לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79007,900 עוקבים אודות עסקים

פורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..'
טקס נבחרי הפורום השני מתחילללל..
<< ההודעה הנוכחית
26/10/2012 | 11:50
154
439
אז ככה!

אני אפרסם את הקטגוריות אחת אחרי השנייה עם הזוכים!
יהיו לנו גם 7 אמנים אורחים!!

כל האמנים שיופיעו שובצו במקום כלשהו במצעד.
אם בא לכם אתם יכולים לנחש את המיקום שלהם!
קולדפליי, ריאהנה, קלי קלארקסון, ניקי מינאג', קיילי מינוג וכריסטינה אגילרה!

תתכוננו להמון המון המון הפתעות....
פופ >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין שהצביעו כ 22 חברי פורום'
שכחתי לציין שהצביעו כ 22 חברי פורום
26/10/2012 | 11:50
95
בניהם כמה גולשים סמויים, אז תודה רבה וכל הכבוד על ההשתתפות!
פופ >>
לצפיה ב-'מופע הפתיחה - מקום 4 בשיר השנה'
מופע הפתיחה - מקום 4 בשיר השנה
26/10/2012 | 11:58
14
181
אל המקום השביעי הגיעו למעשה 3 שירים שונים. כך שאפשר לומר שבעצם כולם מקום רביעי .

אז הראשון מבין המקומות הרביעי הוא שיר הקאמבק של כריסטינה אגילרה, Your Body
השיר קיבל 9 אחוז מההצבעות שלכם. אם כל מעריצי כריסטינה היו מצביעים לשיר אגב הוא היה יכול להיות בקלות מקום 2.

בגלל שכריסטינה לא קמה מהספה, מופע הפתיחה יהיה מדלי שהיא ביצעה בשנה שעברה בטקס AMA.
השירים המבוצעים: Beautiful, Keeps Getting Better, Dirtty, Ain't No Other Man, Fighter

אל המקום הרביעי בשנה שעברה הגיעה ביונסה עם Girls...
פופ >>
לצפיה ב-'והקישור...'
והקישור...
26/10/2012 | 11:59
1
83
לצפיה ב-'*יופי'
*יופי
26/10/2012 | 15:52
16
לצפיה ב-'Your Body'
Your Body
26/10/2012 | 13:37
2
108
אה וזאת בכלל הופעה משנת 2008
פופ >>
לצפיה ב-'תאשימי את יו-טיוב'
תאשימי את יו-טיוב
26/10/2012 | 13:39
1
55
תיארתי לעצמי האמת שזה לא משנה שעברה,
כי אם היא עלתה כ"כ הרבה במשקל בשנה אחת יש כאן משהו בעייתי
פופ >>
לצפיה ב-'יוטיוב מטומטם '
יוטיוב מטומטם
26/10/2012 | 14:33
36
חח למה בעייתי ? בשנת 2010 היא עלתה הרבה במשקל מיוני עד אוגוסט .
פופ >>
לצפיה ב-'די נפילה אפשר לומר.'
די נפילה אפשר לומר.
26/10/2012 | 15:24
53
אני לא חושבת שלשיר באמת טוב של כריסטינה היתה בעיה להתברג במקום 1 או 2 כאן.אותי אישית היא אכזבה עם השיר ואני מקווה שהאלבום שווה יותר.
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 16:25
38
לא ייאמן אבל שהיא נכשלת שוב.
להיט כ"כ בטוח. אולי כי זאת בכל זאת כריסטינה ומצפים ממנה ומזמרת עם כישרון כמוה לדה בסט.

אישית מת על להיט הפופ גייז הזה!
פופ >>
לצפיה ב-'נפילה רצינית! חשבתי שאנשים יתלהבו יותר,'
נפילה רצינית! חשבתי שאנשים יתלהבו יותר,
26/10/2012 | 17:19
5
66
בכל זאת, זאת כריסטינה, אבל מסתבר שאנשים אמרו את דעתם בצורה הרועמת ביותר.
הם לא אהבו מה שהם שמעו.
חבל.
פופ >>
לצפיה ב-'''הם לא אהבו מה שהם שמעו'','
''הם לא אהבו מה שהם שמעו'',
27/10/2012 | 15:03
4
44
הם למעשה בכלל לא שמעו החשיפה של השיר הזאת הייתה בעייתית, גם מפאת חוסר קידום וגם בגלל שהיא נזכה לשחרר ממש סמוך לקאשה, ריהאנה, ברונו מארס, אלישיה קיז וכל מי שנעלם בזמן שהיא חיכתה ''לרגע הנכון''.
טעות אנוש. נקווה שהפרומו המתוכנן לנובמבר יעלה קצת את השיר, או שהם פשוט יפרשו לסינגל שני. לא יודע, אני הפסקתי לתכנן להם את התוכניות. מקווה שיהיה טוב.
פופ >>
לצפיה ב-'נשמע כמו תירוץ די חלש,'
נשמע כמו תירוץ די חלש,
27/10/2012 | 15:32
3
41
אין דבר כזה נזכרה לשחרר בזמן שכל השאר שיחררו שירים חדשים, מוזיקה חדשה יוצאת כל הזמן.
היא עצלנית - חד וחלק.
מעדיפה לשבת על התחת שלה בבית מאשר לקדם.
היא כבר לא מספיק מעניינת, כנראה, על מנת להצליח להצעיד שיר לראש המצעדים בעולם רק על סמך שמה.

כל מי שנעלם וחזר בזמן האחרון נהנה מהצלחה.
ברונו מארס, קאשה וריהאנה עומדים יציב באייטונז האמריקאי מאז שיחרור הסינגלים שלהם - אנשים אוהבים מה שהם שומעים.
איתה לא.

פופ >>
לצפיה ב-'ואני גם רוצה לחזק '
ואני גם רוצה לחזק
27/10/2012 | 18:30
2
31
בטענה ש"לא הרבה נחשפו אל השיר"

לשיר היה הסכם עם תחנות הרדיו שהוא מושמע כל פעם בשעה.
אז להגיד שלא הייתה מספיק חשיפה.....
פופ >>
לצפיה ב-'במשך... יום?'
במשך... יום?
27/10/2012 | 22:10
1
34
ולגבי התגובה מעליך, ידוע שהיא עצלנית בצורה מחרידה וזה מאוד מבאס אותי שהפרומו חלש מאוד וכתוצאה מכך ההתעניינות לא בשיאה.
היא לא ברונו מארס או קשה, היא גם לא הייתה בשיאה מבחינה מסחרית בדור הזה. ברור שהיא תהיה הרבה פחות אטרקטיבית לדור הזה מאמנים אחרים כמו ריהאנה וליידי גאגא.
לי לפחות זה היה ברור שבלי הופעה או פוש גדול יותר מצד חברת התקליטים הסינגל הזה לא יצליח. אי אפשר ביום בהיר אחד להגיע לפסגה אחרי כישלון. חבל שהם לא לומדים מטעויות עבר.
ולגבי השיר ואהבת הקהל, עובדה שהרוב המכריע שכן נחשף לשיר כן אהב אותו וכן הוריד אותו. ההוכחה החותכת לכך היא שהשיר תקוע כבר הרבה זמן במקום מסוים באייטונס, זה מראה באופן הטוב ביותר שלשיר כן יש סוג של חשיפה ואהדה מסוימת, אבל מאוד לא מספיקה. מה גם שאי אפשר להגיד שזה לא שיר חזק שמתאים לרדיו והיה יכול להיות הצלחה גדולה בעולם שבו כריסטינה הייתה כריסטינה מתוקנת שמזיזה את התחת שלה. אני משתדל להיות אופטימי כמה שיותר.
אני מקווה שהפרומו של נובמבר יעזור לאלבום.
פופ >>
לצפיה ב-'אני לא רוצה לעצבן חלילה'
אני לא רוצה לעצבן חלילה
28/10/2012 | 00:35
29
אז אני מקווה שלא תיקח את זה לשם,

אבל זה שוב תירוצים.
כריסטינה כבר עונה שלישית בענקית הרייטינג, כזאת שמנצחת אפילו את בריטני. אז לומר שהיא לא בשיאה? אני לא זוכר מתי אי פעם היא הייתה יותר בשיאה מזה....

