אוי אוי איזה יום מושלם!!

Sarai Aviv

New member
היי סילביה

בסוף העבירו אותי לשורה רביעית :)
אוי לי,אני מקווה שאנשים פה לא הסתכלו בשאר התמונות שלי שלא קשורות...

OOOO0

New member
ברוכה הבאה לפורום גם את!

black scar1

New member
לא, אבל ליאור אמר בפייסבוק שזה קטע ראשון

מתוך עוד קטעים שיעלו, אז אולי יעלו עוד בהמשך (כלומר, כנראה בטוח שיעלו עוד קטעים, אבל לא יודעת אם את הכל. שמבאס, רוצה לראות את הכל).

איך אני מקנאה בך שהיית שם... איך אני שמחה שיש אותם.. חזרו בדיוק בזמן שהעם צריך אותם- הגזירות של לפיד, עמנואל רוזן, התקיפות בסוריה, ביבי בסין.
אם המצב כזה חרא, הדבר היחיד שיכול לשפר אותו במעט זה החבר'ה האלה שלפחות יצחיקו אותי קצת.
איזה כייף שיש אותם!!

silvia17

New member
לגמרה יום מדהים ,גלית לשאלתך :

עד שהאולם התמלא ניגנו כול מיני שירים מוכרים
בפאנל ישבו אורנה, גורי, ליאור, עינב ,רועי בר נתן
הקטע שטל פרסם היה אליו בדיחות על הגזירות שליין ממש משכנע
היה קטע של בדיחות על כול מיני נושאים בעיקר של עמנואל רוזן
ופינה של כול ישראל אחים כן אבל...
נוציא לכם את החשק מלחיות
" אם כולנו נמות עמנואל רוזן יוכל לשכב רק במקום אחד"
והצק' נאספו 391.30 ש"ח מ500איש קצת פחות אני רציתי לתרום 20 היו לי רק שטרות גדולים ולא מטבעות ואז היה לי 2 ש"ח רובם באגורת וגם אותם לא תרמתי רציתי לתרום

בין לבין ליאור שר את בן ושמו רות
גורי שר את השיר המרגש עם עוד מישהו שאז הוא שר תן וגורי עשה תנועות ואז הוא שר איזה שיר שלו שכחתי את השם של הזמר סורי
ושאני אצא מהפוסט-טראומה מהשיר הזה אני אספר עליו
שומעים ת'שיר הזה .... אחרי אתמול בערב הוא לעולם לא ישמע אותו דבר באוזני שיר כ"כ יפה וכ"כ מחריד מה שהם עשו ממנו , זה פשוט מחדל אבל זה היה מצחיק ברמות אני לא רוצה לבאס אתך אבל קודם תשמעו תשיר
http://www.youtube.com/watch?v=loV-0gq3Jqs

OOOO0

New member
על הפירוט!

אז איך הצלחת להשיג כרטיס בסוף כדי להיכנס?

חחחח זה נשמע גדול! ולא הבנתי מה קשור השיר בקישור....גם אותו הם שרו? והיה חלק עם שאלות? מה שאלת על מרב ומה שליין ענה לך?

yuval148m

New member
לשאלתך...

היי,
אני יובל (חדש בפורום) והלכתי אתמול עם סילביה למופע.. היה אדיר!!! חוץ מרועי בר נתן המעפן..
בקיצור, השיר בקישור הוא השיר שאורנה בנאי שרה בקולה האמיתי (זייפנית ענקית), בסוף המופע היה אפשרלשאול שאלות (שליין הסתובב בקהל) וסילביה שאלה "מתי מרב תבוא"... חחחח :)

silvia17

New member
הגעתי חצי שעה לפני ונרשמתי לרשימת המתנה

והתפללתי לשלושת האלים ואז דחו את ההתחלה של המופע ב15 דקות האולם היה חצי ריק כשנכנסתי (20:10) ובזמן הזה חילקו כרטיסים לרשימת המתנה וכך השגתי שני כרטיסים לשורה הראשונה באמצע

בקשר לצ'ק ששליין ראה את הסכום הוא חייך מתוך בושה ואמר זה למה אנחנו בגירעון ושאל מי הטמבל שתרם 390 ש"ח
אורנה שרה את השיר גורי ושליין התפקעו מצחוק על הבמה רועי מאופק כזה החיוך שלו יצא מהפנים מסכן לא היה לו נעים לצחוק עינב קצת גיכחה
היא שרה חצי מהבית הראשון ואז גורי עצר אותה ואמר שתתחיל מהתחלה אז היא שר עוד פעם תחצי בית זה מה שהצלחתי לשמוע וזה פשוט היא עלתה וירדה בטון וסלסלה צרחה מילים משפטים שלמים
בלי אוויר זיפה בלי הפסקה בלעה מילים וזה ועד לפני הפזמון במעברים היא רקדה קצת .אסון.
כך זה נמשך 2-3 דקות ואז בבית האחרון היא כזה התיישבה על הרצפה כדי לשכב עליה
בשכיבה שרה עוד שורה בשיר עוד לא נגמר השיר באה להתגלגל ואז
זה קרה בלי שום הודעה מקדמת
קראת את השפתיים של שליין שאמר קומי לפני שזה נהייה פרובוקטיביי השיר נגמר הוא בא להרים אותה תפס אותה בידים משך אותה קצת עליו ואז הרים אותה בתנופה עשה צעד לכיוונה
והראש שלה בום בביצים שלו יש לו את הפרצוף הכי מסכן בעולם והוא עדין מחזיק אותה באוויר זה נמשך איזה 3-4 שניות

