הרואין זה סם מאוד מאוד רע ומאוד ממכר

זה לא נחשב כתרופה בשום תרבות ואופן כיוון שזה פשוט רע.. רע לגוף, רע לראש רע להכל...

ו"שארקנדו" זה שם של סרט דיי משעשע אבל מי שלא מכיר יכול מהשם לחשוב שהוא היה שיכור...

אולי הוא מעד והמעידה הזאת עלתה לו בחיים... וחבל:\ ממש עצוב לי עליו

sweet shir

New member
הרואין זה סם ממש רציני.

גם אם הוא לקח את זה בתור משכך כאבים מ מ ש חזק (שאני בספק), בן אדם אחרי מוסד גמילה לא אמור להיות קרוב לזה.

לא תרופה ולא משכך כאבים

אחד הסמים הכי קשים שיש (אם לא ה...).

הרבה אנשים שידעו על העבר שלו עם סמים היו בשוק כשהתגלה שזה היה הרואין, בגלל שזה סם כל כך קשה ורוב האנשים חשבו לדעתי שהוא לא היה במצב קיצוני עד כדי כך.

אני זוכרת כשהוא נכנס לגמילה, הרבה האמינו (או רצו להאמין) שזה אלכוהוליזם "בלבד", ושהוא לא חזר לסמים.

עצוב שהמציאות שונה.

danas83

New member
אני לא מבינה אם איזה "חברים" הוא יצא איתם

כנראה אלו הם שנתנו לו לשתות ואולי אפילו סיפקו לו סמים ובגלל זה הוא לא התגורר אצל משפחתו אלא בבית מלון כי הוא ידע שהוא לא נגמל באמת.. חבל...

N o R i K o

New member
האמת שאצל מכורים הרואין כן משמש כמשכך כאבים

ויכול באמת להיות שמרוב אלכוהול הוא התחיל להרגיש קצת לא טוב והוא לא היה פיכח מן הסתם כדי לחשוב על הגמילה והתהליך שהוא עבר.
כל כך עצוב לי...

danas83

New member
לגמרי חבל.. הרואין זה סם קשה מאוד

שברגע שמתמכרים אליו לא הרבה מצליחים להגמל ממנו...
עצוב חבל עליו..

aesu

New member
האמת

שמוזר לי לראות אותם מחייכים. לא שציפיתי שהם יבכו כל היום, אבל מוזר לי לראות אותם כאילו כרגיל כשהכל כל כך לא כרגיל.

aesu

New member
זה לא כזה משנה מה הם עושים.

הקטע הוא שהם נראים כמו שהם לפני וזה לא מסתדר לי בראש. ):

אנשים שאיבדו אדם קרוב עדיין מחייכים..

חברה שלי איבדה את אבא שלה לפני כמה חודשים, ובלוויה היא צחקה על זה שנחמד לראות את האקס שלה כי היא כבר לא מרגישה אליו כלום.

החיים ממשיכים, זה היופי והכאב שבהם.

aesu

New member
אמרתי שאני לא מצפה שהם יבכו כל הזמן.

ברור שהם הולכים לחייך עוד הרבה.
העניין הוא שמוזר לי שהם נראים אותו דבר, כאילו שום דבר לא השתנה וקורי פשוט לא בתמונה כי הוא בדיוק הלך לשירותים או משהו.
זה רק מעצים את התחושה שזה לא אמיתי.

sweet shir

New member
אני מבינה אותך

אבל בתכלס מה שאנשים עושים בשבעה זה לצחוק, לחייך ולספר סיפורים נעימים על הנפטר. לנוצרים אין שבעה, אז אולי זו הגרסא שלהם להתמודדות.
בסה"כ גם רובם צעירים שבטח לא התמודדו עם מוות, כל אחד מתמודד בצורה שונה. זה לא אומר שהכל כרגיל.. זו פשוט הדרך שלהם להתמודד עם הסיטואציה.

