקבלת. היא מבצעת טובה מאוד ואני אוהב אותה.

למעלה