טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..

LeAnnDylan

Well-known member
למה טועה?

הם היו בעונה 7. מאט קרדל זכה, רבקה פרגסון הייתה מקום שני, 1D מקום שלישי ושר לויד מקום רביעי.
הנה קישור לטבלת המודחים בויקי - http://en.wikipedia.org/wiki/The_X_Factor_(UK_series_7)#Results_summary

candyheart

New member
הזכייה מוצדקת.

הם אחד השמות הכי חמים וכיום והחזירו את משבצת הבויבנד שדי זכתה להתעלמות מצד הקהל כבר כמה שנים טובות.

אני לא חושבת שאמיליה נכנסה לשום מצעד אחר,אבל פה השיר באמת התקבל בברכה,ואולי 2013 זו השנה שלה!

מריטה אני די סולדת אבל היא בהחלט היתה אחת הזמרות החדשות הבולטות השנה.

מיותרים.

השירים שלה נחמדים אך די במשקל נוצה - סתמיים,קלילים נעריים,לא מזיקים אך גם לא יותר מדי מעניינים.
לא מת על בויז בנד בכלל ומבחינתי זה דבר שהיה יכול להיעלם בכיף מהעולם.
אמיליה לילי מצויינת.
ריטה אורה מוכשרת אך לא מספיק מיוחדת. אהבתי את HWD והשיר עם די ג'יי פרש אבל הם נמאסו במהירות.

עוד פריצות שהיו השנה ולצערי בחיים לא יוזכרו בפורום הזה : ג'סי וור,צרלי XCX,אזייליה בנקס,מישה בי מאקס פקטור 8,ליאן להאבס וכן קרלי ריי ג'פסן הספק חביבה הספק מעיקה אבל הייתה בהחלט בולטת השנה.

The Gloaming

New member
קרלי רי ג'ספן הייתה מועמדת

כל השאר הן זמרות פופ מקומיות ולא בינלאומיות ולכן כמו שאמרת הן לעולם לא יזכרו לתהילה גדולה מידי בפורום הזה.

מצד שני, אמיליה לילי ואלי גולדינג הן זמרות שלא תמצא ביותר מידי מקומות אחרים..

theone24

New member
פיכס.

ואם עוד פקצה תכנס אלי לחנות ותצווח בשמחה ובגיל לחברתה ,הפאקצה השנייה, ברגע שעיניה ינוחו על הדיסק שלהם, זה יגמר ברע.
מאוד רע.

YugiBoy

New member
חמודים!

לא גרופי, אבל בהחלט אוהב את השירים שלהם!

אה וליאם חתיך

זהו אמרתי את זה.

The Gloaming

New member
הופעת שיר השנה מקום 4ב'

|פצצנ|
אז המקום הרביעי השני שלנו שייך למלכת הדאנס, קיילי מינוג!

TimeBomb פרץ לחיינו ביום בהיר אחד שלא היינו מוכנים אליו. הוא הספיק להגיע למקום ראשון בקאמבק הרגעי של מצעד הפורום שלנו.
את השיר ליווה גם קליפ מהמם, וזהו, מה עוד אפשר לומר על הבחורה המדהימה הזאת.

לדעתי, אם השיר היה חלק מדיסק כלשהו, הוא היה מגיע למקום גבוה הרבה יותר! אבל גם מקום 4ב הוא מכובד מאוד!

אז בלי הקדמות נוספות, קבלו את קיילי מופיעה עם המקום הרביעי!

http://www.youtube.com/watch?v=vJv1Cg1-Nkc

candyheart

New member
לא אוהבת.

אני אולי אחת היחידים שלא התלהבו ממנו פה.שיר שלא עושה לי כלום.
וגילוי קטן - חוץ מכמה שירים טובים,גם קיילי היא לא זמרת שאני ממש סוגדת לה.היא נראית מותק של בן-אדם ויש לה כמה להיטים מצוינים,אבל כזמרת אני לא יכולה לומר שהיא מאוד מעניינת אותי.

שיר טוב שגם נמאס מהר.

גולת הכותרת בהחלט זה הקליפ המעולה ושקיילי נראית מדהים בו!!!

theone24

New member
שלמות! ויש איתה ראיון ענקי ב7 לילות היום!

אבל שכחתי לקחת עיתון...
באסה.

The Gloaming

New member
שת"פ השנה

הזוכות המאושרות של שנה שעברה היו בריטני וריאהנה עם הרמיקס הסאדו מזוכיסטי שלהם. מי יחליף אותם השנה?

במקום השלישי - עם 14% מהקולות, שיתוף הפעולה של דוויד גואטה וניקי מינאג' Turn Me On. אחד מלהיטי המועדונים הכי חזק של השנה היה השת"פ הזה, שלווה גם בקליפ סקסי מאוד. גם את גואטה וגם את ניקי אנחנו עוד נראה בהמשך...

במקום השני - אז הנה, אנחנו רואים את דויד גואטה בהמשך
. זה היה מהיר. אל המקום השני עם 19% מהקולות הגיעו גואטה וסיה עם Titanium. אני לא אובייקטיבי לשיר הזה כי אני לא כ"כ אוהב אותו. הפעם היחידה שהתחברתי אליו הייתה כשביאטריס שרה אותו באקס פקטור
. בכל מקרה, השיר הזה זכה להצלחה מאוווד גדולה בעולם, הרבה יותר מהמקום הראשון שלנו. את ההצלחה הזאת סיה וגואטה ניסו להמשיך עם השת"פ החדש שלהם She Wolf אבל בנתיים ללא הצלחה.

ובמקום הראשון, עם 28% מהקולות, המארחת של שנה שעברה זוכה להתארח בשיר הזוכה, Princess Of China. כאמור השיר הזה לא הצליח כמעט בכלל בעולם, אולי רק בישראל בעצם. אחת הסיבות היא החוזק של הסינגל הקודם של קולדפליי, Paradise במצעדים וברדיו. ובכל זאת, אין ספק שזה שיתוף הפעולה הכי מיוחד של השנה, שני ענקי מוזיקה חוברים ביחד ללהיט ענק. את השיר הזה, וגם את קולדפליי, וגם את ריאהנה, אנחנו עוד נפגוש בהמשך. אז בנתיים קבלו הופעה אקוסטית קטנה של השיר בביצועה של קלי קלארקסון:
http://www.youtube.com/watch?v=ZrqmRzP33X8

מגיע לשיר הזה לזכות!

אני אוהבת את הגירסא האקוסטית של השיר . היא יותר יפה ומרגשת לדעתי.

candyheart

New member
שיר מדהים!

לפעמים הורס אותי מה כן מצליח בעולם ומה לא.איך השיר הזה לא הצליח?!
בהחלט השת"פ הכי טוב השנה ואחד השירים הטובים ביותר בכלל.

את השיר של גואטה וסיה אני גם מאוד אוהבת והוא מקום שני מוצדק.יש מצב שאת She Wolf החדש אני אוהבת אפילו יותר.

ניקי וגואטה סתם מעצבנים ולדעתי גואטה בשיאו כשהוא עם סיה.

נ.ב: שנת 2011 היתה כל-כך חלשה מבחינת שת"פים שהשיתוף המזעזע של בריטני וריהאנה הגיע למקום ראשון?

למעלה