2010 - Why Pop Rules!

theone24

New member
../images/Emo88.gifהגענו לראשי אנשים!!!../images/Emo88.gif

הייתה לי הרגשה שזה מה שיקרה.

HanAn189

New member
לא רק לך! ../images/Emo6.gif

ולמה שלא נגיע לראשי, עסינו בעצם סיכום שנה לפנים

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif איך שמחתי לראות אותנו בעמוד הראשי ../images/Emo8.gif

וזו לא פעם ראשונה שאנחנו בראשי

חולה על השיר הזה

וגם LOUD אחלה אלבום.. ריהאנה מתחילה להתחבב עליי שוב אחרי שתיעבתי אותה בשנה האחרונה

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo23.gif

הדרה הזה הורס תשיר הרבה יותר טובה הגרסה שלה לבד

candyheart

New member
התחב עלי לאט לאט.

בהחלט שיר כיפי,למרות שה"או נה נה" די מעצבן לעיתים.

WhyTheFace06

New member
Owl City- Fireflies #88

אחד היותר חזקים של השנה האחרונה... שיר מיוחד, מקורי שפשוט עושה טוב על הלב לשמוע

candyheart

New member
אני זוכרת כששמעתי אותו לראשונה

פשוט לא הבנתי מה רוצים מהשיר הזה.הוא היה נשמע לי סתמי לגמר.אחרי שהוא התחיל להיחרש ברדיו,הוא היה נראה לי יותר נורמלי,אבל עדיין-אני עוד לא הצלחתי להבין למה הוא הצליח כל-כך.

HanAn189

New member
#92 - Rihanna ft. Slash - Rockstar 101

כן, תהרגו אותי, היא מופיעה שוב ושוב ושוב בשרשור הזה, אבל ריהאנה בהחלט מוכיחה שב-2010 היא הייתה עשר
רגע לפני שריהאנה ביקרה אצלנו, צבעה את השיער לאדום וצעדה לכיוון האלבום החמישי, ריהאנה הספיקה להוציא עוד סינגל אחרון ובנז**ה, מהאלבום הרביעי Rated R. לשיר היא קראה Rockstar 101 וצילמה קליפ שמסכם את כל התדמית הכבדה והכועסת שהיא הציגה באלבום הרביעי. http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo

theone24

New member
#94 - Christina Aguilera - Bi~ΟΠ~iC

אל אף כישלונו, ראוי לציין את האלבום המיוחד הזה כאן. יש כאלה שיגידו שכריסטינה הלכה רחוק, לסאונד שלא הכי מחמיא לגוון הקול שלה. יש כאלה שיגידו שהסאונד היותר מודרני הוא שינוי מבורך מכל שירי הקאברט ושנות ה30' -40' המייגעים מאלבומה הקודם. מה שבטוח הוא, שלאלבום הגיע קצת יותר ממה שהתקשורת והקהל העניקו לו. בBi~ΟΠ~iC, כריסטינה ניסתה ללכת לסאונד יותר מודרני ועכשוי. לא תמיד זה הצליח לה. הוא מזגזג בין רצועות מעט עמוסות בסאונד שתוקף אותך מכל הכיוון לכאלה שהם פשוט פילר טהור. נקודות האור שלו הן הבלדות היפייפיות, ורצועה קטנה שנמצאית רק בגירסאת הדלוקס של האלבום,Birds of Prey. אני מקווה שכריסטינה למדה לקח מהכישלון הלא נעים של האלבום הזה, ותחזור פעם הבאה חזקה ורעבה מתמיד להטריף אותנו באלבום חדש. Birds of prey http://www.youtube.com/watch?v=WUaoStto4hU

candyheart

New member
../images/Emo45.gifאני נהנתי מהאלבום

נכון שיש שם שירים מיותרים,אבל בהחלט יש שם כמה פנינים ששווה לשמוע.

למעלה