LeRanch

New member
נראה לי שהם פשוט חוגגים עם ג'יין

את יום ההולדת שלה, שלמרבה הצער חל יום אחרי מותו של קורי..

הדס178

New member
שאלה בקשר לקורי

הסיבה שהוא מת זה שהוא ערבב חומרים ואז הגוף קרס? זה לא שהוא התאבד נכון? נגיד עשה את זה בכוונה?
פשוט לא היה לו על זה שליטה..

ונכון שהוא ככ לא נראה מכור לסמים? נראה ככ ילד טוב. זה מאד מוזר לי.

neurotica

New member
אין דרך לדעת.

הבנאדם היחיד שיכול לדעת אם הוא עשה את זה במחשבה תחילה או לא הוא עצמו.
אני אישית רוצה להאמין שזו היתה מעידה ושהוא ידע שיש לו המון בשביל מה לחיות, אבל אין שום דרך לדעת. (אלא אם כן יש לנו קוראי מחשבות בקהל.)

בכל הכנות, אני לא מבינה את כל ההתעסקות הזו בהתמכרות שלו ובנושא הסמים. נכון, זה מה שהרג אותו, הנתיחה הוכיחה את זה אבל זאת לא הפואנטה. הפואנטה היא שבנאדם מוכשר שכולנו אהבנו לא נמצא בנינו יותר, אז מה זה משנה אם הוא עשה את זה בטעות או בכוונה, לבד או עם חברים. נמאס לי כבר לשמוע על זה. זה לא מה שחשוב!!!

(אני מצטערת שזה בא בתגובה לך, זה מכוון לכולם - לכל מי שדן בנושא, בין אם זה בפורום, או בידיעות אחרונות, בפנאי פלוס, בגיא פינס, בפייסבוק וכו'. כל אחד מנסה להוכיח שהוא יודע יותר טוב וכולם מפספסים לחלוטין את העיקר ומתעסקים ברכילות.)

הדס178

New member
לא יודעת מה איתך

אבל לי זה כן משנה אם הוא עשה את זה בכוונה, או שהערבוב של שני הדברים פשוט הרג אותו. זה כן משנה את היחס, זה כן משנה כי אז אפשר לדעת שאם הוא התאבד אז הוא לא רצה לחיות. ומכאן השאלה למה- הוא שחקן, יש לו את ליאה,. וזה כן מעניין אותי אם הוא התאבד או לא כמו שהיה מעניין אותי אם ליאה היתה עושה את זה
ואני חושבת שהעיסוק הזה לא גורע מההוקרה והבכי שזה שהוא עכשיו איננו.זה לא סותר.

neurotica

New member
וול, בהצלחה.

אם תשמעי ממנו משהו, תעדכני את מדורי הרכילויות.

ואני לא מסכימה, זה סותר וזה מוריד. זה הופך את זה לרכילות ולא למקרה מצער. כל הכתבות מלאות בשקרים והנפצות, במקום אחד כתבו שהתהילה גרמה לו להתדרדר לסמים, במקום אחר שמערכת היחסים שלו עם ליאה היתה לא יציבה וזה היה הטריגר - וכולם כותבים הכל בכזו החלטיות כאילו הם היו שם לאורך כל חייו. וזה מעצבן. זה סה"כ חיפוש כותרות.

הדס178

New member
זה לא מעניין אותך?

ולא בקטע רכילותי. זה גם לא מעניין אותי בקטע רכילותי.

חו"ח מישהו שאת מכירה מת ,זה לא יהיה מעניין אותך לדעת אם הוא התאבד או שזה קרה מעצמו, או שהוא נפטר ממחלה חו"ח?
ולהיפך,דוקא בגלל שזה מישהו שאנחנו אוהבים אז זה צריך לעניין. כי זה משנה את היחס. אולי ככה אפשר לדעת דברים עליו.

למעלה