טקס נבחרי בפורום

The Gloaming

New member
שיר השנה

והגענו אל הקטגורייה הכי חשובה ונוצצת של הערב. 13 שירים התמודדו על התואר הנכסף, מתוכם רק 7 קיבלו ניקוד!
במקום החמישי נמצאים השירים Blow, The Edge Of Glory, Grande.
במקום הרביעי כאמור צועד השיר Run The World.
במקום השלישי אנחנו פוגשים שוב את S&M.
ובמקום השני עומדת איתנה אדל. מה שמשאיר, את המקום הראשון, עם 4 פרסים מטקס זה, את BRITNEY SPEARS - HOLD IT AGAINST ME. השיר שהחזיר את בריטני למקום הראשון בבילבורד, השיר שמכר מעל 400 אלף עותקים בשבוע אחד, מגיע למקום הראשון בטקס פרסי הפורום הראשון. השיר קיבל 30 אחוז מהקולות שלכם. לצערי אני לא מוצא תמונה של בריטני עם 4 פרסים, אז במקום זה, תמיד יש גיפ! אני אמנם לא בחרתי בשיר הזה, אבל הייתי בוחר בו עכשיו אם הייתי יכול. הרגע שבו המסכים נפתחים, ובריטני יוצאת החוצה ומופיעה עם השיר הזה, הוא אחד מהרגעים הכי טובים בחיים שלי. תודה רבה ל 18 המצביעים! המצעד הזה לא היה יכול לקרות בלעדיכם
רק פעם הבאה, באמאשלכם, תהיו יותר מקוריים. 4 פרסים לבריטני?? Oh Peee-lease.

theone24

New member
איזו הפתעה!

NOT! אבל זה היה די ברור. אם אני לא טועה, גם אני בחרתי בבריטני בשיר השנה. לדעתי כאן זאת זכיה מוצדקת לחלוטין.

Bright Unicorn

New member
אס

תודה לך על שכתבת את המצעב והעלת חיוך רחב על שפתיי. יצא מאד שנון ואתה צריך לארגן את היורופ מיוזיק :p

The Gloaming

New member
אני מסכים שתארגן עצומה.

אני אתן לך 10 אחוז מהרווחים
דואט של סופי עם רובין מובטח.

Bright Unicorn

New member
ממ

25% ואני אחראי על כל הויז'ואל של הטקס....
רובין עם סופי? חמוד מצדך עצם המחשבה אבל מה הקשר :)

WhyTheFace06

New member
אז ככה:

אני לא אחפור יותר מידי ואגיד שגם פה לא הייתה בחירה כללית נכונה למועמדים! היה צריך לשים מגוון גדול יותר של מועמדים- זה לא באמת משקף. אם כבר שיר מפה היה צריך לקחת זה Someone Like You והבחירה בבריטני-
היא יצאה ממש אוברייטד ואמרתי כבר למה
שיר חביב, אבל ממש לא ראוי.

The Gloaming

New member
אני מסכים איתך שהפורום מורכב בעיקר ממעריצי

בריטני (טוב, לא לגמרי מסכים, רק 3-4 אנשים פה באמת כותבים בפורום שלה) אבל זה מגוכח "להאשים" את הזכיות שלה בתירוץ הזה. כי אם אנחנו מעריצים שלה, זה בגלל שאנחנו אוהבים את השירים שלה, ולכן מן הסתם הם הטעם שלנו. אם אבריל לאבין למשל (שאני יודע שאתה אוהב אותה) הייתה מספיק מעניינת את רוב הפורום פה, אז גם לא היה פה רוב של מעריצים וגם היא הייתה במקום הראשון.. נראה לי דבילי כזה להסביר כי זה הגיוני מידי... למשל, יש פה גם רוב של מעריצי כריסטינה (שלא ממש הראו נוכחות בהצבעות
) ואם היא הייתה מועמדת, קרוב לוודאי שגם היא הייתה זוכה ברוב המועמדויות שלה.. מה שכן, אני מעריץ מאוד גדול של בריטני, ובכל זאת הצבעתי לה רק ב-2 קטגוריות מתוך 5...

WhyTheFace06

New member
זה מובן מאליו שמי שכותב בפורום שלה יאהב את

המוזיקה שלה! אבל גם באיזה שהוא מקום- זה גם פורום פופ ומוזיקת הפופ השנה לא התחילה ונגמרה בבריטני (וגם לא באבריל אגב- אפילו שאני אוהב אותה) ובהצבעה כזאת צריך צריך להתסכל על כל מה שקרה בפופ ולא בעיקר על מי שאתה מעריץ. אבל אם זה הטעם של כל אחד ואחד, אז שיהיה לו בכיף! בסה"כ אני מביע את הטעם שלי- שהיא יצאה די אוברייטד. (למרות שפירגנתי לה באחד)

Bright Unicorn

New member
זה לא כזה מסובך

ההשקפה היא אכן מה שקורה בעולם הפופ. מי שקבע את אותה השפעה אלו הכותבים כאן כאשר רוב הבוחרים אוהבים את בריטני ספירס והחליטו שלה מגיע. מי שחושב אחרת מוזמן לפעול ולהשפיע... מי שלא - שלא יתבכיין על כך. זאת אחת הסיבות שהיא שורדת- המעריצים שלה.

טוב זה כבר ממש אוברייטד

בריטני הייתה צריכה להסתפק בשניים,לא יותר. בכל אופן תודה רבה על הטקס אסף
! מושקע ונהנתי לקרוא רק חבל שאנשים פה היו באשלים

Music Man XD

New member
נו די! זה שיר זוועה

כמות הזכיות שבריטני קיבלה ממש מוגזמת! מילא שלא אהבתי מה שהיא עשתה השנה, היא גם לא הייתה כל כך משמעותית ולא עשתה שום דבר משמעותי. RTW הרבה יותר טוב. גם Rolling In The Deep הוא זכייה ראויה ומובנת.

candyheart

New member
לא זוכרת למי הצבעתי...

אבל דווקא HIAM הוא הסינגל הכי פחות אהוב עליי מהאלבום האחרון שלה.באמת שזו פעם ראשונה שדי התאכזבתי מסינגל ראשון שלה כששמעתי אותו לראשוה.אש אני כמעט בטוחה שלא הצבעתי לה פה. איך שאני מכירה את עצמי הצבעתי או לברונו או לגאגא.הם היו השירים האהובים עליי השנה.

theone24

New member
אסף, אתה מלך!

קרעת אותי מצחוק, ואהבתי כל רגע ורגע שקראתי. המון תודה על הטרחה וההשקעה.

למעלה