2010 - Why Pop Rules!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif לגמרי אחד השירים של השנה ../images/Emo23.gif

my heart stops when you look at me just one touch now baby i belive this is real so take a chance and dont ever look back you make me fell like i'm living a teenage dream

candyheart

New member
אחת מהצלחות השנה.

אני לא התלהבתי מאוד.אין בו מעוף בשבילי.אבל אי-אפשר להתעלם מההצלחה שלו.

Music Man XD

New member
סליחה?! מה פתאום דיווה?!?! ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

סתם חחח..
(רק אני צוחק מהבדיחות הסתומות של עצמי נכון?..)

theone24

New member
לא, אפילו אני גיחגחתי...../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

גיחגחתי??? ככה כותבים??

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif שיא מעולה!! וקליפ מדהים

ואלו שתי זמרות.. לא שתי דיוות יש הבדל...

candyheart

New member
זה 2010? רואים? אני לא זוכרת!../images/Emo122.gif

שיר טוב עם קליפ צבעוני ומעניין.אני לא זוכרת אם הוא יצא אחרי או לפניח שגאגא התחילה לקשקש ולעצבן אותי.

הוא יצא לפני

גאגא התחילה לעצבן לפני הסינגל ה3 או אחריו. אי אפשר להאשים אותה "אנחנו" גרמנו לזה. מי אמר על הקליפים שלה שהם ברמה של הקליפים של מייקל ג'קסון? מי אמר שTF זה הThriller שלה? היא האמינה לזה. אגב שמעתם שקנייה טען שהוא ה"מחליף" של מייקל ועכשיו אשר אמר משהו דומה?

candyheart

New member
וואלה.עכשיו אני נזכרת

שב"אלחנדרו" עוד אהבתי אותה.כנראה באמת התחילה לעצבן אחרי זה. וכל מי שטוען שהוא "ממשיך" של זמר אחר,במיוחד מישהו כמו מיקל ג'קסון,צריך להרגיע ומיד.אני לא חושבת שזה נכון לתת לעצמך תואר כזה-תן לאחרים לתת אותו.

../images/Emo45.gif אבל גם לאחרים אין זכות

עד לפני 15 שנה אף אחד לא היה הופך למלך או מלכת הפופ אחרי להיט מקום ראשון והיום כל שנה יש מלכת פופ חדשה ("מה שבא בקלות הולך בקלות"
). וזה ברור לכולם שלא מייקל ולא מדונה איבדו את ה

לא אוהבת את השיר

הקליפ אוברייטד ואני שונאת שהשיר נעצר כל רגע. לא אסלח לה על שהיא הוציאה את השירים שלא אהבתי כסינגלים כשבאלבום יש יותר טובים מהם. לא שהיום זה משנה לי כי מאז הVMA אני לא מסוגלת לשמוע את השירים שלה.

kira18

New member
קליפ השנה בלי ספק. השיר לא לטעמי

רק השורה של ביונסה

theone24

New member
מעולה אנשים, תמשיכו...

זה בסדר שמתבלבלים בספירה, אי אפשר לעקוב אחרי זה. לפני שאתם כותבים משהו שימו לב איזה מספר אחרון מופיע ותמשיכו משם.

למעלה