טקס נבחרי בפורום

hollypop girl

New member
לא מכירה את לאקי לי, אבל האלבום

של אדל ללא ספק מעולה, אבל נמאס כבר מבלדות מרגשות אז אני יכולה להבין לה הוא מקום שני. האלבום של ביונסה משעמם!! נכון שיש בו יציאות טובות, אבל בתור אלבום שלם-יחידה אחת אני לא אוהבת אותו. והאלבום של בריטני? מלא בשירי פופ קלילים עם הפקות טובות, יש לי הרבה דברים לא נחמדים להגיד עליו אבל אני לא אכחיש שאני אוהבת אותו ומעדיפה אותו על פני שאר האלבומים ברשימה.

The Gloaming

New member
קליפ השנה

בשלוש שנים האחרונות גאגא הציבה רף גבוה מאוד לקליפים. אין ספק שמייקל ג'קסון, בריטני ומדונה היו שם לפניה, אך היה נראה שבעשור האחרון תעשיית הקליפים לקחה צעד אחרונה, אולי בעקבות איי טונז.. לא יודע... בכולפן! מה שאני מנסה לומר, זה שלמרות שגאגא הייתה הפורצת דרך מחדש בעניין הזה ונתנה השראה ותחרות לכל המתחרות שלה - היא לא הצליחה להכנס למצעד עם הקליפ שלה ל Judas. אולי קליפ אחר היה נותן לה את הפרס, אבל משהו אומר לי שלא...
אל המקום השלישי הגיעה קייטי פרי עם יום שישי האחרון. קליפ צבעוני ומקורי במיוחד, קיבל 15 אחוז מכם.
במקום השני נמצאת ביונסה עם הקליפ הכי מושקע שלה והשראות ברורות מגאגא לאחרן החיבור בניהן. האם גאגא יצרה מונסטר? (יש לזה כ"כ הרבה משמעויות שזה משעשע
)
ואל המקום הראשון, מגיע הקליפ הכי עמוק של בריטני אי פעם (דווקא הפעם בלי ציניות) Hold It Against Me. הקליפ מתאר את סיפור עלייתה ונפילתה של בריטני אל הצמרת, תוך כדי לחימה בשדים שלה. הסוף? שמח. לצפייה בקליפ המנצח: http://www.youtube.com/watch?v=-Edv8Onsrgg

theone24

New member
מה בחרתי כאן?

נהייתי סנילי! נראה לי שבחרתי בקייטי פרי עם "יום שישי האחרון". בכל אופן, Hold It Against Me הוא קליפ טוב, אבל לא מגיע לו המקום הראשון. היו טובים בהרבה ממנו השנה (וחלק מאותם קליפים טובים באו מספירס עצמה - ע"ע I Wanna Go ו - Criminal)

יש לקליפ הזה של בריטני חלקים אומנותיים

מעניינים. כתבתי את הדיעה שלי ביתר פירוט בעבר כשהיה שרשור על הקליפ,כשהוא רק יצא- http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2199&MessageId=149895551 הקליפ של ביונסה נחמד אבל לא ממש נפלתי ממנו. מושקע ויפה וויזואלית אבל לא מצאתי משהו ממש מעניין וגאוני. והקליפ של קייטי פרי מנסה להיות קליפ סיפורי משעשע ולא ממש מצליח לו.

בריטני

הקליפ בין הטובים שלה! תמיד הקטע עם הצבע שהיא נופלת ומשפריצה עושה ל צמרמורת,מדהים מדהים מדהים
הקליפ של קיייטי סתם משעמם,ומפגר,אבל משעשע

WhyTheFace06

New member
בחירה ראויה יחסית..

אבל הייתי נותן עכשיו למישהו אחר כי היא זכתה ביותר מידי פרסים כבר!

Music Man XD

New member
Run The World

גם גהגה הייתה צריכה להגיע גבוה. היו לה אחלה קליפים השנה (חוץ מ-You & I המפוזר).

candyheart

New member
בקליפ יש המון קטעים טובים

ואני חושבת שאם קטעי הריקוד היו נעשים טוב יותר,או לא היו בכלל והיו מוחלפים בסצנות אחרות,זה בהחלט היה אחד הקליפים הטובים שלה.פשוט משהו בו תמיד מרגיש חסר ולדעתי זו רמת הריקוד. בכל מקרה,כל המועמדים סבבה...לא נראה לי שהייתי לי בעיה עם אף זכייה כאן.

candyheart

New member
שהייתה לי בעיה*

הכוונה היא שלא היה מפריע לי אם כל אחת אחרת היתה זוכה בקטגוריה הזאת.

hollypop girl

New member
זאת הייתה אחת הקטגוריות שהיה

לי הכי קשה לבחור. התלבטתי בין HIAM לבין S&M של ריהאנה שני הקליםים האחרונים של קייטי ויש מצב שיהיה עוד משהו שאני לא זוכרת... הקליפ של בריטני טוב בגלל הבמאי (האדיר
) ולא בגלל בריטני עצמה, ואני שמחה שהיא בחרה לעבוד איתו בשביל הקלים לסינגל הראשון. לא לגמרי הבנתי לאיזה קליפ של בינסה התכוונתם? RUN? אם כן, אז הוא היה בסדר אבל היו שם דברים שהפריעו לעין... הקליפ של קייטי משעשע ואני מאוד אוהבת אותו (וגם את E.T) והקליפ של ריהאנה אדיר! איך הוא לא נכנס לטופ 3??

The Gloaming

New member
הופעה אחרונה לטקס

שניה לפני ההרכזה על שיר השנה, אשתי היקרה, קלי קלארקסון, שראיתי אותה לפני כמה ימים (אני אתלהב כמה שבא לי
) רוצה להזכיר לכם, שלא משנה כמה זמרות היו השנה, היא תמיד טובה יותר מכולן
וששנה הבאה, בטקס הזה, היא תיקח את כל המקומות הראשונים (להזכירכם אני עורך את הטקס, כך שזה מכור בכל מקרה). אז הנה קלי, בועטת בכולן: http://www.youtube.com/watch?v=qGgsdm4Pwx8

theone24

New member
איזו כוסית היא כאן! כל כך רזה.

צריך לתת לך לארגן את כל הטקסים בהוליווד! גם ביונסה, גם ריהאנה, גם בריטני וגם קלי על במה אחת באותו ערב?! העפת לי ת'תריס!

Bleed for Me

New member
כן, בתקופת איידול עד ברייאוואי

היא הייתה ממש ממש רזה, אבל כפרעליה היא נראת טוב בכל מידה!

למעלה