אתמול, במחשבות לפני שינה בעודי מאזין ל Loving me 4 me, הבנתי למה כריסטינה לא מצליחה מאז B2B... בעייני כמובן לפחות. כריסטינה והמעריצים שלה חושבים שהיא איכותית מאוד, או כמו שכריסטינה אמרה את זה "מי שלא מבין במוזיקה לא יכול להבין את ביוניק" או שמקס מרטין לא היה בליגה שלה וכו'. אבל בעצם, חוץ מאלבום אחד, כל האלבומים שלה הם אותו פופ בדיוק כמו בריטני או ג'סיקה סימפסון. מתוך 4 אלבום, אחד פופ טהור, אחד פופ עם דגש על בלדות, אחד איכותי, אחד פופ אלקטרו... אז היא לא מצליחה לעמוד ביעדים של עצמה, ובגלל זה היא נופלת ככה.
פופ >>
לצפיה ב-'באלי כבר לשמוע עוד משהו מהאלבום!'
באלי כבר לשמוע עוד משהו מהאלבום!
27/10/2012 | 22:16
30
השיר הזה כל כך לא מספיק לי
כשיר פופ מקס מרטין הוא מעולה.
פופ >>
לצפיה ב-'פריצת השנה'
פריצת השנה
26/10/2012 | 12:14
11
165
אל המקום הראשון בשנה שעברה הגיעה Jessie J.

והשנה...

במקום השלישי, עם 14% מהקולות הגיעה Rita Ora. ריטה, 22, הוציאה השנה את אלבום הבכורה שלה אשר נכנס למקום הראשון במצעד הבריטי. וכך גם שלושת הסינגלים שהיא הוציאה כולם הגיעו אל המקום הראשון. Hot Right Now, How We Do, R.IP.

במקום השני, עם 19% מהקולות הגיעה Amelia Lily. אמליה, 18, הגיעה אל המקום השלישי בX פקטור הבריטי האחרון ובנתיים הוציאה את סינגל הבכורה שלה You Bring Me Joy שזכה להצלחה גדולה בפורום והגיע אל המקום השני במצעד הבריטי. בימים הקרובים אמיליה צפויה לשחרר את הסינגל השני שלה -Shut Up והאלבום יצא מתישהו לקראת ינואר.

ובמקום הראשון, עם 40% מהקולות הגיעו הבנים הכי לוהטים בסביבה, One Direction. באותה התוכנית ביחד עם אמיליה, הלהקה הגיעה אל המקום הרביעי. אך זה לא מנע מהם להיות הלהקת בנים הכי מצליחה היום בעולם, ואולי אפילו בכלל. הלהקה שיחררה בשנה שעברה את אלבום הבכורה שלהם שכלל את הלהיטים What Makes You Beautiful, One Thing, More Than This ובשבוע הבא הם צפויים לשחרר את האלבום השני, אשר הסינגל הראשון ממנו Live While We're Young לא לגמרי עמד בציפיות... אבל בכל זאת, הם פריצת השנה שלנו!

נאום הזכייה של הבנים וקייטי פרי
http://www.youtube.com/watch?v=eVZIBBH3Vos
פופ >>
לצפיה ב-'1D הגיעו למקום השלישי'
1D הגיעו למקום השלישי
26/10/2012 | 13:21
3
48
כןכן אני נטפלת לשטויות. עכשיו אסתום ואחזור לקרוא את השרשור המהמם שלך
פופ >>
לצפיה ב-'את יכולה לתקן בכיף, אבל את טועה. '
את יכולה לתקן בכיף, אבל את טועה.
26/10/2012 | 13:24
2
20
לצפיה ב-'למה טועה?'
למה טועה?
26/10/2012 | 13:29
1
45
הם היו בעונה 7. מאט קרדל זכה, רבקה פרגסון הייתה מקום שני, 1D מקום שלישי ושר לויד מקום רביעי.
הנה קישור לטבלת המודחים בויקי - http://en.wikipedia.org/wiki/The_X_Factor_(UK_series_7)#Results_summary
פופ >>
לצפיה ב-'אה'
אה
26/10/2012 | 13:33
34
למה חשבתי שהם היו בעונה 8?
פופ >>
לצפיה ב-'הזכייה מוצדקת.'
הזכייה מוצדקת.
26/10/2012 | 15:32
34
הם אחד השמות הכי חמים וכיום והחזירו את משבצת הבויבנד שדי זכתה להתעלמות מצד הקהל כבר כמה שנים טובות.

אני לא חושבת שאמיליה נכנסה לשום מצעד אחר,אבל פה השיר באמת התקבל בברכה,ואולי 2013 זו השנה שלה!

מריטה אני די סולדת אבל היא בהחלט היתה אחת הזמרות החדשות הבולטות השנה.
פופ >>
לצפיה ב-'מיותרים.'
מיותרים.
26/10/2012 | 16:24
2
44
השירים שלה נחמדים אך די במשקל נוצה - סתמיים,קלילים נעריים,לא מזיקים אך גם לא יותר מדי מעניינים.
לא מת על בויז בנד בכלל ומבחינתי זה דבר שהיה יכול להיעלם בכיף מהעולם.
אמיליה לילי מצויינת.
ריטה אורה מוכשרת אך לא מספיק מיוחדת. אהבתי את HWD והשיר עם די ג'יי פרש אבל הם נמאסו במהירות.

עוד פריצות שהיו השנה ולצערי בחיים לא יוזכרו בפורום הזה : ג'סי וור,צרלי XCX,אזייליה בנקס,מישה בי מאקס פקטור 8,ליאן להאבס וכן קרלי ריי ג'פסן הספק חביבה הספק מעיקה אבל הייתה בהחלט בולטת השנה.

פופ >>
לצפיה ב-'קרלי רי ג'ספן הייתה מועמדת'
קרלי רי ג'ספן הייתה מועמדת
26/10/2012 | 16:26
1
47
כל השאר הן זמרות פופ מקומיות ולא בינלאומיות ולכן כמו שאמרת הן לעולם לא יזכרו לתהילה גדולה מידי בפורום הזה.

מצד שני, אמיליה לילי ואלי גולדינג הן זמרות שלא תמצא ביותר מידי מקומות אחרים..
פופ >>
לצפיה ב-'נו,וזה אומר שלדעתי קרלי יותר ראויה מ1D.'
נו,וזה אומר שלדעתי קרלי יותר ראויה מ1D.
26/10/2012 | 16:30
32
ובקשר לפסקה השנייה שלך - חבל.
פופ >>
לצפיה ב-'פיכס.'
פיכס.
26/10/2012 | 17:17
28
ואם עוד פקצה תכנס אלי לחנות ותצווח בשמחה ובגיל לחברתה ,הפאקצה השנייה, ברגע שעיניה ינוחו על הדיסק שלהם, זה יגמר ברע.
מאוד רע.

פופ >>
לצפיה ב-'חבל שהם לא נכחדו לפני הדינוזאורים. '
חבל שהם לא נכחדו לפני הדינוזאורים.
27/10/2012 | 12:06
14
לצפיה ב-'חמודים!'
חמודים!
27/10/2012 | 19:15
18
לא גרופי, אבל בהחלט אוהב את השירים שלהם!

אה וליאם חתיך

זהו אמרתי את זה.
פופ >>
לצפיה ב-'הופעת שיר השנה מקום 4ב''
הופעת שיר השנה מקום 4ב'
26/10/2012 | 12:19
6
138
|פצצנ|אז המקום הרביעי השני שלנו שייך למלכת הדאנס, קיילי מינוג!

TimeBomb פרץ לחיינו ביום בהיר אחד שלא היינו מוכנים אליו. הוא הספיק להגיע למקום ראשון בקאמבק הרגעי של מצעד הפורום שלנו.
את השיר ליווה גם קליפ מהמם, וזהו, מה עוד אפשר לומר על הבחורה המדהימה הזאת.

לדעתי, אם השיר היה חלק מדיסק כלשהו, הוא היה מגיע למקום גבוה הרבה יותר! אבל גם מקום 4ב הוא מכובד מאוד!

