טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..

ג'סטין ביבר,כריס בראון ופלו רידה

עלובים אחד אחד ובכל זאת הם עדיין הטוב ביותר ב2012 מבחינת הזמרים. (לכריס מגיע לזכות,והסינגלים של ג'סטינה פשוט טובים ולא יעזור בית דין ופלו רידה יודע לייצר להיטים גם אם ערסיים מדי בשבילי אבל לפחות בהתחלה הם חביבים.)

עצוב? כן אבל מה'כפת לי????????|מירי|

candyheart

New member
יש מצב שאני

זה היה בהינו לבין ביבר כי את השניים האחרים אני די לא סובלת(לא שאני מתה על אשר וג'סטין,כן? אבל מחינתי הם עדיפים על השניים האחרים).

בהחלט עצוב שבקטגוריה כזאת מרכזית אין זמרים שבאמת שווים הצבעה.

theone24

New member
אסקיוז מיי פרנצ', אבל הוא חתיך בתחת שלי.

מעולם לא הבנתי מה מוצאים בו (ונשכח לרגע את התמונות החושפניות שדלפו לו) בפרצוף הוא קוף. ממש ככה.

אם כבר, השבוע הבנתי שאולי מורס באמת היה חסר בקטגוריה הזאת.
הוא ממתק רציני.

ראפר.

בכלל בעולם זה נחשב Best Male רק בארץ העדיין תקועים על הטייטל "זמר" שעולם המוזיקה כבר מורכב בעיקר ממפיקים וראפרים ופחות זמרים.

Invisible Boy

New member
חתיך שלייי

הכי טוב בתעשייה מאז שפרץ!
מעניין לי ת׳... מה שקרה עם ריהאנה.. הוא ענק (
) נקודה!!

נכון פורום סגידה לבריטני מוות קליני ספירס

תודה שיידעת אותי.

אני ארשום לי את זה.

Shiri from the block

Active member
זה לא על אחריותי שכל פורום בריטני פה הם בוחרים להיות פה
ואם כבר פורום בריטני סגידה, אפשר להגיד על הפורום שזה גם פורום בנים בלבד עם כל התמונות שאסף מפרסם והדברים שאתה כותב.

הייתי מעדיף שאשר יזכה

בגלל שהאלבום של כריס נוראי, והאלבום של אשר ממש טוב יחסית. יש בו שירים טובים מאוד ואקספרימנטליים יותר. Numb גרוע.

Shiri from the block

Active member
הייתי מעדיפה כבר שג'סטין יזכה במקום כריס ת'כלס מכולם לו יש את השירים הכי ממכרים...

The Gloaming

New member
זמרת השנה

הקטגוריה אולי הכי קשה תמיד. שנה שעברה היה את בריטני אז זה היה קל מידי, אבל השנה, כאין מועמדת שהיא פייבוריטית מובהקת של הפורום זה הרבה יותר נחמד ולא צפוי.

במקום השלישי עם 13% נמצאת ניקי מינאג'.. ניקי בשנים האחרונות שיתפה פעולה עם המון המון המון המון אמנים ולקח לה קצת זמן להוציא את אלבום הבכורה שלה, שהניב את הסינגל העצום Super Bass. אבל השנה, היא הוציאה אלבום חדש, חלקו פופ וחלקו ארנבי קשוח ומגניב והצליחה לצבור המון אוהדים, גם ובעיקר כשחיממה את בריטני במהלך הטור האמריקאי שלה. זאת ממש לא הפעם האחרונה שנראה את ניקי במצעד הזה.....

במקום השני עם 26% מהקולות נמצאת קלי קלארקסון. אחרי כמעט 5 שנים של שקט יחסי מבחינת טקסי פרסים וכו', קלי קלארקסון השנה חזרה בכוחות מלאים לכבוש את העולם, והיא הצליחה בזה לא רע. האלבום האחרון שלה עבר את מילון המכירות בארה"ב ו 3 מליון בעולם כולו. הסינגל השני מתוכו, Stronger היה כ"כ חזק שלא אפשר ל Darkside שום סיכוי אמיתי להצליח. כמו ניקי, גם את קלי אנחנו עוד נראה בהמשך (מה שגורם לי לחשוב, שאולי קלי היא היחידה שעוד לא עשתה דואט עם ניקי?
).

ובמקום הראשון, עם 37% מהקולות, סופסוף מקבלת הצלחה כלשהי, היא ריאהנה. עם אלבום שביעי בדרך, ריאהנה לא נחה. השאלה האמיתית היא האם היא כ"כ מצליחה בגלל שהיא לא נותנת לנו לנוח ממנה או בגלל שהיא באמת טובה ומעניינת? רק אחרי פסק זמן ארוך נדע כנראה את התשובה לזה |ספילוסופיה|. כמו שתי הזמרות שלמעלה, גם ריאהנה לא אמרה את דברייה האחרונים למצעד הזה. בהצלחה.

למעלה