סטרפטוקוקוס B - ניסיון לטפל ללא אנטיביוטיקה

MamaHen

New member
סטרפטוקוקוס B - ניסיון לטפל ללא אנטיביוטיקה

כאשר הייתי ילדה סבלתי מדלקות שקדים וגרון (אנגינה) בתדירות גבוהה. בגיל ההתבגרות זה נעלם. השקדים נותרו נפוחים. אחרי שהבייביס חגגו שנה, והחלו גן, היא חזרה - הם מביאים את זה איתם מהגן, למרות שהם לא חולים (הלוואי ולא ירשו את זה ממני ) לאחרונה, היה לי רצף של 2 אנגינות אחת אחרי השנייה בהפרש של שבוע, אחרי שנטלתי אנטיביוטיקה בכל אחת מהפעמים. אחרי הפעם השנייה כאשר חזרה האנגינה, החלטתי שאני לא נוטלת אנטיביוטיקה, הבראתי, והצלחתי להישאר בריאה חודשיים+. מאתמול, אני שוב עם אנגינה. עשיתי בדיקה ביתית לסטרפטוקוק, והתוצאה חיובית. אני לא רוצה ליטול אנטיביוטיקה כי אז שוב אכנס למעגל קסמים שאיך שנגמרת המחלה, אחרי שבוע היא מופיעה שוב. מעדיפה שהגוף יתחסן, ואז אצליח למשוך אולי עד סוף החורף (אביב + קיץ בינתיים לא הייתי חולה). כרגע אני: שותה תה ירוק עם דבש, שותה 3 פעמים ביום מיץ מחצי לימון, מגרגרת 3 פעמים ביום מי מלח, נוטלת 3 פעמים ביום פרוטק פלוס. שאלות: 1) האם יש עוד משהו שאני יכולה לעשות כדי להחלים ולהקל? 2) האם המחשבה שלי היא ראלית, שבאמת בלי האנטיביוטיקה הגוף מתחסן טוב יותר? 3) הרופאה אמרה לי שבפעם הבאה שתהיה לי אנגינה, שנעשה משטח גרון לכל המשפחה, יכול להיות שמישהו נשא, מה שגורם להישנות ההדבקות אצלי. הפתרון הוא לתת אנטיביוטיקה לנשא. זה לא נראה לי, כי אני אתן אנטב' לילדים שלי כדי שאני ארגיש יותר טוב + ננחי שנתתי, אחרי כלום זמן בגן הם יהפכו לנשאים שוב. 4) קראתי, שהמצאות סטרפטוקוק לא מחייבת שהוא חולל את המחלה. ישנם אנשים רבים שנושאים סטרפטוקוקים ולא חולים, וגם אם כן, לא תמיד יש קשר. אודה לכל תובנה בעניין. קצת נמאס לי מהעקב אכילס שלי...

ינוקא1

New member
לפי הרמב"ם

הגורמים ל"קדחת עונתית" (=התקררות) , זה "ליחה" רבה בגוף שנובעת מאכילה מרובה של סוכרים ואפילו פירות. הסטרפטוקוק משרת את הגוף בלהיפטר מהעודפים הללו. ממילא לשיטתו הפתרון הטוב הוא מניעה : במשך כל השנה להשתדל לאכול פחות סוכרים. ובינתיים רפואה שלימה !

למעלה