2010 - Why Pop Rules!

candyheart

New member
בהחלט אחת מפריצות השנה.

אני שמחה שהכרתי לפני שהוא התחיל חרישה אין סופית בגלג"צ.שמעתי על האלבום שלהם דברים טובים.מומלץ?

spiceupmylife1

New member
כן אני מתרגלת אליו. הוא דורש כמה וכמה שמיעות

אבל בהחלט יש שם כמה שירים טובים

theone24

New member
#19 - Cheryl Cole - Promise This

אחד מהשירים הכי מדבקים שיצאו השנה מהממלכה המאוחדת. קחו פיזמון כובש, תוסיפו לזה חירבושים בצרפתית ותנו את ההגשה לשריל קול המהפנטת, ויש לכם להיט בטוח! http://www.youtube.com/watch?v=8F1q0Vn4u4g

spiceupmylife1

New member
לגמרי../images/Emo99.gif ושמתי אותו כבר במספר 1(שלי)

אבל מגיע לו להיות פה שוב
אני
בשריל והדיסק שלה טוב וגם הראשון משנה שעברה חוץ מזה שוויל אי אם נדחף לכל שיר שני שם

candyheart

New member
זה קלאסי שיר שבהתחלה ממש לא אהבתי

(אני זוכרת שהשמצתי אותו פה כשהוא יצא) והיום אני ממש אוהבת.בלי החירבושים בצרפתית הוא היה אפילו יותר יפה.

theone24

New member
# 20 - בריטני ספירס בציוץ קורע!

לבריט נמאס מכל המלעיזים ודוברי הדיבה (
) שכל הזמן מפיצים עליה שקרים בעיתונות, אז היא החליטה להגיד מה דעתה על הכל בציוץ טוויטר אחד קורע מצחוק. על הדרך היא גם תיארה לפרטים את ישבנה המושלם! PS - Star Magazine, Radar Online, Jason Alexander and the rest of you liars, Ya'll can kiss my lily white southern Louisiana ass!!!

מלכה../images/Emo47.gif

אני כ"כ מחכה שבריטני תיכנס לכותרות לא בגלל החיים האישיים שלה אלא בגלל המוזיקה!! יאללה שיצא כבר הסינגל!!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif ואיי זה היה קורע ../images/Emo6.gif

קראתי את זה כמעט נפלתי מהכסא חחחח עוד חודש בערך יוצא הסינגל הראשון וואהעעעעע!!!! *התרגשות*

candyheart

New member
../images/Emo47.gif

זה נדיר שבריטני של היום,שכל-כך עטופה בהגנה והשמירה של המנהלים שלה,תצא בהצהרה כזאת.אבל אני מניחה שזה עצבן את כל הסובבים אותה,כך שלא ממש היה איכפת להם. בכל מקרה,ציוץ ענק! מקווה שזה נראה עוד קצת מהבריטני היותר ממשוחררת ונועזת הזו(אבל לא יותר מדי).

Bright Unicorn

New member
20# RIRI ../images/Emo23.gif

אני חושב שמעבר לשיער האדום היא עצמה סיבה כשלעצמה.... המוזיקה, הקליפים, הסטייל האישי המטורף.. וכמובן התספורות פשוט תאווה לעיניים!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo23.gif לגמרי...

עד החודשים האחרונים לא ממש חיבבתי אותה...

Bright Unicorn

New member
21# Kelis- Acapella

אחד השירים הכי מקפיצים השנה.. בכלל חזרה של זמרת מאד אהובה לזירת המשחקים

Bright Unicorn

New member
22#/ 23 דיוויד גואטה!

(קפצתי מספר כי חזרנו על אותו אחד) איך אפשר שלא לציין את היהודון הצרפתי הזה שאחרי ל70% מהלהיטים השנה... כל מילה נוספת מיותרת

candyheart

New member
הוא יהודי?../images/Emo12.gif

יופי טל.לא ידעתי את זה.
אחד המפיקים הכי חרושים השנה.אולי אפילו יותר מדי.בעצם בטוח.

Bright Unicorn

New member
חח כן

דוד גואטה... יש שם יותר יהודי מזה?
האמת שבלי קשר לשם בהתחלה שלו כשהוא פרץ לפני כמה שנים והיה לא מוכר בעליל (עם הקליפ הזה בחלל) אני זוכר שגיא פינס אמר שהוא יהודי צרפתי

למעלה