שרשור התחדשויות

פעם ראשונה עם צ'יינה גלייז – ואני מאוהבת!

היום סוף סוף הלכתי לדואר להביא את החבילה שהזמנתי לפני שבועיים מהמוכר באיביי, שמסתבר שלא מעט מבנות הפורום הזמינו ממנו לאחרונה – salonsupplystore
החבילה הייתה ארוזה ממש סבבה, הזמנתי 7 לקים אז כל שלישייה של לקים הגיעו בקופסה וכל קופסה הייתה עטופה בפצפצים. הלק השביעי היה עטוף בפצפצים בנפרד.
גם המעטפה עצמה הייתה עם פצפצים וב"ה הלקים הגיעו שלמים (קצת דאגתי אחרי שראיתי מה שכתבה very slightly mad)
בכל מקרה, אלו הלקים:
בתמונה העליונה 5 לקים של china glaze מקולקציית sunsational: (משמאל לימין)
Sun of A Peach
Shell-O
Neon & On & On
Too Yacht to Handle
Highlight of My Summer

בתמונה השמאלית למטה - שני לקים מקולקציית cirque du soleil:
Water You Waiting For
It’s A Trap-Eze!

בתמונה הימנית למטה – לא קשורים להזמנה מ-salonsupplystore אבל גם אותם קיבלתי בדואר השבוע (-;
שני לקים של ETUDE HOUSE:
PPK005 – לק גליטר – נצנצים בלבן, ורוד עתיק, ורוד פוקסיה וסגול לילך
PP503 – לק סגול עם שימר סגלגל ונצנצים קצת יותר גדולים בורוד

אפשר להגיד שאני מאוד מרוצה

Bonushkie

New member
הניאונים של צ'יינה גלייז מדהימים

יש לי את אלה שהזמנת חוץ מshell-o וtoo yacht to handle, בכללי לצ'יינה גלייז יש את הניאונים האהובים עליי. יש לי של כל מיני חברות אבל רק שלהם ממש בוהקים ונראים כאילו הציפורניים זוהרות. הם בהחלט שווים!

הם באמת גורמים לציפורניים להיראות זוהרות!

צבעים הורסים, ככה שאפשר להגיד שצ'יינה גלייז נכנסו לי ללב במהירות.
אני ממש מחכה לנסות את shell-o כי יש לו צבע הורס אבל אני עדיין אמביוולנטית לגבי לקים במרקם ג'ל...

Bonushkie

New member
אם זה עוזר

אז הג'לי הורודים מהקולקציה הזאת לא שקופים מדי. לפי מה שראיתי באינטרנט(וניסיתי את heat index שהוא ממש מהמם) הם אטומים באיזה 2-3 שכבות אבל עדיין מומלץ לשים מעל לבן כי זה ממש מדגיש את הצבע וגורם לו להיראות יותר יפה.

יש לי גם את הכחול מהקולקציה הזאת והוא שקוף בטירוף, אין מצב שאני יכולה לשים אותו לבד בלי לבן מתחת בלי שיקח לי איזה 5-6 שכבות להגיע לאטימות.

תודה D:

מקווה שגם לך יסתדר כל העניין (אולי כבר הסתדר ואז בכלל מעולה חח) ושהקניה ההבאה שלך תהיה חלקה ותגיע במהרה

Name Of a User

New member
תתחדשי!

אני אשמח לשמוע התרשמויות מהניאונים של צ'יינה, אני גם שוקלת לקנות

TNX

בינתיים ניסיתי את הורוד (Neon & On & On), את הכתום (Sun of A Peach) ואת הטורקיז (Too Yacht to Handle). השניים הראשונים ממש זוהרים על היד, הטורקיז פחות.
אישית, אני חושבת שהצבעים ממש מיוחדים על היד, הם באמת זוהרים כמו שBonushkie כתבה מעליי, ואם את אוהבת את זה - לגמרי שווה להזמין.

Name Of a User

New member
ואיך המריחה?

לפי ביקורות שקראתי באינטרנט, המריחה שלהם קשה..
השאלה אם אפשר לחיות איתה בשלום?

אני ממש רוצה את
Neon and on and on
Sun of a peach
That shore bright
ו- highlight of my summer

(מתנצלת אם יש שגיאות כתיב, מאוחר
)

לדעתי אפשר...

תראי, מריחה ראשונה - מזעזעת חחח
אבל שכבה שניה (ובחלק מהמקרים גם שלישית) מסדרת את העניין ונותנת מראה אטום וחלק...

למעלה