lisa s

New member
סליחה על ההתפרצות אבל...

זה לא קשור לערבוב חומרים וסביר מאוד להניח שגם לא עשה את זה בכוונה. תציצי בתגובה שלי במעלה השרשור ותראי הסברים אפשריים למה שקרה (לא 100% כי לא הייתי שם, אבל זה ידע מקצועי).

הדס178

New member
מה זה לא קשור לערבוב

כתוב שתוצאה מאלכוהול וסמים הוא מת.

אז איך את מסבירה את זה?

lisa s

New member
מוות שהוא כתוצאה ממנת יתר

יכול להיות מנטילת כמה סמים יחד במינון גבוה מזה שהגוף יכול לסבול (ונתייחס גם לאלכוהול כסם) או כתוצאה מנטילה של סם יחיד במינון גבוה מזה שהגוף יכול לסבול. כלומר, הוא מת ככל הנראה כתוצאה ממנת יתר, לא משנה אם כמה חומרים הוא לקח, משנה מה ריכוז החומר שהוא לקח. זה כנראה היה ריכוז גבוה מידי.

מה שאני מנסה לומר זה שאם אדם שנגמל חוזר לסמים ולוקח רק סם יחיד לאחר הגמילה, זה לא מהווה עבורו איזשהו ביטוח שבכך הוא לא יחווה מנת יתר וימות. גם מסם אחד (בלי ערבוב) אפשר למות בסיטואציה הזאת.

N o R i K o

New member
אני לא מבינה עם מי את מנסה להתווכח כאן,

הפתולוגים אמרו שמה שהרג אותו זה השילוב של ההרואין והאלכוהול.

lisa s

New member
בכלל לא מנסה להתווכח

ואפילו לא להוכיח ממה הוא מת. אולי התנסחתי בצורה לא טובה...

מה שניסיתי לומר באופן כללי ולאו דווקא לגביו, זאת העובדה שגם כשלא מערבבים חומרים עלולים למות ממנת יתר סמוך יחסית לזמן הגמילה. ואת ההסבר לאיך דבר כזה בכלל יכול לקרות כתבתי איפשהו בשרשור למעלה.

בכל מקרה זה נורא ועצוב

לפי מה שפורסם על ידי החוקרים

לא נמצאו עדויות לכוונה תחילה, כלומר כל הסימנים בחדר הראו שמדובר היה במוות לא מכוון.
וכן, יש דרכים להבחין בין התאבדות מכוונת למוות מקרי.

מצטערת אם העיסוק ב״רכילות״ מעצבן מישהו. אני חושבת שלכל אחד יש דרך אחרת להתמודד עם אובדן, ועבור חלק מהאנשים, זה כרוך בלנסות להבין ולדעת כמה שיותר על מה שקרה.

למעלה