2010 - Why Pop Rules!

theone24

New member
#30 - טיילור סוויפט.

היא אפשר להתעלם מסנסציית הקאנטרי/פופ המתוקה (להחליא לעיתים) הזאת. מיליון עותקים נמכרו בשבוע הראשון לצאת אלבומה השלישי,והוא עדיין ממשיך למכור כאילו אין מחר. בימינו זה שווה ערך לזכייה באוסקר.
מה קסם הסוד שלה? היכולת לכתוב ולהלחין שירי נעורים עם המון תמימות וקסם והכל כמעט לבד. כן, לעיתים זה נשמע אותו דבר, אבל היי, סוס מנצח לא מחליפים. עם פרצוף מלאכי, אין ספק שב2010 טיילור צחקה כל הדרך אל הבנק.

../images/Emo45.gif

אני לא יודעת כמה זמן היא תוכל להמשיך במסלול הזה, אם היא לא תמציא את עצמה מחדש היא תעלם!! ואני חושבת אם לא תקרית קנייה ווסט היא לא היתה מצליחה בצורה כזו

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo23.gif אני אוהבת אותה אבל כל השירים שלה

נשמעים לי אותו הדבר :\ ז"א כמו Love story
מאלבומה הראשון

אני דווקא אוהב את זה שהיא מצליחה יותר

מכל זונות הצומי ששמות שמלות בשר ופאות בצבעי הקשת כדי למשוך כותרות, לפעמים LESS IS MORE וטיילור ההוכחה לכך... יש בזה משהו יפה אחרי הכל שעם כל הפשטות שלה היא מוכרת יותר מכולן ודווקא אני זוכר ש-BTD היה נשמע לי מאוד חביב (הסינגל, לא שמעתי את האלבום) ואני בד"כ בכלל לא אוהב את המוזיקה שלה..

WhyTheFace06

New member
../images/Emo220.gifTeenage Dream../images/Emo220.gif

אחד אלבומי הפופ השנה
כל שיר ושיר באלבום הזה פשוט שלמות!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

הוא מעולה אבל לא יודעת אם מושלם... לדעתי הדיסק של קיילי זו שלמות פופיסיטית ושל קטי זה פופ קיטשי מעולה בכל מקרה זה דיסק מעולה

candyheart

New member
אלבום טוב.

השיר הכי טוב הוא ללא ספק ET
.ויש שם כמה נפילות,אבל סה"כ אלבום פופ נחמד מאוד עם כמה וכמה סינגלים פוטנציאלים(וגם כמה שכבר מימשו את עצמם).

WhyTheFace06

New member
RIHANNA + Rated R + Loud#32

זמרת שפשוט אין עליה
שני אלבומים מעולים שקניתי (החדש מהם בקרוב
) והופעה בלתי נשכחת של רירי בארץ!! שפשוט אי אפשר היה לפספס

WhyTheFace06

New member
RIHANNA + Rated R + Loud#32

זמרת שפשוט אין עליה
שני אלבומים מעולים שקניתי (החדש מהם בקרוב
) והופעה בלתי נשכחת של רירי בארץ!! שפשוט אי אפשר היה לפספס

candyheart

New member
שני האלבומים היחידים שלה ששמעתי

(כן כן,לא שמעתי את GGGB
) ונהנתי משניהם.אני די בדעה שריהאנה יותר טובה בבלדות מאשר קצביים,והאלבומים האלה אישרו את זה.מקווה שהיא תיקח טיפה חופש אחרי האלבום הזה...שלא יימאס ממנה.

WhyTheFace06

New member
../images/Emo45.gif שתצא אחרי זה להפסקה

ריהאנה באמת יותר טובה בבלדות כי יש לה קול מדהים והיא מנצלת אותו כמו שצריך. אבל חובה לשמוע את GGGB!!!! שגם אותו אגב יש לי XD

theone24

New member
#33 - Shakira - Islands

אחד מהקאברים הכי מוצלחים והמפתיעים שנעשו השנה, לדעתי. שאקירה לקחה שיר של להקת האינדי ,the xx, והפיחה בו חיים חדשים עם קצב יותר מהר והמבטא הלטיני ההורס שלה. http://www.youtube.com/watch?v=AI-lroM6i6g השיר לקוח מאלבומה המעורב Sale el Sol. אל תגלו לאף אחד אבל יש מצב שאני מעדיף את הגירסה הזאת מעל פני המקור.

RedOne8

New member
שמיעה ראשונה שלי

אהבתי ממממאאאאווווווודדדדד!!!!!!!!!!!! וואו, זה ממש יפה
גם אני מעדיף, וואו זה מעלף!!!!

WhyTheFace06

New member
#33 Christina Aguilera- You Lost Me

אחד משירי השנה שלי! שיר מעולה מרגש- שמגיע לו להופיע פה

אכן אחד השירים! למרות שיש לה בלדות טובות יותר

אבל לאלבום כמו ביונק הוא השיר הטוב שלה באלבום.

למעלה