אוי אוי איזה יום מושלם!!

OOOO0

New member
חחחחח הרגת אותי עם גורי...

לא נורא, אולי הם היו קצת בהלם באותו רגע אבל זה בטח עבר להם מהר, וכמו שבלאק סקאר אמרה, ממש לא נראה לי שהוא יזכור את זה... ואיפה מרב ישבה אם היא לא רצתה שאנשים יידעו שהיא באולם? בשורה הראשונה או שהיא התחבאה בקהל איפשהו?

silvia17

New member
אני לא יודעת

ראיתי אותה יוצאת ממאחורי הקלעים וזאו לפני שהמופע התחיל ואז אחרי דקה או שתים ליאור עלה לבמה והשאלות היו בסוף

ממשאני הבנתי היא התכופפה וזה קצת הביך אותה

OOOO0

New member
אה, באמת?

אז אפילו לא ראית את התגובה שלה? איזה מוזר..... טוב, אז אם כך שליין לא היה צריך לחשוף את זה שהיא באולם

silvia17

New member
היא יצאה מהקלעים אני חושבת שאנשים שמו לב לזה

לפחות שליש אולם והשליש ששמע מהם שהיא שם

OOOO0

New member
אולי זה בגלל שהיא פוליטיקאית עכשיו....

אז לא נעים לה שיראו אותה באירוע כזה.....

silvia17

New member
אני חושבת שהיא לא שמחה לשמוע

שהתנדבתי בכמה פריימריזים ולא רק ב'עבודה' וגם עשיתי את זה כי אני אוהבת את שליין
גם באתי עם חולצה של מרצ וז'קאט פליז היה לי חם והייתי עם הריצרץ פתוח אורנה באיזו שלב הסתכלה עלי חייך וחזרה לעניין בפאנל כמה פעמים במהלך המופע את זה אני יודעת בוודאות היא יצרה איתי קשר עיין לפחות פעמים
ועוד פעם היא הסתכלה עלי והסתכלתי עליה בחזרה והיא סובבה ת'ראש שעליתי לשאול שאלה סגרתי רק חלק ממנו תוך כדי שאני עולה במדגרות לאיפה שליין עמד הוא בטוח שם לב אם הוא הסתכל עלי זה אני לא בטוחה

OOOO0

New member
אני מתארת לעצמי...

וכן, זה באמת מצחיק שבאת עם חולצה של מרצ ואמרת שהתנדבת בפריימריז של העבודה
אבל לא התנדבת רק בגלל שליין, הרי את גם מאמינה במרב וחשבת שמקומה בכנסת, בלי קשר למפלגה בה היא נמצאת....אז היית צריכה להגיד את זה, זה היה נשמע פחות מביך ואת זה היא כן הייתה שמחה לשמוע.

חחחח נשמע חמוד הקטע עם אורנה....

silvia17

New member
אני כן מעריכה אותה אפילו יותר מזהבה גלאון

אני חושבת שמרב צריכה להיות יו"ר העבודה ואני אמשיך לתמוך בה ולהתנדב אבל המפלגה שלי היא מרצ
אני גם תומכת בח"כים רבים שהם לא מרצ

אין לי ספק שאמרתי שטויות שיכולת להתנסח יותר טוב להגיד לו ו.. שאני לא יכולה להצביע אבל אכפת לי מה קורה במדינה שלי וזה לא אומר שאסור לי להתנדב . ואז היה מעניין לראות מה הוא אומר
אבל מה אכפת לי זה הטמטום שלי אמרתי מה שאמרתי וזהו יכולתי לומר לו עוד מלא דברים אבל כבר אמתי את זה וביי
היה מה שהיה, מה שכן אצחק על עצמי עוד כמה שנים טובות על זה ואולי עוד אפגוש אותו או אותה

black scar1

New member
שטויות, אל תקחי קשה. אני בטוחה שהוא לא

יזכור... גם אם זה יעלה לאינטרנט חפיף, מי שמכיר אותך לא ישפוט, ומי שלא- מ'כפת לך, הם גם ככה ישכחו את זה אחרי שעה.

יו.. איך אני מקנאה בך שהיית שם. אוף.. מהתיאורים שלך נשמע שהיה ענק...

איך אני מתה לשמוע את הקטע של- "נוציא לכם את החשק מלחיות". נשמע כ"כ גדול. ואני מתה לדעת את הבדיחות על רוזן. אני מקווה שיעלו את הקטעים הטובים לאינטרנט...

silvia17

New member
היו שאלה הרבה יותר גרועות

"מה עם יעל ? "
"וזה נכון שרצו להוריד אותם בגלל שהסתלבטתם על פוליטיקאים ?" רק בניסוח הרבה יותר גרוע

ו"אם יש פוליטקיאים שרצו להתארח ויש פוליטיקאים שהיתם צריכים לרדוף אחריהם" זה שאלה טוב אבל התשובה הייתה קצר

יש עוד בדיחה על רוזן כול עם ישראל אחים כי כולם מהזרע של רוזן

אני לא זוכרת הרבה בדיחות על רוזן היו איזה 10-12 וברצף לי יש את זה ב... הם פשוט הקריאו בתור לבדוק למי יש את זה ביותר טוב

OOOO0

New member
וואו, אני כבר מתה לשמוע את התשובות לכל זה....

גם את הבדיחות אבל את התשובות לשאלות אפילו יותר כי אהבתי את הקונספט הזה שצופים יכולים לשאול אותם שאלות והם עונים בספונטניות.....

למעלה