מצעד Ke$ha

The Gloaming

New member
../images/Emo108.gifמקום 8../images/Emo108.gif

ושוב, שני שירים חולקים את המקום הזה, שני השירים קיבלו 27 נקודות כ"א.
Dancing With Tears In My eyes
גם הוא, בין השירים האהובים עלי ביותר שלה, לקח לי בערך שנה להפנים אותו, היום הוא לא יוצא מהפלייליסט שלי. לפעמים במסיבות, בא לי שיהיה את השיר הזה רק כדי שאני אוכל להרגיש כמו קאשה..
*זה היה יום בחיי*. 've wasted the love of my life I'm losing it With every move I die http://www.youtube.com/watch?v=trj-W4sxZmA
Sleezy
התפלאתי שהוא הגיע למקום נמוך כ"כ, כי בתאכלס בהתחלה כולם מתלהבים ממנו, אבל אחרי שמבינים את הקטע של הבס, הוא כבר לגמרי נמאס (עבדתי רבות על החרוז הזה...!) http://www.youtube.com/watch?v=7sb8cVc2JE0

spiceupmylife1

New member
מסכימה עם כל מילה

dancing with tears in my eyes הוא אחד השירים הכי טובים שלה לדעתי הקצב שלו והמילים מאוד מרגשות!! ןסליזי טוב אבל באמת נמאס קצת

theone24

New member
Sleazy מקום 8??

בושה! טופ 5 לפחות. ענק ומיוחד. Dancing With Tears In My Eyes עוד שיר מיד טמפו מצויין שלה. תפס לי את האוזן כבר בהאזנה ראשונה של האלבום.

Dancing With Tears In My eyeS ../images/Emo99.gif ../images/Emo23.gif

אני כ"כ אוהבתת את השיר הזה!! הוא כ"כ טוב!! ומרגש

candyheart

New member
ככה...

Dancing With Tears In My Eyes הכרתי רק לא מזמן,אבל אני מחבבת אותו. Sleazy חביב.המילה booji מעצבנת אותי.נמאס די מהר.

The Gloaming

New member
../images/Emo108.gifמקום 7../images/Emo108.gif

BLIND You must be blind if you can't see You'll miss me til the day you die
ה-משפט של קאשה. קיבל 31 נקודות.

theone24

New member
הבלדה הכי טובה שלה!

איזה צביטות הוא עושה לי...אלוהים... מיקום סבבה.

The Gloaming

New member
לא הייתי קורא לזה בלדה...

המילים שלו לא ממש מתאימות לזה, וגם לא הלחן. אבל אני מבין למה אתה מתכוון. ובמשך המון זמן הוא היה השיר האהוב עליי. אבל יש לה כ"כ הרבה שקשה לבחור...!

theone24

New member
כן, הוא לא בלדה במושג של בלדה שקטה.

אבל גם הוא מיד טמפו ויכול להראות ככה.

candyheart

New member
ממש אוהבת!

שיר מעולה! עוד אחת מהבלדות(או מהשירים היותר שקטים) שלה שאני אוהבת.

theone24

New member
די! הוא נכנס למקום 6?

ע נ ק! אני ממש אוהב אותו!, אם כי המיקום הזה קצת גדול עליו. מקום 10 ככה היה יותר טוב.

למעלה