לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
66096,609 עוקבים אודות עסקים

פורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום!

לאחר זמן מה של הפסקת הנהלת הפורום אני שמחה להחזיר אותו לפעילות ומזמינה אתכם לשאול שאלות, להגיב ולשתף בחוויותיכם וניסיונכם
המשך >>

לצפיה ב-'פטרת בבוהן כף הרגל'
פטרת בבוהן כף הרגל
<< ההודעה הנוכחית
04/07/2017 | 10:43
5
112
שלום, יש לי פטרת רצינית שאכלה כבר את הציפורן וקשה מאוד שלא להבחין בה.
ולמרות זאת שלח אותי רופא העור לסדרת בדיקות עם תוצאות שולקחות מספר חודשים, במטרה לבדוק שאכן מדובר בפטרת, שזה קצת מגוחך... 
האם אין לי אפשרות לקבל מרשם לכדורים (או כל טיפול תרופתי אחר) ללא סדרת בדיקות ארוכה שכוללת 2-3 ביקורים נוספים אצל הרופא?
פטרת ציפורניים >>
לצפיה ב-'האם נוזל לפטרת הציפורניים של clearance עוזר? לא צריך מרשם?'
האם נוזל לפטרת הציפורניים של clearance עוזר? לא צריך מרשם?
11/07/2017 | 10:52
4
69
לצפיה ב-'נוזל לפטרת הציפורניים של clearance - קלירנס'
נוזל לפטרת הציפורניים של clearance - קלירנס
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2017 | 11:46
3
116
שלום,
דבר ראשון אציין שאין צורך במרשם לשימוש בנוזל לפטרת הציפורניים של clearance.
לגבי שאלתך אם הוא עובד -
ניתן לומר שהוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק הישראלי לפתרון בבעיית פטרת הציפורניים.
המוצר נסחר בפריסה ארצית ובינלאומית כבר מספר שנים ללא החזרות של לקוחות או תלונות יוצאות דופן.
כמובן שעל מנת להשיג תוצאות יש להתמיד לאורך כל תקופת הטיפול בשימוש נכון בהתאם להוראות השימוש.

אחת התכונות הייחודיות של נוזל הפטרת של clearance היא פורמולה המאפשרת לחומרים פעילים לחדור אל עומק הבעיה ולטפל בה נקודתית ומקומית.
השיפור נראה לעין בפרק זמן קצר יחסית בגלל הטיפול הנקודתי של המרכיבים - שמן עץ התה, שמן חוחובה, שמן אקליפטוס ועוד, הידועים כפעילים נגד פטרת לא רק על הציפורן, החודרים לאזור הבעייתי ומבצעים פעולה אנטי-בקטריאלית.
צפי בסרטון המצורף להסבר על הנוזל.
פטרת ציפורניים >>
לצפיה ב-'מלבד טיפטוף הנוזל לפי ההנחיות '
מלבד טיפטוף הנוזל לפי ההנחיות
24/07/2017 | 11:11
2
52
יש עוד פעולות שצריך לעשות במשך זמן הטיפול? 
האם אצטרך לקנות דברים נוספים להשלמת הטיפול מלבד הנוזל?
פטרת ציפורניים >>
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורניים עם clearance'
טיפול בפטרת הציפורניים עם clearance
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2017 | 12:01
1
57
ניתן לזרז את הטיפול עם שימוש בסבון טיפולי של clearance מאחר והוא מכין את הרגל לטיפול עם נוזל הפטרת, וכמו כן שומר על היגיינת כף הרגל.

דאודורנט ספריי לכף הרגל - שומר על היגיינת כף הרגל במהלך היום, מונע זיעה והתפשטות של חיידקים על כף הרגל ובתוך הנעל.
פטרת ציפורניים >>
לצפיה ב-'שאלה אחרונה ברשותך'
שאלה אחרונה ברשותך
08/08/2017 | 10:40
25
האם הנוזל יסייע לפטרת לא התחלתית אלא כזאת של שנים שכבר אכלה את כל הציפורן?
פטרת ציפורניים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי אולגה קניבסקי, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה 7 שנים ומומחית בייעוץ מקצועי בעולם היופי ובפרט לנושא פדיקור / מניקור. נושא הפדיקור והמניקור הינו
עוד...

הודעות אחרונות

14:27 | 10.09.17 אורחים בפורום
10:18 | 06.09.17 אורחים בפורום
13:22 | 17.08.17 אורחים בפורום
23:44 | 07.08.17 אורחים בפורום
10:43 | 04.07.17 אורחים בפורום
02:13 | 28.06.17 אורחים בפורום
11:41 | 06.06.17 אורחים בפורום
11:01 | 10.05.17 אורחים בפורום
23:05 | 09.05.17 ששש14
13:05 | 22.03.17 אורחים בפורום
19:52 | 28.02.17 bogib
07:51 | 22.02.17 אולגה קנייבסקי
23:27 | 06.10.16 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