אז בלי הקדמות נוספות, קבלו את קיילי מופיעה עם המקום הרביעי!

http://www.youtube.com/watch?v=vJv1Cg1-Nkc
פופ >>
לצפיה ב-'שיר טוב'
שיר טוב
26/10/2012 | 13:41
17
וקיילי נראת מדהים בקליפ
לא יאומן שהיא כבר בת 40 ומשהו .
פופ >>
לצפיה ב-' '
26/10/2012 | 14:22
13

לא יודעת למה  לא הצבעתי לו

אבל  בהחלט  מקום ראוי

פופ >>
לצפיה ב-'לא אוהבת.'
לא אוהבת.
26/10/2012 | 15:35
20
אני אולי אחת היחידים שלא התלהבו ממנו פה.שיר שלא עושה לי כלום.
וגילוי קטן - חוץ מכמה שירים טובים,גם קיילי היא לא זמרת שאני ממש סוגדת לה.היא נראית מותק של בן-אדם ויש לה כמה להיטים מצוינים,אבל כזמרת אני לא יכולה לומר שהיא מאוד מעניינת אותי.
פופ >>
לצפיה ב-'שיר טוב שגם נמאס מהר.'
שיר טוב שגם נמאס מהר.
26/10/2012 | 16:28
31
גולת הכותרת בהחלט זה הקליפ המעולה ושקיילי נראית מדהים בו!!!
פופ >>
לצפיה ב-'שלמות! ויש איתה ראיון ענקי ב7 לילות היום!'
שלמות! ויש איתה ראיון ענקי ב7 לילות היום!
26/10/2012 | 17:20
24
אבל שכחתי לקחת עיתון...
באסה.
פופ >>
לצפיה ב-'שיר שהופיע ונעלם בבום '
שיר שהופיע ונעלם בבום
27/10/2012 | 22:17
16
ממש Timebomb...
אחלה שיר אחרי הכל
פופ >>
לצפיה ב-'שת"פ השנה'
שת"פ השנה
26/10/2012 | 12:27
7
143
הזוכות המאושרות של שנה שעברה היו בריטני וריאהנה עם הרמיקס הסאדו מזוכיסטי שלהם. מי יחליף אותם השנה?

במקום השלישי - עם 14% מהקולות, שיתוף הפעולה של דוויד גואטה וניקי מינאג' Turn Me On. אחד מלהיטי המועדונים הכי חזק של השנה היה השת"פ הזה, שלווה גם בקליפ סקסי מאוד. גם את גואטה וגם את ניקי אנחנו עוד נראה בהמשך...

במקום השני - אז הנה, אנחנו רואים את דויד גואטה בהמשך. זה היה מהיר. אל המקום השני עם 19% מהקולות הגיעו גואטה וסיה עם Titanium. אני לא אובייקטיבי לשיר הזה כי אני לא כ"כ אוהב אותו. הפעם היחידה שהתחברתי אליו הייתה כשביאטריס שרה אותו באקס פקטור. בכל מקרה, השיר הזה זכה להצלחה מאוווד גדולה בעולם, הרבה יותר מהמקום הראשון שלנו. את ההצלחה הזאת סיה וגואטה ניסו להמשיך עם השת"פ החדש שלהם She Wolf אבל בנתיים ללא הצלחה.

ובמקום הראשון, עם 28% מהקולות, המארחת של שנה שעברה זוכה להתארח בשיר הזוכה, Princess Of China. כאמור השיר הזה לא הצליח כמעט בכלל בעולם, אולי רק בישראל בעצם. אחת הסיבות היא החוזק של הסינגל הקודם של קולדפליי, Paradise במצעדים וברדיו. ובכל זאת, אין ספק שזה שיתוף הפעולה הכי מיוחד של השנה, שני ענקי מוזיקה חוברים ביחד ללהיט ענק. את השיר הזה, וגם את קולדפליי, וגם את ריאהנה, אנחנו עוד נפגוש בהמשך. אז בנתיים קבלו הופעה אקוסטית קטנה של השיר בביצועה של קלי קלארקסון:
http://www.youtube.com/watch?v=ZrqmRzP33X8
פופ >>
לצפיה ב-'מגיע לשיר הזה לזכות!'
מגיע לשיר הזה לזכות!
26/10/2012 | 13:44
25
אני אוהבת את הגירסא האקוסטית של השיר . היא יותר יפה ומרגשת לדעתי.
פופ >>
לצפיה ב-' שיר חביב לדעתי...'
שיר חביב לדעתי...
26/10/2012 | 14:28
15

אבל שיהיה
יש בו את רירי
פופ >>
לצפיה ב-'שיר מדהים!'
שיר מדהים!
26/10/2012 | 15:41
18
לפעמים הורס אותי מה כן מצליח בעולם ומה לא.איך השיר הזה לא הצליח?!
בהחלט השת"פ הכי טוב השנה ואחד השירים הטובים ביותר בכלל.

את השיר של גואטה וסיה אני גם מאוד אוהבת והוא מקום שני מוצדק.יש מצב שאת She Wolf החדש אני אוהבת אפילו יותר.

ניקי וגואטה סתם מעצבנים ולדעתי גואטה בשיאו כשהוא עם סיה.

נ.ב: שנת 2011 היתה כל-כך חלשה מבחינת שת"פים שהשיתוף המזעזע של בריטני וריהאנה הגיע למקום ראשון?
פופ >>
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
26/10/2012 | 16:34
29
דואט מצוין.
את טיטניום אני לא אוהב והוא אוברייטד אימתני. עם זאת,את שי וולף דווקא כן.
טרן מי און זה גם שיר מוצלח,מהטובים של גואטה ושל ניקי. אין ספק שהשת"פים עם סיה וניקי הן פנינות בכל מה שהוא עושה\עשה לאחרונה שרובו הגדול זבל.
פופ >>
לצפיה ב-'מעולה! אחד הטובים ביותר של קולדפליי.'
מעולה! אחד הטובים ביותר של קולדפליי.
26/10/2012 | 17:24
18
לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
27/10/2012 | 22:18
7
לצפיה ב-'למרות סלידתי הרבה מקולדפליי '
למרות סלידתי הרבה מקולדפליי
30/10/2012 | 17:30
15
שיר טוב ושיתוף פעולה מוצלח.
פופ >>
לצפיה ב-'הופעה שיר השנה מקום 4ג'
הופעה שיר השנה מקום 4ג
26/10/2012 | 12:34
5
133
והנה אנחנו מסיימים עם המקום הרביעי. אני בטוח שחלקכם יהיה קצת בשוק שהשיר הזה הגיע רק אל המקום הרביעי. אבל בעצם, זה אולי דיי ברור מידי.

אז את המקום הרביעי סוגרת ריאהנה עם הלהיט, Where Have You Been.
השיר שוחרר אחרי יחסית 2 כשלונות מאותו אלבום, You Da One, Talk That Talk והוא בהחלט הצליח להצליח את הכבוד של האלבום.
למרות ההצלחה היחסית גדולה של השיר, הוא הצליח להכנס רק למקום החמישי במצעד הבילבורד - משהו שנחשב לא להצלחה גדולה בעולמה של ריאהנה.

אז קבלו את ריאהנה מופיעה עם השיר שלה!

http://www.youtube.com/watch?v=wR49iAvlKSU

אגב, ריאהנה עוד לא סיימה במצעד הזה.
פופ >>
לצפיה ב-'אחד השירים הטובים של השנה '
אחד השירים הטובים של השנה
26/10/2012 | 13:46
1
19
לצפיה ב-' לגמרי !!!'
לגמרי !!!
26/10/2012 | 14:32
17

והקליפ

פופ >>
לצפיה ב-'למען האמת...'
למען האמת...
26/10/2012 | 15:44
25
הוא היה האהוב עליי ביותר באלבום בהתחלה,אבל הוצאתו כסינגל הוא פשוט נהיה חרוש והפסיק לעניין אותי.זה גורל של המון שירים טובים שנחרשים ולכן אני אף-פעם לא בטוחה אם אני רוצה שהשיר האהוב עליי יצא כסינגל או לא.

