Are we sakmashing unkown?

Are we sakmashing unkown?

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש גדול לאדם וענק לאנושות לכולנו!

Starry nights city lights coming down over me

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? הכי גרועה בעולם. גם אם יש לי שנתיים, אני עדיין אעשה הכל ביום האחרון ואמצא את עצמי ערה עד 3 בלילה. הלימודים קצת שיפרו את זה ומסתבר שנחמד לעשות דברים לא ברגע האחרון, אבל זה לא החזיק מעמד יותר מדי זמן.

משהו שלמדתי השבוע: להשתמש בEEG ושימוש נכון בwho ו-whom, סופסוף.
משהו טוב שקרה השבוע: לא סיכמ"שתי נצח, אז הנה ערמה של דברים טובים מהעת האחרונה: נגמרו המבחנים, פגשתי במקרה חברה ממש טובה שלא ראיתי בערך שנתיים וזה היה כאילו התראינו שלשום, ראיתי באופן כללי הרבה חברים שאני לא רואה בד"כ, עבדתי, קניתי כל מיני דברים, טיילתי, חזרתי לצפות בסדרות (טוב, בינתיים רק סדרה, אבל זו התקדמות) והיו כל מיני חדשות טובות.
משהו רע שקרה השבוע: הוצאתי יותר ממה שהרווחתי, ככל הנראה.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגש פורום ווט! ואחריו לילה בראשון. עוד חברים.
איש השבוע: החמוס של מאיה
ובגלל שלא סיכמ"שתי מזמן - מאיה, שקד ונטע שבאו לבקר אותי אי-כאן בצפון הרחוק.
ציטוט/ביטוי השבוע: "Let's assume that Helen of Troy is … J. Lo. And she's decided to run off to Iraq with Brad Pitt."
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: גם מהעת האחרונה - כרטיס למפצח האגוזים, כרטיס לאינדינגב, כמה שמלות, חולצה, לקים, אוכל.
תכניות לסופ"ש: דודים באים לבקר, אולי טיולון איפשהו מחר.
סדרה: Generation Kill
סרט: חצי מ"הממונה על משאבי האנוש"
ספר/פיק: אלים אמריקאים, בני אנאנסי וכל מיני פיקים של GK.
שיר: http://www.youtube.com/watch?v=p7jcuI_0-v0&feature=share
סרטון: -
תמונה/גיף: תפוז לא משתף פעולה עם העלאת תמונה, אז קחו http://24.media.tumblr.com/8c712ae71a3d8b68742613471bfb8bb1/tumblr_mpf60u5u6X1qzo3c9o1_500.jpg

סופ"ש גדול לאדם וענק לאנושות לכולנו!

aesu

New member
וואו, סכמש עמוס.

ואיך יכלת להיות גרמר נאצי אם לא ידעת who וwhom??

aesu

New member
זה היה בכלל אכלת.

וואטאבר, כל אחד והמומחיות שלו.

neurotica

New member
חמוסי

הדברים שכתובים בסעיף רכישה הם פנטזיה או רכישה? אני מבולבלת.

shaharory

New member
shugi is the boy for me

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? אני עובדת הכי טוב תחת לחץ.

משהו שלמדתי השבוע: שאין לנו אפילו תיק עזרה ראשונה במדור! רק פלסטר רציתי.
משהו טוב שקרה השבוע: השלמתי אוקוורד. הגיע TLOS2! יס הודיעו על העניין הזה שגלי והומלנד (שותר מלהיבה מגלי כי אותה אין לי כוח להוריד ולראות עם תרגום באנגלית) ישודרו ממש מהר.
משהו רע שקרה השבוע: כל מה שציפיתי לו שבוע שעבר לא קרה בסוף. היה נורא. וקונח בתסכול מהלקטוז אינטולרנס :(
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגש! והפניה *צליל אלוהי*
איש השבוע: משתמש כלשהו במוקד
ציטוט/ביטוי השבוע: פסיפלורה
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: פינטזתי על גלידה אבל השק"ם היה סגור. אה ואמא שלי קנתה לי 2 חולצות, בערך גררה אותי כדי לעשות את זה.
תכניות לסופ"ש: חייבת בדחיפות לסדר את החדר ולהפעיל את רובי שינקה. וגם תכננתי להכין קרפים- DONE. ועוד כל מיני דברים.
סדרה: אוקוורד, חניבעלוס סיימתי בסופ"ש הקודם.
סרט: הולכת תכף להעולם על פי דנקן עם ציפיות די גבוהות.
ספר/פיק: כלום אוף.
שיר: אד שירן
סרטון: כלום
תמונה/גיף: כלום

Ayelet 363

New member
Drag your sakmash up to the starting line

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? בדרך כלל לדחות דברים מלחיץ אותי, אז אני לא דוחה. כשאני כן דוחה דברים- אני דוחה בהרבה זמן. למשל, את לעבור על מידע על מחשבים ניידים. לוחצים עליי לבחור כבר, אבל אני מאוד לא רוצה לבחור מחשב נייד. אני כך עם הרבה דברים שונים.

