2010 - Why Pop Rules!

theone24

New member
../images/Emo41.gif2010 - Why Pop Rules!../images/Emo41.gif

אנחנו רגע לפני סוף השנה,ורעות נתנה לי השראה לשירשור מיוחד וחד פעמי בו כל אחד יציג סיבות שלדעתו מראות ש2010 הייתה The Year Of Pop. אין הגבלה על מספר הסיבות שכל אחד יכול לשים, וניתן לשים הכל - קליפים,שירים, אלבומים, תמונות, מה שבא לכם בתנאי שזה רלוונטי לשנת 2010 ולפופ. המטרה היא להגיע ל100 סיבות, וזה יהיה אפשרי רק אם אנשים ישתתפו! פורום פופ מסכם שנה! בואו נעשה זאת ביחד!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo23.gif בהחלט מסכימה איתך ../images/Emo70.gif

אחד השירים הכי טובים באלבום והקליפ הו הקליפ

candyheart

New member
אני בהחלט יכולה לומר שהשיר גדל עליי עם הזמן

כששמעתי אותו פעם ראשונה הוא היה "בסדר".אני חושבת שאפילו נתתי לו 3 כוכבים כשהיתה עליו ביקורת אלבום. אחר-כך כשהוא הפך לסינגל הוא הפך לקצת מעצבן. והיום כשאני שומעת אותו אני יודעת לזהות פה את הקטעים היפים,למרות שהוא עדיין קצת חופר. אה,ולפני שאני ממשיכה(אני פשוט לא רוצה לתקוע הודעה באמצע הספירה),תודה על השרשור יוסי!
רעיון מעולה.אני קצת סנילית וקשה לי לשייך מה היה ב-2010 ומה היה לפני,וגם כתבתם את רוב הדברים שהייתי חושבת עליהם,אבל אנסה להוסיף. אני גם די בטוחה שהשרשור יטולגן.
זה קלאסי לטלגון.

TD הסינגל הכי טוב שיצא מהאלבום

כששמעתי לראשונה את Firework הוא לא היה אחד מהשירים שהכי אהבתי באלבום. קיוויתי שלא ייצא כסינגל. כנראה בגלל שהרבה זמרים היום משחררים רק 4 סינגלים מאלבום ואז או שעוברים לאלבום הבא או שמשחררים את האלבום החדש עם כמה שירים אחרים שאותם משחררים כסינגלים. לא רציתי ששירים כמו E.T, LFN או Peacock (שהעדפתי אז) יאבדו את הסיכוי לצאת כסינגלים. מה הסיכוי שהיא תשחרר 6 סינגלים ועוד לפני ההוצאה המחודשת?
מי אמר לה להוציא את CG כסינגל כשיש לה שירים יותר טובים?

היא באמת חייבת לשחרר את השלושה האלה

לדעתי בעקבות ההצלחה האדירה של הסינגלים שלה זה גם יתאפשר ע"י חברת התקליטים שלה

Eli Medal

New member
באמת אחד השירים היפים

שיר מדהים ומלא משמעות גם הקפליפ מהמם! לא ציפיתי שקייטי פרי תשיר שיר כזה ואני חייבת להודות שהופתעתי לטובה.

theone24

New member
כי העלתי את השער של קאשה בבילבורד...

ואמרת שזה אחלה כותרת שאפשר להשתמש בה. אז השם נתן לי אחלה רעיון לסיכום שנה.

candyheart

New member
חחח מרגיש כאילו כל הפורום מאוהב בה../images/Emo3.gif

אבל זה נחמד.כמו שאמרו פה,היתה תקופת קייטי,תקופת ריהאנה ועכשיו תקופת שריל.האם תקופת בריטני היא הבאה?
בכל מקרה,לדעתי זה מראה על גיוון,וכיף שיש פה מעריצים של זמרים שונים. בקשר לשריל,היא חמודה עם מבטא ענק,ואני חושבת שהיא מאוד סימפטית.אני לא מתלהבת ממנה כמו הרבה מהפורום,אבל אני בהחלט מוצאת אותה נחמדה.בהחלט דמות די בולטת בפופ ב-2010-בעיקר אצלנו בפורום.

theone24

New member
2# - Kylie Minogue - All The Lovers

קיילי חזרה השנה עם אלבום דאנס חדש, והסינגל הראשון מתוכו החזיר אותה לראש המשחק עם הפקה של סטיואט פרייס הגאוני. http://www.youtube.com/watch?v=zixQYDeRtzI לגמרי אחד מהשירים הכי טובים בקריירה של הנסיכה האוסטרלית.

candyheart

New member
אני מוצאת אותו די משעמם.

הוא מאוד קיילי.נחמד כזה אבל לא מעבר.

../images/Emo45.gif

זה כנראה הולך לקרות עוד הרבה
באלבום יש שירים יותר טובים מהסינגלים שהיא שיחררה.

למעלה