פופ >>
לצפיה ב-'בחרתי בו כשיר השנה'
בחרתי בו כשיר השנה
26/10/2012 | 16:37
32
היה לי ברור שבפורום שוחרי ליטחיות,ריהאנה לא תגיע גבוה מדי.
בכל אופן להיט דאנס מדהים ומפואר,ביצוע מעולה של ריהאנה,קליפ מהמם עם יופי לא מהעולם הזה.

פופ >>
לצפיה ב-'שיר אדיר'
שיר אדיר
27/10/2012 | 22:16
13
לצפיה ב-'הרכב השנה'
הרכב השנה
26/10/2012 | 12:42
5
137
בשנה שעברה הזוכה הגדולה הייתה פלורנס והמכונה שלה.

השנה, בניגוד לשנה שעברה, התחרות הייתה מאוד צמודה בקטגוריה הזאת. מאוד.

במקום השלישי עם 22 אחוז מהקולות נמצאים Maroon 5. מארון סופסוף זכו השנה להצלחה שלהם אחרי 2 אלבומים מדשדשים מאוד. את ההצלחה אפשר לתת לדה וויס או לכריסטינה אגילרה, אני מניח שכל אחד יראה את זה בצורה אחרת. בכל מקרה, רק שתבינו כמה שזה היה צמוד, עד לפני 3 ימים מארון היו המקום הראשון, 4 קולות של הרגע האחרון טרפו את הקלפים מחדש.

במקום השני עם 27% מהקולות הגיעו הלהקה הבריטית The Wanted. המבוקשים קיוו להצליח קצת יותר כנראה מההצלחה הבינונית שלהם, אבל הם לא לגמרי אשמים, הלהקה הבריטית השנייה ההיא הצליחה לגזול מההצלחה. או שאולי הפה המלוכלך שלהם גרם להם לפספס את המקום הראשון? אחרי שניבלו את הפה על בריטני וכריסטינה, לא בטוח כמה אהבה הם יקבלו.. בטח שלא בפורום הזה . אבל היי, מקום שני זה עדיין מכובד מאוד.

ובמקום הראשון, הפתעה גמורה לדעתי, עם 32% מהקולות הגיעו Coldplay. קולדפליי השנה זכו להצלחה ענקית עם הסינגל Paradise שהיה מקום ראשון בישראל ובעוד 12 מדינות בעולם. הבעיה היא שבגלל הגודל של ההצלחה כמעט אף אחד לא יודע שיצאו להם עוד 4 סינגלים נוספים מאותו אלבום. אבל כנראה שבפורום הזה אפקט ריאהנה חזק מאוד וגרם ללהקה להגיע אל המקום הראשון! שיהיה במזל טוב |טפו|
פופ >>
לצפיה ב-' אף פעם לא חיבבתי אותם'
אף פעם לא חיבבתי אותם
26/10/2012 | 15:32
16
לצפיה ב-'אני כמעט בטוחה שבלי השת"פ עם ריהאנה '
אני כמעט בטוחה שבלי השת"פ עם ריהאנה
26/10/2012 | 15:51
2
48
הם לא היו במיקום הזה ואולי גם לא בשני.הם להקה שאני סה"כ לא כל-כך מחבבת על אף כמה שירים טובים.

מפתיע שדה וונטד הגיעו למקום שהגיעו כשבפורום נראה שלא ממש מחבבים אותם.הם אכן הרסו לעצמם עם השטויות שהם מדברים.

את מארון לא אהבתי ב"זז כמו ג'אגר" וגם לא ב"טלפון ציבורי" אבל "עוד לילה אחד" דווקא טוב! הוא מאוד גדל עליי מהפעמים הראשונות ששמעתי.
פופ >>
לצפיה ב-' אפילו לא הייתי צריך לכתוב הודעה משלי. '
אפילו לא הייתי צריך לכתוב הודעה משלי.
26/10/2012 | 16:41
1
32
בול.

חוץ מזה שאהבתי מאוד בהתחלה את מובס לייק ג'אגר ושלדעתי,דה וונטד גרועים ונטולי כישרון וכריזמה לחלוטין |שולה|.
פופ >>
לצפיה ב-'לגבי דה וונטד - זו די אמת.'
לגבי דה וונטד - זו די אמת.
26/10/2012 | 16:45
25
הם בהחלט חסרי כריזמה עם קולות חביבים עד סבירים.למרות זאת,יש להם כמה שירים נחמדים שבטח היו נשמעים טוב יותר על להקה אחרת.

חוץ מזה,הם רובם די כעורים ולא יודעים לסתום את הפה.
פופ >>
לצפיה ב-'מעולה, כבר חששתי ש"המבוקשים" או איזו'
מעולה, כבר חששתי ש"המבוקשים" או איזו
26/10/2012 | 17:27
31
להקת בנים של רגע יגיעו למקום ראשון.
אחךה שנה לקולדפליי, עם שני שירים מעולים (פארדייס ופרינסס אוף ציינה)
פופ >>
לצפיה ב-'זמר השנה'
זמר השנה
26/10/2012 | 12:51
21
142
זה נראה כאילו ב 5-6 שנים האחרונות הקטגוריה הזאת מאוד משעממת. אז להסבר למה התחרות כאן הייתה כ"כ צמודה יש רק שני אפשרויות. לא היה מישהו ממש ראוי לזכייה, או שכולם היו טובים באותה המידה? לא יודע... בכל מקרה, בשנה שעברה זכה ברונו מראס. אולי הוא יזכה גם בשנה הבאה?

אל המקום השלישי, עם 18 אחוז לכל אחד, הגיעו ג'סטין ביבר ופלו רידה. פלו רידה השנה סיפק 3 להיטי ענק וגם ג'סטין עם להיט שלישי ענק בדרך. ובכל זאת הם מצאו את עצמם רק במקום השני. לדעתי פלו רידה היה צריך לזכות בקטגוריה הזאת, אבל מילא

במקום השני עם 22% הגיע Usher. לא ברור לי איך הוא הצליח לפלס את הדרך שלו את המקום השני, סה"כ שום סינגל שלו השנה לא באמת הצליח להתרומם. אבל אז שמעתי את הסינגל החדש, Numb, והוא בהחלט ראוי להיכנס למצעד. אחלה שיר.

ובמקום הראשון עם 27% הגיע לדעתי, בהפתעה גמורה אבל מוצדקת מאוד Chris Brown. לכריס הייתה שנה מוצלחת במיוחד עם סינגלים כמו Don't Wake Me Up, Turn Up The Music ושיתוף הפעולה שלו עם ריאהנה בעוגת היומולדת שלה. אני שמח שכריס הגיע אל המקום הזה, ריאהנה סלחה לו וכנראה שגם אנחנו צריכים לסלוח לו. אבל רק על האלימות. הוא עדיין הומופוב מסריח לפחות הוא חתיך?
פופ >>
לצפיה ב-'הוא כבר ממזמן לא חתיך'
הוא כבר ממזמן לא חתיך
26/10/2012 | 13:59
45
לא אהבתי שום שיר שיצא לו השנה .
פופ >>
לצפיה ב-'בהחלט קטגוריה שצולעת כבר כמה שנים.'
בהחלט קטגוריה שצולעת כבר כמה שנים.
26/10/2012 | 15:58
1
34
נראה שכמות זמרי הפופ הגבריים דלילה מאוד וזה נורא חבל לי.גם אלה שכן מוציאים שירי פופ לא מצליחים להגיע למיינסטרים ונראה שפלייליסט הפופ העולמי מורכב בעיקר מזמרות ולהקות.
נקווה שזה ישתפר בשנים הקרובות.

ואני לא זוכרת למי התבעתי בכל...אבל כולם פה לא לטעמי.ביבר עוד הוציא איזה שיר או שניים נחמדים ואשר גם יותר סביר.כריס מעצבן אותי ופלו רידה עלוב.
פופ >>
לצפיה ב-'הצבעתי בכלל*'
הצבעתי בכלל*
26/10/2012 | 15:59
16
לצפיה ב-'ג'סטין ביבר,כריס בראון ופלו רידה'
ג'סטין ביבר,כריס בראון ופלו רידה
26/10/2012 | 16:45
4
54
עלובים אחד אחד ובכל זאת הם עדיין הטוב ביותר ב2012 מבחינת הזמרים. (לכריס מגיע לזכות,והסינגלים של ג'סטינה פשוט טובים ולא יעזור בית דין ופלו רידה יודע לייצר להיטים גם אם ערסיים מדי בשבילי אבל לפחות בהתחלה הם חביבים.)

