הכירו את...

WhyTheFace06

New member
../images/Emo41.gifהכירו את...../images/Emo41.gif

Jessie J ג'סי ג'יי, זמרת בריטית חדשה, בת 22, היא הדבר החם הבא בעולם המוזיקה. בתחילתה של כל שנה חדשה, רדיו BBC (בריטניה) מכריז על פריצת השנה שלו, ובאופן מפתיע הם די צודקים בהימורים שלהם: 2007- Mika 2008- Adele 2009- Little Boots 2010- Ellie Goulding והנה מגיעה לה שנת 2011, כאשר BBC הכריזו על פריצת השנה שלהם, הלוא היא Jessie J! עם שני להיטים מאוד מבטיחים, ג'סי ג'יי מתכננת לשחרר את אלבומה Who You Are, ב28 בפבואר באנגליה, וב12 באפריל בארה"ב(!). Do It Like A Dude להיט הבכורה של הגברת, מאוד הרשים אותי משמיעה ראשונה ומדובר בלהיט ענק בעל סאונד מפציץ שהגיע עד המקום ה2 באנגליה. http://www.youtube.com/watch?v=pOf3kYtwASo בעודו עדיין צועד ב10 הגדולים באנגליה, מנסה עדיין ג'סי ג'יי לכבוש אותו עם העולם (גלגל"צ גם כבר גילו אותו). וגם אם לא תצליח, יש סינגל שני שתמיד אפשר איתו לנסות- ולהצליח. Price Tag שמו, בשיתוף פעולה עם B.o.B, ולדעתי האישית מדובר בלהיט עוד יותר גדול, כיפי בעל פזמון קליט במיוחד. בבטחון אני אומר שעם השיר הזה היא עוד תכבוש את העולם. אתמול, ג'סי ג'יי כבשה בפעם הראשונה את הפסגה באנגליה עם השיר המדובר! בכניסה ישירה למקום ה1, עם 84 אלף עותקים
גם בארה"ב הוא מראה סימני חיים במצעד ההורדות הדיגיטלי כבר. http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI&feature=channel - גם הקליפ לא רע בכלל
גם סינגל שלישי, בשם Casualty Of Love, צפוי להתשחרר מאותה זמרת בהמשך החודש. יש למה לצפות.
מקווה ובטוח שעוד תשמעו ממנה, אז כדאי שתתחילו לשנן את השם

WundeRKind

New member
היא נחמדה מאוד

אני לא חושב שהיא תצליח אבל, העיתוי שלה הוא מאוד לא טוב. היא מנסה להיות גאגא, רק יותר "אפל" במקום ה"צבעוני" של גאגא.. 2011 הולכת להיות שנה שכל המלכות (והאלו שמנסות להיות) חוזרות ואני חושב שאין מקום לזמרת חדשה כרגע.. כרגע מתלהבים ממנה, אבל אני לא בטוח שזה ימשיך הלאה יותר מידי. כמו שקאשה לקחה חלקים מבריטני גאגא וקייטי פרי.. ההבדל היחיד הוא שקאשה אמריקאית וגסי בריטית... ובכל זאת, אני מאוד אוהב את DO IT LIKE A DUDE. השיר החדש לעומת זאת מאוד בנאלי ולא מחדש כלום.

WhyTheFace06

New member
היא באמת מזכירה לי קצת

את גאגא בשיר הראשון, במיוחד בקטע האפל- אבל בשיר השני היא הלכה לכיוון אחר ובכלל לא מזכירה לי אותה. וזה לא קשור לזה שכולן חוזרות, אם השירים של אמן כלשהוא חדש יהיו יותר טובים (ותמיד יש סיכוי שהמלכות שהגדרת ייכשלו) אז זה יהיה האומן הבולט. חוץ מזה תמיד מבחינתי יש מקום לאמנים חדשים

WhyTheFace06

New member
*לכבוש את העולם איתו../images/Emo122.gif

שכחתי לציין שהתמונה היא העטיפה של האלבום החדש והמצופה Who You Are.

spiceupmylife1

New member
נחמדה, לא נפלתי....

השירים שלה לא מחדשים כלום או גרמו לי לתאהב בה (כמו אלי לדוגמא.
.) באמת נראית כמו שילוב בין גאגא לקטי פרי.... אבל שיהיה לה

אמ..לא התחברתי אלייה..

שני השירים האלו לא מעניינים אותי ,וגם היא לא מעניינת אותי.. שמעתי ואפילו לא רציתי להמשיך לשמוע...
והיא גם מפחידה אותי
אבל שיהיה לה בהצלחה ..................

theone24

New member
ב Do It Like A Dude היא עשתה רושם של אחת...

שלא דופקת חשבון. מן לילי אלן חדשה שכזאת. די אהבתי. עם החדש היא קצת התרככה, והוא די משעמם. בכל אופן, היא עושה רושם טוב. נראה מה יהיה איתה בהמשך. אגב, הצחיק אותי שב2009 הם הכתירו את Little Boots, חוץ מהסינגל הראשון שלה אני לא חושב שהיא אי פעם זכתה להצלחה גדולה.

WhyTheFace06

New member
../images/Emo45.gif

למרות שהשני לא משעמם.
באמת מוזר קצת שדווקא אותה הכתירו, למרות שמדובר רק באומנים בריטיים. היה לה עוד שיר אחד שיחסית הצליח והיה בעשירייה באנגליה- remedy... ועדיין אם היה צריך מישהו אחר הייתי נותן לפיקסי לוט... למרות שגם ממנה לא יוצא יותר מידי XD

יש לה קול מעולה

והיא מדהימה ביופי שלה
אבל עם כמה ששני הסינגלים הם בסה"כ שירים טובים הם לא מראים את היכולות שלה (תבדקו ביצועים אקוסטיים ביוטיוב לשתיהם.) והם גם לא שירים מספיק טובים לפרוץ איתם. פרייס טאג ממש קלישאתי.

WhyTheFace06

New member
אולי השירים שלה לא מספיק חזקים

לפרוץ איתם, למרות שלדעתי כן- אבל כל עוד יש לה יותר מלהיט 1 זה מגדיל את הסיכוי שהיא תפרוץ...

שני השירים חמודים

גם אני כמו כמה פה לא נפלתי ממנה, אולי האלבום שלה יותר טוב.. סה"כ היא לא רעה

Music Man XD

New member
זמרת שנשמעת מעניינת.

אני לא מת על השירים שלה עד עכשיו, אבל DLAD ממש ממכר, ונראה שיש לה פוטנציאל להוציא אלבום טוב ומעניין :)

למעלה