פינת האתגר - שבוע רביעי והתייעצות

yaelsn

New member
פינת האתגר - שבוע רביעי והתייעצות

אני ממש מצטערת על ההיעדרות מהפורום בזמן האחרון, אני מנסה לדחוס כמה שיותר דברים לימים שלפני תחילת הלימודים וגם עושה את האתגר בצורה היומיומית שלו, אז זה לא משאיר לי כל כך זמן להיות כאן

מקווה שזה ישתפר בקרוב...

בשבוע שעבר הייתה היענות די חלשה לפינת האתגר אז אני מתלבטת אם כדאי להמשיך באותה מתכונת, או שנעבור למתכונת העולמית (כי אני יודעת על לפחות 3 חברות פורום שמחליפות עיצובים כל יום)

בעיקרון התכנון היה לעשות השבוע שחור לבן, ציפורניים מטאליות וקשת בענן ובשבוע הבא גרדיאנט, נקודות ופסים.
מה דעתכן

נשאיר את זה ככה? או של אחת פשוט תתקדם עם האתגר בקצב שלה ותפרסם כאן את העיצובים שהיא עושה באותו שבוע?

yaelsn

New member
הציפורניים שלי בשחור לבן

מתנצלת מראש, אני לא זוכרת איזה מהעיצובים כבר שמתי פה ואיזה לא

trilliane

Well-known member
מנהל
לקים מהממים! אני ממש אוהבת לק שונה בכל אצבע

Name Of a User

New member
אני חושבת שהיינו צריכות

פשוט לכל שבוע לפתוח שירשור וכל מי שעשתה עיצוב שקשור לאחד הימים בשבוע הייתה משרשרת למקום המתאים..

אבל עכשיו כבר מאוחר מדי כי עוד שבוע פלוס מינוס כבר נגמר.. ובמילא אנחנו מעלות את העיצובים לאתגר בשרשור הרגיל

שנה הבאה בע"ה נייעל את זה בצורה יותר טובה.

daimond1

New member
לי באופן אישי

אין זמן לצבוע את הציפורניים כל יום. לרוב אני צובעת ועושה דוגמא מאוחר בלילה בימי שישי. לצערי, הלק לא מחזיק מעמד יותר מידי מים-שטיפת כלים וחומרי ניקוי.....
לצערי אני לא יכולה להעלות תמונה כל יום.
אפשר לעשות פינה שבועית. אני מקווה שלא אשכח לצלם ולהעלות.

lilo4

New member
בסוף לא הספקתי כלום

ידעתי שאני לא אספיק להעלות עיצובים כל יום... אבל איכשהו יצא ככה שלא הספקתי לעשות שום דבר.
בכל מקרה אני נהנית מאוד מהעבודות שלכן, ומדהים שאתן מצליחות למצוא את הזמן, הסבלנות והיצירתיות בשביל להעלות כל פעם עיצובים מדהימים

באטגירל

New member
עיצוב קשת בענן...

אני לא ממש הקפדתי על האתגר... לא הייתי מצליחה להחליף בכל יום,
ובכל זאת היה מעניין ומהנה לראות את העיצובים של הבנות המוכשרות פה!

והנה עיצוב קשת בענן שעשיתי בעזרת חרוזים\קוויאר\בועות (כך זה נקרא אצל פופה)....
איך שלא תקראו לזה, התוצר עצמו מיוחד ומעניין, אבל העבודה קצת קשה מאחר וה"חרוזים" מתפזרים בקלות, בעיקר מאחר והם כל כך קטנים.

זה בכל אופן הרושם הראשוני שלי מהם...

דבר אחד שלא הייתי בטוחה לגביו הוא אם שמים שכבת טופ כשמשתמשים בחרוזים כאלו, ולכן העיצוב לא החזיק מעמד הרבה זמן... :\ אם מישהי התנסתה בזה כבר ויכולה לעזור - אשמח!

וזהו, חג שמח וסליחה שחפרתי..

למעלה