ולפני זה היה שאלות זה הלכתי לשאלתי אותו
מתי מרב תבוא להתארח
-היא התארח בעבר פעמים רבות
בתור פוליטקאית
ואז הוא אמר שהיא בקהל ושאל אותה עם היא רוצה לענות לי על השאלה
מישהו שהיה לו מיקרופון אמר תסתכלו על מרב היא כמו צימוק עכשיו (מתה מבושה)
ואז ליאור שאל אותי בת כמה את מותר לך כבר להצביע ?
אמרת לא אבל התנדבתי בפרימריזים (יצא לי בטעות ברבים )
הוא : בשביל מרב - כן וזה אמרתי שהתנדבתי רק בגלל שאני אוהבת/מעריצה של שליין
ואז הוא אמר לי את יודעת שהדעות הפוליטיות שלו שונות זו מזו
ואמרתי שבאתי מהמטה של ניצן הורביץ ו..
והוא אמר :" אני לא מוצא קשר בלי שני המשפטים האחרונים " ואז הוא אמר לי תודה וקרא להבאה בתור
פאדיחה נכון... אני מכחישה את החלק הזה אבל עדיין אני גאה בשאלתי

yuval148m

New member
מזכיר לך מי אמר לך לא לעשות את הפדיחה..

אבל בסוף היית מעולה! (ואמרת פרימרזים? שמעתי/נו פריימריז)..

silvia17

New member
אני רק רוצה שזה לא היה באינטרנט

אני עוד אמשיך לצחוק על זה שנים רבות

OOOO0

New member
חחחחח ענק!

וואו כל הכבוד לך על השאלה ועל האומץ! גם אני גאה בך!
ושטויות, זה לא פאדיחה בכלל, הוא פשוט לא נתן לך להרחיב יותר, אבל את היית בסדר גמור. הלוואי שמרב תבוא.

silvia17

New member
זה גם הדעה שלי לגבי המקרה

רציתי לשאול עוד שאלה אם מישהו מהם יוכל להתארח בפורום אבל הוא כבר עבר לשאלה הבאה
שאלתי שאלה קשה ולקחתי בחשבון שהוא לא יאהב את זה ואמרתי לעצמי הוא בטוח יזכור אותי לאיזה יום גג ולי לאכפת מה הוא חושב עליי
הבעייה שלי שזה היה באינטרנט שלא תהייה לי אפשרות להסביר

ולגבי פאדיחות יש לי גישה די טובה אם אני ארצה להסתיר אותן הן יצוצו אז אני דואגת לזה שהם תמיד היו שם באיזו שהוא שלב נמאס כבר להזכיר את זה כי זה לא מביך אותי כבר

OOOO0

New member
איך היו הפנים שלו כששאלת את זה?

הוא נראה מופתע או קול? אני לא חושבת שהוא לקח את זה קשה, אולי זה קצת הביך אותו, אבל זה לא היה איזה משהו אישי או לא במקום.

אהבתי את הגישה שלך לגבי פאדיחות!

silvia17

New member
יחסית קול אבל הוא היה קצת בהלם

הוא היה מופתע שאני רוצה לשאול אותו שאלה
"את צורה לשאול אותי?! טוב מה השאלה " כי היה אפשר לשאול גם תפאנל
אמר שהיא הייתה בעבר פעמים רבות
ושחידדתי תשאלה בתור פוליטיקאית ( אני חושבת שאנשים מחאו כפיים ) כול הקהל היה בשוק שיש לי אומץ לשאול על מרב שהיא באולם
והוא אמר הבנתי למה את מתכוונת ושאל את מרב אם היא רוצה לענות שזה מרב מתה בושה אני חושבת היא לא ציפתה לשאלה
זה קצת עשה אותו בהלם שאני שואל אותו שאלה שאני לא מסתפקת בתשובה שלו ומרב לא רוצה לענות והיא אפילו לא רוצה שידוע שהיא שם אנשים בהו בה אחרי השאלה שלי
וגורי חייך חיוך קטן של מניאק שיתאפס לו מהר

למעלה