עצוב? כן אבל מה'כפת לי????????|מירי|
פופ >>
לצפיה ב-'וכריס בראון חתיך'
וכריס בראון חתיך
26/10/2012 | 16:46
3
40
ויש לו חתיכת שם שבגללה רירי לא מוכנה להינתק ממנו.
פופ >>
לצפיה ב-'ודבר אחרון שאני מוסיף -'
ודבר אחרון שאני מוסיף -
26/10/2012 | 16:47
2
37
מי דירג את אשר? גרוע ולא רלוונטי.
פופ >>
לצפיה ב-'יש מצב שאני'
יש מצב שאני
26/10/2012 | 16:50
1
32
זה היה בהינו לבין ביבר כי את השניים האחרים אני די לא סובלת(לא שאני מתה על אשר וג'סטין,כן? אבל מחינתי הם עדיפים על השניים האחרים).

בהחלט עצוב שבקטגוריה כזאת מרכזית אין זמרים שבאמת שווים הצבעה.
פופ >>
לצפיה ב-'את ועוד 4 אנשים. '
את ועוד 4 אנשים.
26/10/2012 | 17:05
12
לצפיה ב-'אסקיוז מיי פרנצ', אבל הוא חתיך בתחת שלי.'
אסקיוז מיי פרנצ', אבל הוא חתיך בתחת שלי.
26/10/2012 | 17:30
2
52
מעולם לא הבנתי מה מוצאים בו (ונשכח לרגע את התמונות החושפניות שדלפו לו) בפרצוף הוא קוף. ממש ככה.

אם כבר, השבוע הבנתי שאולי מורס באמת היה חסר בקטגוריה הזאת.
הוא ממתק רציני.
פופ >>
לצפיה ב-'גם אני לא מבינה מה חתיך בו.'
גם אני לא מבינה מה חתיך בו.
28/10/2012 | 01:58
15
לצפיה ב-'הוא מכוער רצח'
הוא מכוער רצח
30/10/2012 | 16:59
11
לצפיה ב-'לקרוא לפלו רידה זמר'
לקרוא לפלו רידה זמר
26/10/2012 | 17:32
1
34
זה בושה לתעשיית המוזיקה
פופ >>
לצפיה ב-'ראפר.'
ראפר.
26/10/2012 | 17:53
30
בכלל בעולם זה נחשב Best Male רק בארץ העדיין תקועים על הטייטל "זמר" שעולם המוזיקה כבר מורכב בעיקר ממפיקים וראפרים ופחות זמרים.
פופ >>
לצפיה ב-'חתיך שלייי'
חתיך שלייי
27/10/2012 | 12:04
5
45
הכי טוב בתעשייה מאז שפרץ!
מעניין לי ת׳... מה שקרה עם ריהאנה.. הוא ענק () נקודה!!
פופ >>
לצפיה ב-'אין ספק. הוא ענק '
אין ספק. הוא ענק
27/10/2012 | 12:17
4
22
לצפיה ב-'פורום סקס זה לא פה'
פורום סקס זה לא פה
30/10/2012 | 17:34
3
22
וגם לא פורום בנים בלבד.
תודה.
פופ >>
לצפיה ב-'נכון פורום סגידה לבריטני מוות קליני ספירס '
נכון פורום סגידה לבריטני מוות קליני ספירס
06/11/2012 | 10:34
2
10
תודה שיידעת אותי.
אני ארשום לי את זה.
פופ >>
לצפיה ב-'זה לא על אחריותי שכל פורום בריטני פה'
זה לא על אחריותי שכל פורום בריטני פה
06/11/2012 | 13:54
1
6
הם בוחרים להיות פה
ואם כבר פורום בריטני סגידה, אפשר להגיד על הפורום שזה גם פורום בנים בלבד עם כל התמונות שאסף מפרסם והדברים שאתה כותב.
פופ >>
לצפיה ב-'בדיוק. אז מה את מעירה רק לי'
בדיוק. אז מה את מעירה רק לי
06/11/2012 | 14:20
7
כאשר שגם חברך הטוב עושה את אותם דברים?

פופ >>
לצפיה ב-'הייתי מעדיף שאשר יזכה'
הייתי מעדיף שאשר יזכה
27/10/2012 | 22:19
24
בגלל שהאלבום של כריס נוראי, והאלבום של אשר ממש טוב יחסית. יש בו שירים טובים מאוד ואקספרימנטליים יותר. Numb גרוע.
פופ >>
לצפיה ב-'הייתי מעדיפה כבר שג'סטין יזכה במקום כריס'
הייתי מעדיפה כבר שג'סטין יזכה במקום כריס
30/10/2012 | 17:31
17
ת'כלס מכולם לו יש את השירים הכי ממכרים...
פופ >>
לצפיה ב-'זמרת השנה'
זמרת השנה
26/10/2012 | 13:00
9
147
הקטגוריה אולי הכי קשה תמיד. שנה שעברה היה את בריטני אז זה היה קל מידי, אבל השנה, כאין מועמדת שהיא פייבוריטית מובהקת של הפורום זה הרבה יותר נחמד ולא צפוי.

במקום השלישי עם 13% נמצאת ניקי מינאג'.. ניקי בשנים האחרונות שיתפה פעולה עם המון המון המון המון אמנים ולקח לה קצת זמן להוציא את אלבום הבכורה שלה, שהניב את הסינגל העצום Super Bass. אבל השנה, היא הוציאה אלבום חדש, חלקו פופ וחלקו ארנבי קשוח ומגניב והצליחה לצבור המון אוהדים, גם ובעיקר כשחיממה את בריטני במהלך הטור האמריקאי שלה. זאת ממש לא הפעם האחרונה שנראה את ניקי במצעד הזה.....

במקום השני עם 26% מהקולות נמצאת קלי קלארקסון. אחרי כמעט 5 שנים של שקט יחסי מבחינת טקסי פרסים וכו', קלי קלארקסון השנה חזרה בכוחות מלאים לכבוש את העולם, והיא הצליחה בזה לא רע. האלבום האחרון שלה עבר את מילון המכירות בארה"ב ו 3 מליון בעולם כולו. הסינגל השני מתוכו, Stronger היה כ"כ חזק שלא אפשר ל Darkside שום סיכוי אמיתי להצליח. כמו ניקי, גם את קלי אנחנו עוד נראה בהמשך (מה שגורם לי לחשוב, שאולי קלי היא היחידה שעוד לא עשתה דואט עם ניקי?).

ובמקום הראשון, עם 37% מהקולות, סופסוף מקבלת הצלחה כלשהי, היא ריאהנה. עם אלבום שביעי בדרך, ריאהנה לא נחה. השאלה האמיתית היא האם היא כ"כ מצליחה בגלל שהיא לא נותנת לנו לנוח ממנה או בגלל שהיא באמת טובה ומעניינת? רק אחרי פסק זמן ארוך נדע כנראה את התשובה לזה |ספילוסופיה|. כמו שתי הזמרות שלמעלה, גם ריאהנה לא אמרה את דברייה האחרונים למצעד הזה. בהצלחה.
פופ >>
לצפיה ב-'איזו יפה היא בתמונה'
איזו יפה היא בתמונה
26/10/2012 | 14:02
38
דווקא אהבתי את האלבום כש הוא רק יצא . עכשיו קצת פחות .
פופ >>
לצפיה ב-' טוב נו מגיע לה'
טוב נו מגיע לה
26/10/2012 | 14:34
26

לזכות

למרות שהייתי שמחה  יותר קלי הייתה זוכה בזמרת ;)

אבל ריהאנה

פופ >>
לצפיה ב-'מגיע לה'
מגיע לה
26/10/2012 | 15:31
23
אבל איפה שריל? :'(
פופ >>
לצפיה ב-'מגיע לה!'
מגיע לה!
26/10/2012 | 16:08
23
כן,היא לא מפסיקה להמטיר עלינו אלבומים וסינגלים,וכל פעם אני חושבת שהיא תמאיס את עצמה,אבל היא ממשיכה ליצור בי עניין ונראה שגם בעולם.ולחשוב שבהתחלה לא סבלתי אותה...