משהו שלמדתי השבוע: קווי אוטובוסים ורכבות.
משהו טוב שקרה השבוע: שפגשתי חברים.
משהו רע שקרה השבוע: שיעולים חזקים, נדודי שינה, ומה שאכתוב על סרט השבוע.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: המפגש.
איש השבוע: jחברים.
ציטוט/ביטוי השבוע: היו הרבה, אבל אני לא זוכרת ציטוטים מדוייקים.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
לקרוא ולכתוב.
סדרה:
סרט:
אנטי המלצה. The Mortal Instruments. לדעתי עשו מזה משהו שזה ממש לא. אני מרגישה שממש הרסו את הספרים, שמראש יש לי הרבה ביקורת עליהם, אבל בגדול מאוד אהבתי, וגם עשו מזה הרבה יותר קיטש ממה שזה. אני קוראת כרגע טרילוגיה שלא קשורה אבל מתרחשת באותו העולם, והסרט הוציא לי את החשק גם מהספרים האלה (שלדעתי גם יותר טובים מהספרים של The Mortal Instruments).
מה שכן, היציאה לסרט הייתה כיפית, והפכה את זה לשווה את זה.
ספר/פיק: The Infernal Devices.
שיר: גם השבוע שמעתי בעיקר שירים מוויקד ומרנט. וגם השמיעו בבית קפה כמה פעמים את שני השירים האלה, שבעבר הייתי שומעת אותם הרבה, והם עשו לי נוסטלגיה:
Dido- Here with Me (שבכלל הייתי שומעת בלופים)
Dido- White Flag
סרטון:
תמונה/גיף:
ובכללי:
http://soonerbuydefyinggravity.tumblr.com/post/58696113411/iwastold#notes

neurotica

New member
איזה חמודי!

אז TMI עד כדי כך רע?
כבר הבטחתי לחברות שאלך איתן.
טוב נו, זה לא שכזה אהבתי את הספרים, אני מניחה שלפחות יהיה משעשע.

Ayelet 363

New member
אני חייבת להודות שממש השתעשעתי

למרות שעצוב לי לדעת שמשהו שציפיתי לאהוב שיעשע אותי מרוב שהוא היה גרוע לדעתי, והרבה אנשים באולם ממש צחקו ומצאו הרבה הערות ציניות לומר על זה.

אבל כן, אני חושבת שהסרט גרוע.

אני הלכתי עם חבורה אחת, והבטחתי גם לחבורה אחרת מראש, מזמן. התייסרתי מהצורך לשלם על זה (לפחות כשראיתי את זה ביום חמישי זה היה כשחברה השיגה לנו כרטיסים בחינם), אבל אחותי אמורה להיות חלק מהחבורה הזו, וכשהיא ראתה מה אמרתי על זה (השוויתי את זה לגלי. זה מה שבעיקר שישע אותה ועשה לה אנטי. אמרתי לה שזה כמו סוף עונה 3 של גלי, שבאתי םע ציפיות גבוהות, אבל אני בטוחה שגם אם הייתי באה בלי ציפיות בכלל היית ימתאכזבת) היא נהייתה נגד, והיא רצתה גם שאגיד את זה לזו שרצתה לארגן את היציאה שלנו לסרט, שממש הופתעה מהביקורת הזו שלי, וכרגע לא נראה לי שנלך לזה.

אני התלהבתי מהספרים (מה שמשעשע, כי כבר פעמיים כשביקשו ממני להסביר למה אהבתי אותם מה שכתבתי נהפך לביקורת קוטלת בטירוף
).

