2010 - Why Pop Rules!

HanAn189

New member
#100 - Madcon - Glow

הרבה מכירים והרבה לא
הצמד הנורבגי המוצלח Madcon שחרר רצועה לא מהעולם הזה, רצועה שאותה הצמד שר אפילו באירוויזיון 2010 באוסלו, בשילוב של פלאס מוב [אלה שמתחילים פתאום לרקוד ללא תכנון] שבוצע בו זמנית בכל רחבי אירופה! השיר http://www.youtube.com/watch?v=EHvBiQYbADI ההופעה http://www.youtube.com/watch?v=bWUtEW-iYhI

theone24

New member
עשינו את זה!! 100 סיבות למה הפופ שלט ב2010!

המון המון המון תודה לכל מי שתרם,השתתף והגיב.
לא חשבתי שנצליח להגיע ל100, אבל הצלחנו בסופו של דבר! בתקווה ששנת 2011 תהיה טובה לא פחות, ואפילו יותר. שנה הבאה עושים גם אחד כזה!

HanAn189

New member
ולא רק את, אני רוצה להוסיף עוד ../images/Emo6.gif ../images/Emo9.gif

זה כ"כ כיף להיזכר!

theone24

New member
בכיף, מי שרוצה להוסיף משהו שלא הוספנו, בכיף.

אבל לפחות השגנו את המטרה.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif יישששש ../images/Emo8.gif כל הכבוד לנו

אמן ושנה הבאה נראה הרבה בריטני ברשמימה הזו הרבה קטי והרבה קיילי וכמובן שריל
יהיה מעניין להתסתכל בשברור הזה עוד שנה

candyheart

New member
כל הכבוד אנשים!../images/Emo47.gif

עשיתם עבוד מעולה! כמו שאמרתי,אני בעייתית בקטע של להיזכר איזה להיטים היו בשנה חולפת,אז תסלחו לי שרק הגבתי.תודה לכולם על ההשתתפות.היה מהנה ביותר! אני מטלגנת את השרשור עכשיו.

Lovemicky

New member
Luis Miguel- Labios de Miel 103#

מוסיקת פופ לטינית אפשר גם נכון? אין ספק שבמוסיקת הפופ הלטינית מי שבלט בה השנה הוא הזמר המקסיקני, לואיס מיגל, שנה שסימנה את חזרתו לפופ באלבום אולפן מצליח חדש "לואיס מיגל" שנתיים בלבד לאחר שחרורו של האלבום המצליח "Complices" להיטו החדש "Labios de Miel: שפתיים של דבש" שיר פופ כיפי קייצי הושמע ללא הפסקה בתחנות הרדיות הלטיניות והחזיר אותו לראשי מצעדי הפופ באמריקה הלטינית, ספרד ובארה"ב. אלבומו החדש כולל בנוסף לשירי פופ בסגנון ג'אז קצבי, בלדות מרטיטות שידועות כתחום החזק של הזמר.

Bleed for Me

New member
כן, שיר חזק!

תמיד אחרי שאני שומעת אותו אני מוצאת את עצמי מזמזמת אותו חחחח

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif לגמרי ../images/Emo6.gif אבל מדבק...

אל תגיד שלא מצאת את עצמך מזמזם אותו...

למעלה