בקשר לקלי,אני מאוד אוהבת את המוזיקה שלה,אבל היא איכשהו הצליחה להוציא מהאלבום כסינגלים 3 שירים שאני בכלל לא מחבבת.וזה במיוחד מעצבן כי יש לה באלבום כמה פנינים כגון 'You Love Me","I Forgive You", ו-"Alone".אבל אני שמחה שלמרות זאת היא כן זכתה להצלחה.

ניקי פשוט לא לטעמי.יש לה כמה שירים מדבקים שנחמד לזמזם אבל זה נגמר בזה.למי שאוהב ראפ אני מבינה שהיא אכן מאוד טובה בזה.לי פשוט קשה להיכנס לז'אנר הזה.
פופ >>
לצפיה ב-'בוודאי '
בוודאי
26/10/2012 | 16:51
29
כל בחירה אחרת (למעט לנה דל ריי ופה אני מתכוון לתחנות הרדיו בארץ או בעולם) לא תתקבל.

ריהאנה הייתה הכי בולטת והכי טובה.
פופ >>
לצפיה ב-'מוצדק לגמרי. לא הגיע לאף אחת אחרת.'
מוצדק לגמרי. לא הגיע לאף אחת אחרת.
26/10/2012 | 17:32
17
לצפיה ב-'תותחית!'
תותחית!
27/10/2012 | 12:11
20
אומנם יותר אהבתי את האלבום של קלי וניקי, אבל זו ריהאנה אז תמיד מגיע לה
פופ >>
לצפיה ב-' מגיע לה'
מגיע לה
27/10/2012 | 22:18
9
לצפיה ב-'קלי או ניקי היו צריכות לזכות!'
קלי או ניקי היו צריכות לזכות!
30/10/2012 | 17:01
15
ריהאנה כבר ממש חרושה
פופ >>
לצפיה ב-'הופעת שיר השנה למקום השלישי. '
הופעת שיר השנה למקום השלישי.
26/10/2012 | 13:05
6
127
אני לגמרי עושה ספוילרים עם האייקונים נכון?

אל המקום השלישי בקטגוריה הזאת, הגיעו כריס מרטין וריאהנה עם Princess Of China עם 18% מהקולות.

דיברתי כבר מספיק על השיר, אז הנה הופעה מסמררת שלו בטקס נעילת האולימפיאדה.

http://www.youtube.com/watch?v=JZnuQD3QyXM

השנה שעברה המקום השלישי היה גם של ריאהנה, S&M.
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 14:04
8
לצפיה ב-'מקסים מקסים!'
מקסים מקסים!
26/10/2012 | 16:11
2
25
איפה זה ואיפה S&M?!

כבר כתבתי עליו למעלה מספיק.שיר שחוסר ההצלחה שלו פשוט מעוררת תהייה.
פופ >>
לצפיה ב-'איפה זה ואיפה S&M בקטע טוב?'
איפה זה ואיפה S&M בקטע טוב?
27/10/2012 | 22:21
1
22
כאילו את מי את יותר אוהבת?
פופ >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה מובן מהתוכן'
חשבתי שזה מובן מהתוכן
28/10/2012 | 01:18
18
ברור שאת -POC אני יותר אוהבת! את S&M אני מוצאת די מעצבן,בעיקר בגרסא עם בריטני.
פופ >>
לצפיה ב-'Can't Get Enough...'
Can't Get Enough...
26/10/2012 | 17:33
13
לצפיה ב-'נו באמת, איפה זה ואיפה S&M ()'
נו באמת, איפה זה ואיפה S&M ()
27/10/2012 | 22:20
18
לצפיה ב-'אלבום השנה'
אלבום השנה
26/10/2012 | 13:12
9
154
אז גם בקטגוריה הזאת בריטני לקחה שנה שעברה.

במקום השלישי עם 18% נמצאת הגברת ניקי מינאג' שכבר דובר עליה רבות

במקום השני עם 22% מהקולות נמצאת קלי קלארקסון שבדיוק שלשום חגגה שנה לאלבום.

ותתכוננו להפתעת המילניום בעוד 3.....2......1..... (טוב זה לא באמת הפתעה, התמונה בצד הורסת)

במקום הראשון, עם 27% מהקולות שלכם, בתואר אלבום השנה זוכה הגברת מדונה עם MDNA. צבא מדונה שלח אל הפורום כמה גולשים סמויים וגרם למדונה לזכות בקטגוריה הזאת. ותאמינו או לא, זה אפילו בלי ההצעה של X offender. האלבום הזה הושמץ רבות בתקשורת, אך Girl Gone Wild קצת הצליח להציל אותו. מה גם שמדונה פתחה את הסיבוב הופעות העולמי בישראל, מה שגרם כנראה להרבה ישראלים לחבב את האלבום אפילו יותר! כנראה שלמרות כל השטויות שמדונה עושה, היא עדיין מצליחה לעשות מוזיקה טובה!
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 14:07
35
יאיי לא חשבתי שמדונה תנצח ! אבל אני שמחה .
אני מאוד אהבתי את האלבום והעטיפה מדהימה
והכי אהבתי את השיר  Gang Bang.
פופ >>
לצפיה ב-'באמת מפתיע!'
באמת מפתיע!
26/10/2012 | 16:13
35
היה נראה שהאלבום לא ממש אהוב בפורום...אבל נפרגם לה.
האלבום של קלי מועדף עליי בהרבה.
פופ >>
לצפיה ב-'אלבום שממשיך את מגמת האכזבה והבנאליות'
אלבום שממשיך את מגמת האכזבה והבנאליות
26/10/2012 | 16:54
40
מ2008.
אלבום של זמרת עייפה. לא אשקר - יש בו כמה שירים טובים (ובמיוחד השניים האחרונים והדואט עם ניקי מינאג') וזאת בכל זאת מדונה אבל עדיין  אלבום רע.

היה עדיף שרירי הייתה לוקחת אם TTT או פלורנס והמכונה.
פופ >>
לצפיה ב-'אה??!!'
אה??!!
26/10/2012 | 17:36
33
איך?
כנראה שכל הסמויים שהצביעו התאגדו וגרמו לה לזכות.

אלבום מאכזבבבב....חסר לה אם היא לא מפציצה באחד הבא.
פופ >>
לצפיה ב-'בחירה מעולה!'
בחירה מעולה!
26/10/2012 | 19:35
20
אלבום מעולה, עטיפה מעולה, טור מעלף! די.וי.די שבקרוב יצא ויסגור את התקופה הזו בתוו גבוה עד לפעם הבאה
פופ >>
לצפיה ב-'Girl gone wild שיר ענק!'
Girl gone wild שיר ענק!
27/10/2012 | 12:14
34
בהתחלה לא אהבתי את האלבום, אבל אחרי ההופעה שדפקה התאהבתי
פופ >>
לצפיה ב-'אלבום פופ נחמד'
אלבום פופ נחמד
27/10/2012 | 22:23
27
יש בו כמה רגעים רעים מאוד אבל כמכלול הוא ממש לא רע (Some Girls, Girl Gone Wild, I'm Addicted, Love Spent... ).
אני לא חושב שזה אלבום משמעותי בשבילה, אבל הוא אחלה אלבום בשביל לצאת איתו לטור וכאלה.

האלבום של קלי נחמד מאוד עם כמה רגעים מקסימים, האלבום של ניקי בינוני בסופו של דבר.
פופ >>
לצפיה ב-'האלבום הכי גרוע שלה בקריירה '
האלבום הכי גרוע שלה בקריירה
28/10/2012 | 18:13
17
לצפיה ב-'לא ממש מפתיע, מגיע לה לזכות'
לא ממש מפתיע, מגיע לה לזכות
30/10/2012 | 17:21
20
אלבום מעולה מעולה וטור בכלל מדהים שלא מהעולם הזה.
פופ >>
לצפיה ב-'אוברייטד השנה'
אוברייטד השנה
26/10/2012 | 13:23
6
139
טוב אז זו הייתה קטגוריה חדשה במקום קאמבק השנה. עד לא מזמן היה תיקו היסטרי בין כל השירים, אבל הסופו של דבר התיקו הוכרע.

