2010 - Why Pop Rules!

Bleed for Me

New member
יותר משתי שמיעות!!

אבל נו כרגיל..מוזיקה זה עניין של טעם בלה בלה בלה..

candyheart

New member
../images/Emo45.gifמחבבת אותו מאוד

אחת היציאות היותר טובות של 2010 ומישהו שלדעתי יש לו עתיד בעולם המוזיקה.את JTWYA דווקא לא אהבתי,אבל Grenade טוב מאוד.

Bleed for Me

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

מדהים מבחינתי ולחשוב שבהתחלה שנאתי אותו

theone24

New member
#36 - JoJo - In the Dark

אחת ההפתעות הכי גדולות השנה יצאה מבית ג'וג'ו שהוציאה אלבום מיקס חינמי לגמרי לרשת, על מנת להכין את השטח לקראת אלבומה החדש. עד שאלבומה החדש, שנדחה שוב ושוב ושוב, יצא לאור, היא הוציאה לנו את In the Dark, רצועת אלקטרו חושנית ומהפנטת שמראה צד בוגר וסקסי אצל הילדה הנצחית. ג'וג'ו משנה כיוון, ואני אוהב מה שאני שומע. http://www.youtube.com/watch?v=NgjF4u1KK5E

candyheart

New member
לא התלהבתי כמוך../images/Emo3.gif

אבל בהחלט סחטיין עליה שהוציאה אלבום רימיקסים חינם.מקווה שיצא לה להוציא אלבום חדש בקרוב,אחרי כל הבעיות שהיו עם חברת התקליטים שלה.אני ממש חיבבתי אותה בזמנו.

HanAn189

New member
Christina Aguilera - Woohoo ft. Nicki Minaj

3 שמיעות ולא יותר תנו לשיר הזה, והשיר הזה יכבוש אתכם! החייזריות של ניקי משולבת עם הקול הנדיר של כריטסינה בוריאציה שונה קצת = אחד הטראקים השווים של השנה
http://www.youtube.com/watch?v=BiEAy1LoOTk&translated=1 "Now Kiss Al My Woohoo..."

candyheart

New member
נתי יותר,לא אהבתי../images/Emo3.gif

הוא מדבק וקשה להוציא אותו מהראש,אני אתן לו את זה,אבל אני לא יכולה להגיד שאני אוהבת אותו.

HanAn189

New member
39# - Beyoncé - Why Don't You Love Me

מלכת הפופ השחור משחררת את אחד השירים הטובים בקריירה שלה.
סאשה פירס בפעולה

מלכת הפופ? מתחיל באמת להימאס עליי.

ואני ממש רציני. מדונה מלכת הפופ
ממש לא חשה פיירוס.

HanAn189

New member
וגם עליי ../images/Emo13.gif

בחיים לא אמרתי שביונסה מלכת הפופ, כי אני לא חושב כך, ומדונה בהחלט מלכת הפופ. בגלל זה הייתי עדין ונזהרתי והוספתי "השחור". זה מאוד מעייף לשקול כל הזמן מילים כשאתה תוקף ככה.

גם זה לא אבל לא ממש מזיז לי.

לא ישנתי בלילה בעקבות מבחן סרח בהיסטוריה אבל באמת סליחה אם הרגשת מותקף.

למעלה