שרשור שאלות לסופ"ש

בארץ הוא עולה 51 ש"ח פלוס מינוס למה הוא כזה יקר? כי זה מותג בעל שם עולמי.

מה כל כך מיוחד בו? קודם כל מדובר בחברה שמתמחה בייצור לקים, כך שיש להם אינספור גוונים. מעבר לזה יש כל מיני דקויות, כמו המברשת הרחבה שלהם (שלי אישית היא מאוד נוחה), כל מיני נצנצים והחזרי אור מיוחדים וכו וכו.

לגבי עמידות, על כל אחת זה אחרת.

אם את מוצאת גוון זהה בחברה אחרת זולה יותר, הרי שזה מבורך, אבל בגדול, חוץ מהקטע שזה ללא שלושת החומרים החשודים, אין הבדל. אני פשוט לעיתים מוצאת גוונים זהים לחלוטין.

denush

New member
לדעתי המחיר בעיקר בגלל המותג כמו כל חנות שנחשבת יוקרתית יותר שבה משלמים יותר.... אבל יש הרבה חברות עם גוונים מאוד דומים וזולים יותר....
אפשר למצוא באיביי במחיר מעט יותר זול לעיתים, אבל לא תמיד זה יוצא משתלם עם עלויות המשלוח.
כנראה שהמחיר הכי משתלם לאסי זה במבצעים של 3 במאה שיש בס"פ לפעמים...
אני אישית לא רצה לקנות גוונים של אסי, יש לי 5-6 באוסף ואני לא חושבת שארכוש משהו משם אלא אם כן יהיה איזה גוון ממש מיוחד שאמצא חן בעיני

trilliane

Well-known member
מנהל
לדעתי כלום... זה פשוט מותג מבין הגוונים שהגיעו לארץ רק אחד מצא חן בעיניי (Dive Bar) וגם אותו הזמנתי מחו"ל (בחצי מחיר) כי נראה לי מוגזם לשלם 50 ש"ח ללק כזה (ולשמחתי קיבלתי את גרסת הסלון כי המברשת הרחבה של גרסת הפארם בלתי נסבלת בעיניי ואני לא מסוגלת לעבוד איתה). מאז יצא ב-GADE גוון דומה יחסית (קצת יותר בהיר) וקניתי גם אותו (10 ש"ח).

קניתי עוד שני גוונים כרומיים (כסוף מאט כזה) בהמשך למטרת חותמות והם אכן עושים את עבודתם נאמנה, אבל מבחינת עמידות (ניסיתי אחד מהם) ממש לא (אופייני לכרומים) והמריחה הייתה נוראית (בגלל המברשת הרחבה) אז מזל שקניתי אותם רק לחותמות... בזה לא מפריעה לי המברשת.

רוב הגוונים שלהם הם קרמים רגילים למדי ואפשר למצוא דומים וזהים להם בשלל חברות אחרות, למשל שיק, חברה ישראלית עם פורמולה מצוינת, מבחר גוונים ומחיר שווה לכל כיס.

אתן ממש אומניות -בנות יקרות.חשבתן לקחת את נוש

נושא העיצוב למקום(מקצוע) יותר גדול?
כיף לכן!

דנית241

New member
לק

היום אני לובשת שימלה בצבע בורדו איזה לק כדאי לי לשים? יש לי עור בצבע כהה...;)

lilo4

New member
זו החלטה של היבואנים לשמור על מחירים גבוהים כדי לשמור על תדמית של מוצר מקצועי-יוקרתי, לכן גם אופי וצ'יינה נמכרים בארץ במחירים גבוהים ללא מבצעים

neurotica

New member
בדיוק חשבתי כמה כסף יכלתי לעשות

אם הייתי פותחת דוכן של ציורים גיקיים על ציפורניים בפסטיבל אייקון שהיה השבוע.

trilliane

Well-known member
מנהל
או לק בצבע של השמלה (אם את בקטע) או מה שבא לך

trilliane

Well-known member
מנהל
יש כל שנה, אני רואה את אותה אחת בכל כנס

ובד"כ מקשקשת איתה לא מעט (השנה לא היה לי זמן, וגם התבאסתי על עצמי שלא הייתי עם לק בכלל...
). השנה הדוכן שלה היה בחוץ, נדמה לי שבצד מגרש הכדורסל, לכיוון היציאה לרחוב הארבעה.

daimond1

New member
איך לשמור על הלק??

אחרי שאני מורחת לק, לפעמים 3 שכבות, מתחילים להראות בקצוות הציפורניים סימני נסיגה....זה יכול להיות גם שעה אחרי שאני מורחת מייבשת, שמה TOP ולפעמים נוגעת במים (מקלחת או שטיפת כלים).
מה לעשות??

SleeplessBeauty

New member
יכול להיות שזה הטופ שאת משתמשת בו

לי זה קרה המון, וכשהחלפתי טופ התופעה נעלמה...

trilliane

Well-known member
מנהל
את משתמשת במקרה בסש ויט? זו תופעה ידועה שלו

daimond1

New member
לרוב אני משתמשת בלק שקוף של

WOW או CHIC ומעל מייבש של בוקי סטייל.

למעלה