במקום השלישי נמצא שיר הערסים (טוב לא רק) של LMFAO Sexy & I Know it. לאמפו (רק ביחיד) גם הופיעו בישראל לפני חודש. השיר הגיע למקום ראשון ב 6 מדינות בניהם ישראל וארה"ב ומכר מעל 7 מליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל 22 אחוזים מהקולות.

במקום השני השיר שעושה לכולם אוברדוז מגיעה מהממלכה הקנדית. Call Me Maybe היה אולי התופעה הכי גדולה של השנה עד שהגיע Gangnam Style (שמסתבר שלא עצבן אף אחד מכם), השיר של קרלי זכה להמון קאברים, ואפילו קליפ מיוחד של ג'סטין ביבר, סלינה גומז וקייטי פרי. וגולת הכותרת, ביצוע מחודש לרחוב סומסום הנושא את השם Share It Maybe. השיר הגיע אל המקום הראשון ב 20 מדינות בעולם ומכר מעל 8 מיליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל מכם 28 אחוז מהקולות.

והשיר המוערך יתר על המידה הגדול ביותר של השנה לדעתכם היה Somebody That I Used To Know. דווקא השיר הכי פחות מעצבן מהרשימה לדעתי אבל כנראה שהוא הושמע כ"כ הרבה פעמים שהוא נמאס כבר. השיר היה מקום ראשון ב 35 מדינות בעולם, ומכר מעל 8 מליון עותקים דיגיטליים. השיר קיבל 32% מהקולות שלכם.

פופ >>
לצפיה ב-'לא ידעתי שהם הגיעו אלינו '
לא ידעתי שהם הגיעו אלינו
26/10/2012 | 14:15
38
call me maybe  היה נחמד בשמיעה הראשונה . אבל אחרכך הוא ניהיה סתם שיר מעצבן. אבל יש לו קליפ חמוד
פופ >>
לצפיה ב-'Oh no you didn't!'
Oh no you didn't!
26/10/2012 | 16:17
33
מכל השירים המעצבנים דווקא השיר המעולה הזה נבחר?! זה אולי שיר השנה שלי בכלל!

נראה לי שהצבעתי לLMFAO המעצבים אבל אם Gangnam היה קצת פחות חדש כשהצבענו,כנראה שהקול שלי היה הולך אליו.

השיר של קארלי בעיקרון סתמי אבל אני חולה על הכינורות שמלווים אותו!
פופ >>
לצפיה ב-'בהחלט!!! שיר מעיק כ"כ '
בהחלט!!! שיר מעיק כ"כ
26/10/2012 | 16:57
26
המק' ה2 חמוד אך מאוס.
ה3 - איים טו סקסי גרסת הטניז,הקליפ קאלט אבל זבלי. (והוא וגנגם סטייל הם אותו שיר,וגם הקליפ של גנגם סטייל זה אותה נוסחה - קליפ יוטיובי דאחקות.)
פופ >>
לצפיה ב-'אבל...אני די אוהב אותו...'
אבל...אני די אוהב אותו...
26/10/2012 | 17:37
23
האחד של קרלי הרבה יותר מעצבן ממנו.
פופ >>
לצפיה ב-' על STIUTK'
על STIUTK
27/10/2012 | 22:24
17
Call Me Maybe סביר ולא כזה מזיק, Sexy & I Know It גם לא מזעזע לדעתי, פשוט חרוש מאוד.
פופ >>
לצפיה ב-'איך call me maybe לא זכה??'
איך call me maybe לא זכה??
30/10/2012 | 17:33
17
השיר הזה פי אלף יותר חרוש Somebody !
פופ >>
לצפיה ב-'הופעת השנה למקום השני'
הופעת השנה למקום השני
26/10/2012 | 13:32
8
135
שיר השנה, קטגוריה מתישה

אל המקום השני בקטגוריה הזאת, עם 22% מהקולות, והפעם האחרונה שנראה אותה במצעד, הגיעה קלי קלארקסון עם סטרונגר, או בשמו המלא יותר, "מה שלא הורג אותך".
השיר הגיע אל המקום הראשון בארה"ב, פולין, בלגיה ודנמרק. ואל המקום התשיעי במדינתנו הקטנה ומכירות של כמעט 5 מיליון עותקים דיגיטליים ברחבי העולם.

כל הכבוד לקלי על ההישג של במקום השני!!!!!

אז הרי לכם המלכה מבצעת את השיר:
http://www.youtube.com/watch?v=6hcEZmBGsUk

בשנה שעברה את המקום הזה תפסה אדל עם Rolling In The Deep.
והנה הוכחה שהטקס לא מכור:-B
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצערי תפוז לא אוהב את קלי וכמעט בלתי אפשרי להעלות לכאן תמונות שלה או את שמות השירים שלה בעברית, אז תדמיינו שיש כאן תמונה מהממת.
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 14:17
35
"אז תדמיינו שיש כאן תמונה מהממת."

שונאת את השיר הזה .
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 14:42
22

LOL על המשפט האחרון

אחלה הופעה רק קצרה מדי

קליייי לגמרי מגיע לה
היא ממש  כבשה אותי השנה עם האלבום הזה

* אני הצבעתי לו בתור שיר השנה *
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 15:48
49
לצפיה ב-'שיר שנמאב כבר מזמן.'
שיר שנמאב כבר מזמן.
26/10/2012 | 16:19
1
27
כבר כתבתי שהיו לה יותר טובים באלבום,אבל עם הצלחה אי אפשר להתווכח.מזל טוב!
פופ >>
לצפיה ב-'שנמאס*'
שנמאס*
26/10/2012 | 16:20
9
לצפיה ב-'אהבתי מאוד בהתחלה אבל נמאס וכרגע'
אהבתי מאוד בהתחלה אבל נמאס וכרגע
26/10/2012 | 17:01
25
אני לא יכול לשמוע
פופ >>
לצפיה ב-'לא יכול לשמוע את השיר הזה '
לא יכול לשמוע את השיר הזה
27/10/2012 | 22:25
19
אבל אני חושב שמגיעה לה כל טיפת הערכה שהיא מקבלת. היא מבצעת טובה מאוד ואני אוהב אותה.
פופ >>
לצפיה ב-''
29/10/2012 | 17:33
10
תמונה נהדרת.
אגב, אני התלהבתי מההופעה של LMFAO שהם הופיעו עם איזה חמור בטקס ה-MTV. נראה לי קצת נשכחה.
פופ >>
לצפיה ב-'קליפ השנה'
קליפ השנה
26/10/2012 | 13:38
8
136
אני מניח שאין טעם לומר שגם כאן בריטני זכתה שנה שעברה?

במקום השלישי עם 18 אחוז מהקולות נמצאת Madonna - Give Me All Your Loving. לגמרי התעייפתי אז אין לי מה לכתוב יותר מידי.

במקום השני עם 27 אחוז מהקולות נמצאת Katy Perry - Wide Awake

ובמקום הראשון, בפעם האחרונה למצעד הזה, נמצאת Rihanna - Where Have You Benn. מזל טוב לריאהנה על 2 וחצי זכיות בטקס הזה!
הקליפ הזוכה: http://www.youtube.com/watch?v=HBxt_v0WF6Y
פופ >>
לצפיה ב-'קליפ נחמד'
קליפ נחמד
26/10/2012 | 14:19
26
ריהאנה  מדהיםם בקליפ במיוחד בקטע של המדבר וכש היא יוצאת מהמים .
פופ >>
לצפיה ב-'אני מעדיפה את זה של קייטי.'
אני מעדיפה את זה של קייטי.
26/10/2012 | 16:34
25
אם הוא לא היה יוצא בשלב כל-כך מאחור שכבר לכולם נמאס ממנה,אולי הוא היה מגיע ראשון.ודווקא את השיר אני לא ממש אוהבת.

