איזה לק נלבש לכבוד יום האהבה?

lilo4

New member
../images/Emo262.gif איזה לק נלבש לכבוד יום האהבה? ../images/Emo99.gif

אני חושבת שיום האהבה שיחול מחר [יום שני] ראוי לשרשור מיוחד
האם מרחתן לק שיתאים ליום הרומנטי? בנות הפורום היצירתיות מוזמנות להעלות הצעות ותמונות של נייל-ארטים רומנטיים במיוחד לט"ו באב
וכמובן שהמלצות על לקים ספציפיים שמתאימים ליום הזה יתקבלו בברכה

cockta

New member
אני הולכת לכבוד יום אהבה עם החבר

להופעה של איפה הילד!!! :) אין אני כל כך מתרגשת! עדיין לא החלטתי איזה לק אני שמה להופעה :) ברגליים אני כרגע עם tropical rose של ג'ייד שזה ורוד ברבי מקסים שכזה :) ממש יפה לפדיקור!

ליאני777

New member
לא עשיתי ליום האהבה אבל זה די קשור ../images/Emo268.gif

עשיתי את העיצוב הזה עם חותמות אתמול ושכחתי שמחר זה יום האהבה.. זה נראה קצת קשור ליום האהבה עם הפיה והרקע הורוד.. חחחחח

תות81

New member
מהמם!

רק אני כישלון חותמות, אולי זה כי אני משתמשת בחותמות הפלא ולא בקונאד

תולי01

New member
התחשק לי קצת נוסטלגיה....

האמת שהמילה נוסטלגיה מתאימה כי אנחנו כבר מלא זמן ביחד
השבוע התחשק לי לחזור אל אחת הקולקציות שהיו מהאהובות עליי ולא השתמשתי באף אחד מהלקים בה כבר המון המון זמן - Wild at heart של קולור קלאב! אז עכשיו אני עם הירוק ההורס לגמרי מהקולקציה הזו - Rule Breaker ובהמשך השבוע אני הולכת להחליף לצבעים אחרים מהקולקציה הזאת, ממש התגעגעתי אליה
אין לי סווטץ' שלו, אז הנה תמונה מהבלוג המקסים The Hungry Asian

שחור!

סתם
לא מרחתי לק מיוחד. אבל אם הייתי חוגגת אוליי הייתי עושה עיצוב של לק אדום/בורדו עם חותמות של ורדים בשחור. זה לא משהו שהייתי עושה סתם ביום רגיל, אבל עדיין זה מתאים לסגנון שלי. לבחורות אחרות הייתי ממליצה לק ורוד עם לבבות אדומים
שיהייה קיטשי ולא דומה לשלי

l i r o n i t

New member
לא לבשתי אותו במיוחד, אבל...

כשחושבים על זה הוא דיי מתאים - china glaze - strawberry fields

Osnatz1

New member
המממ לוריאל 601

הלא הוא... צהוב
אולי זה אומר שאני מקנאה? סתם, אבל לא יאמן איך מאז הילדות בערך אני עם בן זוג קבוע ואיכשהו כ-ל שנה יוצא שאנחנו בהפסקה/כאסח/פרודים זמנית בול בט"ו באב! זה פשוט שערורייתי!!! 9 שנים של קשר ON AND OFF ותמיד ט"ו באב נופל על הOFF!!
|ראש בקיר| לדעתי זה הכל מתוכנן כי הוא יודע שאני הבחורה הכי לא רומנטית עלי אדמות... (באחת הפעמים הראשונות שהוא הביא לי פרחים אמרתי לו שאם אי אפשר לעשן אותם שלא יטרח
)

למעלה