זה גם קצת מעציב אותי, כי השבוע גיליתי שעושים סרט לטרילוגיה שאני יותר אוהבת שמתרחשת באותו העולם, The Infernal Devices שציינתי, ועכשיו ירד לי החשק, ולא משנה אם אלה אותם התסריטאים\בימאים או לא (נגד החשקנים אין לי ממש משהו. השניים הראשיים לא מתאימים לדעתי, אבל זה בעיקר כי הם לא דומים לאיך שדימיינתי אותם. יש ליהוק אחד שאני ממש מרוצה ממנו, ואני לכל הפחות בסדר עם רוב הליהוקים). אפילו החשק להמשיך לקרו את זה ירד לי.

מה שכן, מכיוון שאמרתי לה שזה כזה גרוע והוצאתי לה את החשק, דווקא נראה לי שהיא תאהב את זה. לא כי ממש הורדתי לה את הציפיות, אלא כי אחרי שאמרתי לה את זה על הפרק ההוא של גלי, בסופו של דבר היא התלהבה ממנו. אבל זה שאמרתי לה את זה ושאמרתי לה שהרבה אנשים בטמבלר התלהבו מהסרט לא עזר.

5ifi

New member
פנדות אדומות

זה הסרט עם ההוא מדמדומים וסוויני טוד? כי שקלתי אותו. (כי הוא חתיך, הסרט לא נשמע לי מרגש)

Ayelet 363

New member
פנדות אדומות
אחת החיות הכי אהובות עליי

קצת אחרי כלבים וזאבים, שמתחלפים בתור החיה האהובה עליי (כי לפעמים אני רואה תמונות של זאבים שנראים מאיימים ונרתעת. אני יודעת שהם תמיד כאלה, אבל בדרך כלל אני בכל זאת מאוד אוהבת אותם, ורק כשאני רואה אותם כשהם נראים מאיימים אני נרתעת).

בדקתי שוב כי הרגשתי צורך להיות בטוחה. אני לא כל כך אוהבת אותו. ראיתי קצת קטעים שלו מריאיונות בטמבלר והתחלתי לחבב אותו, אבל אני לא מאוד אוהבת אותו, ואני גם חושבת שהוא לא ליהוק טוב כל כך.
דווקא יש אחד אחד שאני חושבת שהוא חתיך. תמונה (התמונה היא מהסרט, כי משום מה בתמונות האחרות שלו או שהוא לא היה חתיך לדעתי או שהוא נראה חתיך אבל שונה. בכל אופן, אני לא חושבת שהתמונה הזו היא ספויילר)
http://themortalinstrumentssource.files.wordpress.com/2012/08/df-00972_r.jpg

neurotica

New member
Just say I do

שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים? נראה לי שאני די בסדר בתכנון זמנים. לא יצא לי לעשות לילות לבנים אבל גם לא ממש יצא לי אי פעם להגיש משהו בלימודים הרבה לפני הזמן.

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: התארסתי.
(וגם קיבלתי שי לחג מהעבודה, השתכרתי עם חברה והיה לי כיף בטירוף, קניתי ברווזוני גומי, השבוע עבר די מהר)
משהו רע שקרה השבוע: הייתי חולה איזה יום ולא הלכתי לעבוד שזה די קנס אבל חוץ מזה כלוווום!
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מפגש, לקים!, לקנות שמלה.
איש השבוע: חמוסי

ציטוט/ביטוי השבוע: חמוס = חמוד + ארוס.

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: מפנטזת על שמלה לבנה שלא תעלה הון, ויש מצב שהפנטזיה תהפוך למציאות.
תכניות לסופ"ש: ארוחה משפחתית, תכנון חתונה (אם יש לכן רעיונות להזמנות מגניבות יו נוא וור טו פיינד מי).
סדרה: התחלתי ורוניקה מארס. זה שונה ממש שחשבתי, ודי נחמד אבל ת'כלס היה יותר מתאים לזה להיות סרט. העלילה המרכזית קצת נמתחת.
סרט: לא היה.
ספר/פיק: סיימ.
שיר: http://www.youtube.com/watch?v=OMr9zCvtOfY
סרטון: חתולים + קופסאות = http://on.aol.com/video/if-it-fits--i-sits--the-supercut-517905800
תמונה/גיף: שעשע אותי מוקדם יותר היום: http://31.media.tumblr.com/5634f6a80b890933e055c4ba8cdff0b6/tumblr_mruoq5PUOQ1ro3pofo1_500.gif

unicorn174

New member
צהלולים!!!
|קופי

נעלמתי מהפורום אחרי מה שקרה עם קורי אבל ההודעה הזאת גרמה לי לרצות לחזור להיות מעורבת.
המון המון מזל טוב!!!

למעלה