הקליפ של ריהאנה גם הוא טוב מאוד.של מדונה סביר.
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 17:02
25
אז לפורום יש טעם?

קליפ מדהים!
פופ >>
לצפיה ב-'לקייטי הגיע יותר,'
לקייטי הגיע יותר,
26/10/2012 | 17:43
2
37
ורגע לפני שתקפצו ותקראו לי "מעריץ קייטי" (סתמו) הקליפ שלה הרבה יותר טוב עם סיפור מאחוריו (נו, נגיד) ולא רק ריקודים.

ומדונה מקום שלישי?
פופ >>
לצפיה ב-'ברור שהגיע לה יותר'
ברור שהגיע לה יותר
26/10/2012 | 19:07
26
היא מושלמת
|ספאקצה|
פופ >>
לצפיה ב-''
30/10/2012 | 17:36
4
לצפיה ב-'Where Have You Been אדיר '
Where Have You Been אדיר
27/10/2012 | 22:26
21
הקליפ ממש טוב והשיר עצמו באמת גדול, אמרתי ואני אמשיך לומר.
Wide Awake שיר מאוס אבל לא רע, Give Me All Your Lovin' ממש נכחד אחרי תקופה מסוימת, שיר בסדר וקליפ טוב.
פופ >>
לצפיה ב-''
28/10/2012 | 18:14
13
הפתעה טובה!
פופ >>
לצפיה ב-'שיר השנה'
שיר השנה
26/10/2012 | 13:46
8
167
אז כן, בריטני זכתה בשנה שעברה.

מי שעקב אחרי ההודעה הראשונה כבר יודע מי זכה כאן|בוחןפתע|

בכל מקרה, עוד הפתעה, ואולי אפילו הפתעה יותר גדולה מהזכייה של מדונה בעייני.

שיר השנה של הפורום לשנת 2012 הוא Nicki Minaj - Starships עם 28 אחוז מהקולות מתוך 10 שירים. זה ניצחון דיי מוחץ.

השיר הגיע למקום ראשון בשלושה מדינות בלבד, ובארה"ב הצליח להכנס "רק" למקום החמישי, ומכר קרוב ל 4 מיליון עותקים דיגיטליים.

ובכל זאת, למרות הנתונים הדיי יבשים של ההצלחה שלו, הוא זכה במצעד שלנו! אז קולולולול ומזל טוב לניקי! לניקי יש במצעד זכיה אחת בלבד ו-4 נציגיות סה"כ.

ההופעות של ניקי עם השיר הזה גרועות לטעמי, אז במקום הופעה, הנה קישור לקליפ של השיר הזוכה!
http://www.youtube.com/watch?v=SeIJmciN8mo

נתראה שוב שנה הבאה!! כשבריטני שוב תשלוט בכל התוצאות.

ותחסכו את התודות, זה סתם מביך ומיותר
פופ >>
לצפיה ב-'שיר כייפי '
שיר כייפי
26/10/2012 | 14:26
35
אבל כריסטינה הייתה צריכה לזכות
שנה הבאה כריסטינה ובריטני ינצחו בכל הפרסים
פופ >>
לצפיה ב-' שיר כייפי אבל לא יותר מזה '
שיר כייפי אבל לא יותר מזה
26/10/2012 | 14:46
25

לדעתי
פופ >>
לצפיה ב-'הפתעתם אותי!'
הפתעתם אותי!
26/10/2012 | 16:37
32
לא ידעתי שהשיר עד כדי כך אהוב פה! יפה לה. זה באמת שיר מאוד מדבק וחמוד ואולי היחיד שלה שאני איכשהו נהנת לשמוע.

פופ >>
לצפיה ב-'מדבק אבל זבלי.'
מדבק אבל זבלי.
26/10/2012 | 17:05
29
אבל זה בהחלט שיר הפופ הכי מצליח השנה (כרגע). מהפופ הטהור והדאנסי שהפורום כאן אוהב אז זאת בחירה מובנת.

בכל אופן - פרוייקט מושקע וענק שנהנתי לעבור עליו! תודה אסף
פופ >>
לצפיה ב-'מי, לעזאזל, הצביע במצעד הזה?!'
מי, לעזאזל, הצביע במצעד הזה?!
26/10/2012 | 17:45
39
איך זה זכה בשיר השנה?!?!

שיר נחמד.
במסיבות.
אבל שיר השנה?!

אגב, התמונה בצד? בעעעע....
פופ >>
לצפיה ב-'!!!'
!!!
27/10/2012 | 12:17
14
לצפיה ב-'שיר כיפי, אני אוהב'
שיר כיפי, אני אוהב
27/10/2012 | 22:28
17
אני חושב שכן מגיע לו לזכות במצעד כזה בפורום פופ.
פופ >>
לצפיה ב-'בהחלט מגיע לה! '
בהחלט מגיע לה!
30/10/2012 | 17:35
14
למרות שהייתי מביאה לה על שיר אחר Pond the alarm לדוגמא
אבל גם זה סבבה
פופ >>
לצפיה ב-'תודה רבה על הטקס '
תודה רבה על הטקס
26/10/2012 | 14:29
2
45
כל הכבוד על ההשקעה !! נהנתי מאוד לראות את התוצאות .
מחכה כבר לשנה הבאה
פופ >>
לצפיה ב-' |תודה רבה אסף!'
|תודה רבה אסף!
26/10/2012 | 14:51
19

אחלה מצעד  
מחכה  לשנה הבאה
:)
פופ >>
לצפיה ב-''
26/10/2012 | 15:51
6
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההשקעה '
כל הכבוד על ההשקעה
26/10/2012 | 15:33
12
לצפיה ב-'תודה רבה אסף!'
תודה רבה אסף!
26/10/2012 | 16:39
24
למרות שביקשת לא לכתוב...אני לא מסוגלת!

מצעד מהנה,כתוב טוב ומושקע.באמת המון תודה גם לך וגם לכל מי שהצביע ועשה אותו יותר מעניין.
פופ >>
לצפיה ב-'אוי אסף, תנוחחחחח...'
אוי אסף, תנוחחחחח...
26/10/2012 | 17:48
1
36
עאלק תחסכו את התודות.

יצאת מלך, כמו תמיד, ומגיעה לך תודה ענקית!
כאשר מגיע - מגיע,

מחכה כבר לאחד שנה הבאה!

פופ >>
לצפיה ב-''
29/10/2012 | 17:35
2
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
26/10/2012 | 17:51
33
כל הכבוד על ההשקעה שלך וזה
למרות שאף אחת הבחירות שלי לא זכתה
יש לכולכם טעם גרוע!
פופ >>
לצפיה ב-'הכי מתאים לך מנחה באיזה VMA'
הכי מתאים לך מנחה באיזה VMA
27/10/2012 | 12:20
1
16
לצפיה ב-'והחליף 4 שמלות'
והחליף 4 שמלות
27/10/2012 | 12:25
16
לצפיה ב-'תותח אסף!!'
תותח אסף!!
27/10/2012 | 19:17
12
לצפיה ב-'פרימדונה של מרינה והיהלומים מישהו?!?!?!?!??!'
פרימדונה של מרינה והיהלומים מישהו?!?!?!?!??!
27/10/2012 | 22:32
2
55
שיר הפופ (פופ נטו) של השנה בעיני. או מאוד קרוב לשם.
פופ >>
לצפיה ב-'!!!!!'
!!!!!
28/10/2012 | 09:51
39
פשוט לא.

שיר הפופ של השנה - אחד מהסינגלים של פלומה פיית\נוקליר סיזנס של צרלי XCX\וור הב יו בין\אחד מהסינגלים של לאנה דל ריי

פופ >>
לצפיה ב-' בלטה בחסרונה'
בלטה בחסרונה
28/10/2012 | 16:08
15
לצפיה ב-'כל הכבוד אסף!!'
כל הכבוד אסף!!
30/10/2012 | 17:29
15
היה שופע מידע ומאוד מעניין!
פופ >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על מההשקעה!! אחלה בחירות'
כל הכבוד על מההשקעה!! אחלה בחירות
31/10/2012 | 20:06
8

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