בנית ההתרים

בנית ההתרים

איך בונים אתר חדש אם גבר בניתי אחד?

סליחה. זוהי הבת שלי שכתבה בשם שלי

היא בכתה ב' והתחילה לבנות אתר. אשמח אם תענו לה. היא רוצה להקים אתר חדש וזה מפנה אותה לאתר שהיא כבר בנתה.

gil1mfhp

New member
תשובה לאיך בונים אתר חדש

הי תודה על השאלה, לא בטוח שהבנו את השאלה בדיוק אבל יש 2 אפשרויות 1) אם כבר בניתם אתר אתם יכולים להמשיך לבנות אותו ולהוסיף עוד דפים על מנת לעשות את זה עליכם להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה לאתר ואז לבחור "עדכן אתר" יש ללחוץ כל פעם על כפתור "הוספת עמוד" ולהוסיף הרבה דפים ותוכן כדאי לכם לצפות ב סרטון הדרכת בניית אתרים 2) אם אתם רוצים אתר חדש לחלוטין על מנת לפתוח אתר חדש לחלוטין עליכם להרשם מחדש ל"עולם האתרים" כל משתמש רשון יכול לבנות אתר אחד בלבד לכן אם את רוצה אתרים שונים יש להרשם מחדש למערכת ולהתחיל בניית אתר חדש מקווים שזה עוזר שלחו לנו קישור לאתר שאתם בונים בהצלחה

gil1mfhp

New member
איזה אתר מקסים

הי נכנסנו לאתר ממש מקסים
אם אתם רוצים להוסיף סרטונים אז צריך: 1) למצוא את הסרטון שאתם רוצים להוסיף בפליקס או ביו-טיוב 2) להעתיק את הכתובת של דף הסרטון (URL - כתובות האינטרנט של הדף) למשל http://www.youtube.com/watch?v=_OBlgSz8sSM 3) בבניית האתר אצלנו במצב של עריכת דף - בעורך הדף לחצו על כפתור עם התמונה של הסרט עליו "הוספת/עריכת סרטון" 4) הוסיפו את כתובת ה URL שהעתקתם מקודם לשורה השניה "כתובת הקובץ" לחצו על כפתור ההוספה וזהו יש לכם סרטון באתר

שוב הבת שלי בניק שלי...

היא רוצה להוסיף משחקים מאתרים אחרים, ושואלת איך עושים זאת.

למעלה