שרשור מומלץ
לא מומלץ

opi nail envy matte../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני לא מגלה פה את הגלגל או משהו.... אבל הוא פשוט מדהים! הציפורניים שלי במצב מזעזע, ואחרי שלושה ימים איתו, אני כבר מרגישה שיפור! היום אחת הציפורניים הארוכות שלי נתקלה בקיר (קרטונים דפוקים בעבודה ולקוחות מעצבנים) והתקפלה אחורה, בדר"כ היא הייתה נשברת בשניה, לא רק שהיא לא נשברה, היה קו קיפול כזה, ואחרי כמה שעות הוא עבר! כאילו לא קרה כלום לציפורן! הייתי רק איתו, בלי לק אפילו! מומלץ +++ (אני קניתי באיביי, חשוב לציין אבל שהוא לא לגמרי מט כמו שהם אומרים, אבל לי לא איכפת)

poynter

New member
את לא הראשונה שממליצה עליו

ואני דיי שוקלת לרכוש אותו.. (מה המחיר?) ומה זאת אומרת מאט? זה לא מחזק? שכבת בסיס? אי אפשר לשים מעליו לק?

אני קניתי באיביי

נראה לי שעלה עם המשלוח עשרה דולר בערך, קניתי מפה http://stores.ebay.com/topnailshop (שכבר הזמנתי ממנה שתי חבילה ואני ממש מרוצה ממנה) אבל כרגע אין לה, תעקבי כי בטוח יחזור.... הוא מאט, ולפי OPI מתאים כשכבת בסיס ואני משתמשת בו ככה, שמתי שלוש שכבות, ומעליו לק וטופ, היום בתקרית הייתי עם שלוש שכבות שלו וזהו... הוא פשוט לא מבריק כמו מחזקים אחרים...

poynter

New member
../images/Emo45.gif קרם ידיים של Hlavin

מסדרת ה-LOVE LINE קרם ידיים מדהים מדהים מדהים!
תקשיבו, אני פריקית של קרמי ידיים יש לי מלא של כל החברות ומכל הסוגים אבל בקרם כמו זה לא ניתקלתי הרבה זמן. קודם כל הריח..הו הריח..יש לו ריח שאני לא יכולה לתאר אפילו, הוא נשאר לי מלא זמן וכולם מריחים אותו. מרגישים תוצאות מיד על הידיים (גם על המרפקים אני מורחת). למי שסובלת מהצ'ופצ'יקים האלה של העור מסביב לציפורן שיש נטייה לאכול אותם - הקרם הזה מרפא אותם בקלות. ספיגה מעולה, לא משאיר הרגשה שומנית כזו (שאני לא מסוגלת לסבול!) לגבי המחיר אין לי מושג, כי קניתי את כל הערכה..זה ליין שלם: קרם גוף, קרם ידיים ודאודורנט בריח תואם.

lilo4

New member
טוב לדעת

לא כססתי ציפורניים מעולם, אבל אני תמיד תמיד תמיד מציקה לעור שמסביב. אני מנסה להיגמל ולא הולך
אנחנו ממש דומות- גם אני לא סובלת את השמנוניות שנשארת על הידיים אחרי שמשתמשים בקרם
תודה על ההמלצה, אני אחפש
אגב, מישהי יודעת איפה אפשר לקנות מוצרים שלהם?

poynter

New member
לדעתי העור מסביב זו תוצאה של מזג האוויר

ואני ראיתי במשביר לצרכן את כל המוצרים שלהם.. יש להם כל מיני ריחות

lilo4

New member
אצלי זה ככה תמיד

בלי קשר לעונות השנה. וכמובן שההתעסקות הבלתי פוסקת שלי רק מחמירה את המצב

למעלה