אני מתחיל לשנות את ערכתי כלפי יאיר לפיד

silvia17

New member
אני מתחיל לשנות את ערכתי כלפי יאיר לפיד

https://www.facebook.com/photo.php?....10150231898867176.371151.260689792175&type=1

בסה"כ צריך מישהו שיסביר על מה הוא מדבר הוא אומר דברים מאוד חכמים רק שהוא אומר אותם עם שואו בפייס
אני לא נגד זה כולם בפייס ולא בעד בפייס אין את השאלות הקשות
וגם בעיתון יותר קל לקרוא דברים ארוכים

OOOO0

New member
מסכימה איתך, בדיוק ראיתי את הנאום המלא שלו

למרות כל הפופוליזם והדמגוגיה, כן רואים שהלב שלו במקום הנכון ושהוא צודק ברוב הטענות שלו, במיוחד כלפי החרדים. לא מבינה למה נטפלים לזה שהוא פונה לאזרחים דרך פייסבוק. זאת פשוט הדרך שלו לעקוף את התקשורת ולפנות ישירות לעם. אני מקווה שכן ייצא ממנו משהו, ושהוא לא רק מדבר אלא גם עושה. הוא כרגע התקווה היחידה של העם לאיזשהו שינוי לטובה מבפנים.

Tal Kemplis

New member
לא גם עיתון זה לא משהו

הכי טוב שיבוא סוף סוף למצב האומה ייצא ענק וייגמר העניין הזה חחחחח
אני חייב להגיד למרות שאני בעד ביבי, יאיר באמת מביא דברים שצריך ביצים של בת יענה ובנוסף לכך הם גם חכמים, כן אבל......

silvia17

New member
לדיים הורסים את העינים בנוסף

אם ליאיר היה ביצים של בת יענה הוא היה בא ובכייף היה מקבלים אותו
זה שהוא אומר דברים חכמים אני מסכימה אבל שהוא מדבר יותר מידי ומגיב לכול שטות
הדברים החשובים מאבדים את הערך שלהם

אם הוא היה מדבר/כותב פעם ב...
פעם היו לו שאלות רטוריות זה לא מופע סטנדאפ והוא לא סטודנט שבא לחשוף מחקר פורץ דרך
זה מוריד ערך עדיף כבר שיצלם את עצמו ווידאו בלוג

OOOO0

New member
הבעיה שלי עם ההתנהלות שלו בפייסבוק

היא שהוא לא מתמודד עם מבקרים ומוחק תגובות שהוא לא יכול להתמודד איתן. חוץ מזה אני כעיקרון בעד שימוש בפייסבוק בנוסף לשאר הדברים, רק, כאמור, שיפסיק עם הדמגוגיה והפופוליזם.

OOOO0

New member
אפרופו, בפייסבוק של מצב האומה

מבקשים שניתן כותרת לתמונה

silvia17

New member
שליין בכנסת וחבל שלא בתור ח"כ

ליאור ללפיד : אהה.. אני צריך לחשוב על זה ככה בלי רקע בלי ניסיון מקום גבוה ברשימה טובה, תן דקה לחשוב

* * *

יש לי שאלה שאני לא יודעת איך לשאול אפשרי? מוסרי ?
אם יש שני ח"כ שמנהלים מערכת יחסים ? מה איתם?

OOOO0

New member
חחחח אכן כך....

נראה לי שזה בסדר ואתי כל עוד אין יחסי מרות ביניהם....לכי תדעי, אולי כבר היו או יש כאלה, זה פשוט לא פורסם.

למעלה