מה דעתכם?

ALON408

New member
בילוי

מי מכיר בארץ ובחול מועדון דיסקרטי שבאות נשים נורמטיביות לגמרי מבחירה ,לרקוד בערום מבחירה מול הקהל ולזרום עם הבליינים גברים ונשים במגע הדדי
תודה

בושם לגבר

מחפש המלצה לבושם לגבר בשנות ה30
אומרים שאקווה בולגרי ומונט בלנק יושבים עלי טוב
אני לא אוהב מתוק.
איך הייתם מגדירים את הריחות שלהם? מים?
השם פרש מרגיש לי תמיד רחב מדי

אני יודע שצריך לנסות בושם לפני קניה. אבל אני מחפש שמות (קצות חוט) כדי לבחון את הבושם החדש שלי

rnaran

New member
טנדר חדש לעבודה

אז הבטחתי לחבר שמתעסק בשיפוצים שאעזור לו למצוא טנדר טוב ואיכותי, אשמח לשמוע מכם על איזה טנדר את ממליצים מבחינת עוצמה, מחיר ושיהיה הרבה מקום להעמסת ציוד?

טושטוש32

New member
מה הצורך המרכזי? באילו סוגי עבודות מדובר?

יש עכשיו מבצע נחמד על הראם לארמי 350 - עצמתי, חסכוני ומגיע עם 5 או 6 מקומות ישיבה. יכול להתאים לך?

rnaran

New member
לצרכי עבודה נסיעות עירוניות ובינעירוניות כאחד

שמעתי כבר דברים טובים על הראם.. ההתלבטות המרכזית היא בין הסילברדו לראם. השאלה מה המחיר שלו מה והמבצע פה כי בסופו של דבר גם כסף משחק תפקיד חשוב בבחירה?
&nbsp

זיקן

New member
מנהל
קצת קשה להגדיר אותו.

אבל בקטנה כשאתה מבקר בכנסת ישראל ונכנס לשרותי החכי"ם ושואף אז הריח הזה שמתפשט בחלל אז זה בדיוק זה..

זיקן

New member
מנהל

rnaran

New member
בושם זה עניין של טעם בלבד

תשמע בוא נגיד את זה ככה אל תלך על בושם רק בגלל שהוא יקר או יוקרתי כי זה מאוד תלוי איך זה ישתלב בעור וכמובן זה תלוי בטעם של אותו בן אדם יש אנשים שאוהבים ריח מתוק ויש כאלה יותר חמצמץ.

rnaran

New member
פרש זאת שיטת מכירה

אל תאמין לכל יועצות הכיעור שאומרות לך פרש, תנסה כמה דגמים ותראה לאיזה ריח אתה יותר מתחבר..

טושטוש32

New member
אמנם מתוק אבל הכי נעים שהרחתי

תבדוק את האברקומבי פירס. לא זול אבל שווה כל שקל.

מה דעתכם?

היי נפלו על עירי מעל ל50 טילים מצב לא נעים ,היו כמה חברי פייס ששלחו דרישת שלום ,לעומת זאת היו כמה שאני עזרתי תמכתי פירגנתי שיתפתי פוסטים שלהם ותרמתי לקידום ברשת ,והייתי אך אומרים החבר האיכפתי ששומר על קשר ללא סממן רומנטי ,חלקן תפוסות ראוי לציין ,אכן יש פגיעה כזאת בהרגשה ,לעשות פרצוף של נפגע זה לא אני ,אבל זה מותיר משקע כלשהו כי אם היה נופל בעירם הייתי יוצר קשר ושואל מה צריך ותשמרו על עצמכם

בגלל שזה נשים ולא גברים אשמח לתובנות מעמיקות תודה

למעלה